Skocz do zawartości

INTRUDER LC 1500 - modyfikacja


motorbikeusa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginała to oryginał :) byle go nie przeładować w stylu "full option".

 

Nie no ,oczywiście.Dokładam tylko ultra podswietlenie LED by byc UFO w nocy :wink: :flesje:

i zero przerobek ehehehe.

Nie no wiadomo co za duzo to i swinka-malwinka nie przetrawi :)

Edytowane przez Fabio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już Wilda i VL-a - oba obładowane wszystkim, co w salonie, na giełdzie, w necie itd. możliwe do kupienia, bo kto bogatemu zabroni. Dramat :) Ważyły chyba, jak z mega plecaczkiem, a poza tym trzeba było kilka minut patrzeć, by dostrzec motocykl, a potem kilka min. by rozpoznać model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już Wilda i VL-a - oba obładowane wszystkim, co w salonie, na giełdzie, w necie itd. możliwe do kupienia,

 

To jak moja Shadowka :D zebym mial taki komplet, brakuje mi jeszcze 3 czesci :icon_eek: ale nie uwazam zeby byla przeladowana i brzydka. Prawda jest taka ze motocykl moze ladnie wygladac z dodaykami ale musi to byc z gustem i bez przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna :crossy:

Ale dajecie czadu - i co mam zrobić ? - zostaję przy oryginale :crossy:

Tylko jak tak to muszę jakąś szybę założyć, najlepiej taką z małymi szybkami na lagach.

Problem w tym że nigdzie nie ma.

Może mi ktoś pomóc ?. Chętnie używka - nowa w USA to jakieś $350

 

szyba

Edytowane przez motorbikeusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna :icon_razz:

Ale dajecie czadu - i co mam zrobić ? - zostaję przy oryginale :buttrock:

 

To motocykl dla Ciebie czy dla kogoś z forum? Jak Tobie się podoba to tnij błotniki i odchudzaj siedzenia. Mi taki przerobiony LC nawet się podoba -klocowate cruisery :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna :buttrock:

Ale dajecie czadu - i co mam zrobić ? - zostaję przy oryginale :buttrock:

Tylko jak tak to muszę jakąś szybę założyć, najlepiej taką z małymi szybkami na lagach.

Problem w tym że nigdzie nie ma.

Może mi ktoś pomóc ?. Chętnie używka - nowa w USA to jakieś $350

 

szyba

Na tanszą (nową) nie licz zbytnio. Pozaglądaj na stronę Five Stars. U nas m.in. Bemotor tym handluje, ale forumowicze pewnie też. Uzywka, wiadomo, "szukajcie a znajdziecie". Deflectory... trudno u nas znaleźć, a krajowi producenci nie kwapią się do wyrobu. Zagadaj jeszcze do tych, co sprzety ze Stanów ciągną. Cóż to dla nich? Np. Motostodoła Jedwabne, chyba nawet tutaj na forum jest ktoś od nich.

 

To motocykl dla Ciebie czy dla kogoś z forum? Jak Tobie się podoba to tnij błotniki i odchudzaj siedzenia. Mi taki przerobiony LC nawet się podoba -klocowate cruisery :flesje:

Pierwsza wersja, bez dupereli z tyłu :icon_razz: :flesje: także teraz jeszcze bardziej Ci namieszamy. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To motocykl dla Ciebie czy dla kogoś z forum? Jak Tobie się podoba to tnij błotniki i odchudzaj siedzenia. :buttrock:

 

 

No i dokładnie ,Pompka ma racje.To motocykle dla Ciebie i Tobie ma się podobac.Zrób jak Ci serducho dyktuje :wink: .

 

 

Mi taki przerobiony LC nawet się podoba -klocowate cruisery :)

 

Co do wrednej prowokacji Pomki crusiery maja takie byc ,duze i klocowate tak jak choppery smukle z dlugimi widlami :icon_razz: ale o gustach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rozmawiałem kiedyś z gościem który robi takie rzeczy i stwierdził że w ciężkich motocyklach z powodu zbyt dużego obciążenia przodu zacierają się i rozszczelniają golenie, dlatego takie wysunięcie przodu w ogóle nie zdaje egzaminu.

Czy tak jest faktycznie to nie wiem, według mojej opinii to jest przeróbka kompletnie bez sensu, psucie trakcji i własności użytkowych sprzęta.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fuj! W pierwszej chwili myślałem, że to jakiś model-zabawka, aleeeee nieeeee :icon_mrgreen: Widelec wysunięty, jakby się miał rozjechać... nie rób tego :lapad: Masywniejszy przód i mniej wysuniety, to jeszcze, ale jak będzie z trakcją? To trochę wydumka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...