Skocz do zawartości

24.02.2007 PREMIERA SUZUKI GSXR 1000 K7


Gość lehoom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Juz jutor premiera nowego GSXR 1000 K7....pozostałe japońce znowu zostaną pobite i oplute przez Tego Najpotężniejszego......i znowu minie kilka lat zanim wmyślą coś co (oczywiście) i tak nie pobije Suzuki....

 

 

 

Oczywiście takze będzie premiera następcy Bandita 1200 o jeszcze wiekszej pojemności.....

 

 

 

 

http://www.suzuki-spares.co.uk/bikes2007.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka premiera??? 2 tyg temu wystawionego widziałem w tunningu fabrycznym Yoshimury na wystawie dla importerów i ludzi z "branży" :banghead: , czasopisma juz dawno testowały K7 np:

http://www.motorcycledaily.com/19february0...ki_gsxr1000.htm

wiadomo nowa R1 niema sie z czym podpiąć :banghead:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nowosci SUZUKI widziałem wczoraj w Wawie.Zaden wizualnie nie powala na kolana, tylko mechanicznie udoskonalone .Dla laika nie do odroznienia ze starym modelem ,szczegulnie GSXr.Bandziorek na oko silniczek jakos skromniejszy,rama i osprzęt ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż.....premiera w UK wypada na 24.02 a UK to europejska potega motocyklowa pod względem motocykli na dorgach (nie mylić z Italią gdzie skutery dla ci* są potęgą) . Możliwe ze w krajach 3-go świata były premiery wczesniej np.PL. A znając życie to był stary K6 podrobiony żeby tylko zarobasy przyjechały popatrzec, a Yoshimura pewnie nei wie gdzie jest PL bo nie produkują zestawów do WSK, a sam sport moto nie istnieje w Polsce.pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże ... Też chciałbym mieszkac w tym wielkim świecie - w UK a nie w tutaj w Polsce, to przecież niebo a ziemia, mieszkam w kraju trzeciego świata :D

Hahaha :biggrin:

 

Pozdrawiam :flesje:

 

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa premiera odbyla sie w Australii kilka tyg temu :)

 

BTW w Polsce premiera byla 23 na MBS wiec wczesniej niz w UK z tego wynika ze jestesmy lepiej traktowani niz "zajebisci" fajf okloki :notworthy:

Edytowane przez Bodzyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wrzuta.pl/obraz/o8Fq1cALKa/

 

O tego gsxr-a CI chodzi??

 

P.S. lehoom tak czytałem twoje posty i to już nie pierwszy taki..... Sorry ze zapytam ale ty normalny jestes?

Po co mieli by przebudowywać gsxr-a hehe nie czaje

Edytowane przez mati_mot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Australii to premiery maszyn odbywają się w róznych terminach dla różnych kontynentów.

 

. Nie wiem kiedy w PL pokazywali na targach bo w UK na przełomie stycznia/lutego na MCN Motorbike Show w Ally Pally oraz na Excel`u.Byłem, widziałem, nagrałem o tym film.

 

 

 

Nauczcie sie rozróżniac prezentację nowego modelu od premiery w salonach sprzedaży. Moze w PL był juz w sklepach ale tam trafi moze 5 sztuk bo kto bedzie bral 25 letni kredyt z chatą pod zastaw zeby kupic moto. W samej Anglii juz w dniu premiery sprzedane zostało kilkadziesiąt sztuk wg. statystyk Suzuki Motors UK, a do tego trzeba dodać : Walia, Szkocja, Irladnia, poszeczególne wyspy itd. to razme da pokaźną liczbę, wiec dlatego tak poźny termin żeby nie wtopić z brakiem maszyn gdy klienci pchają sie drwiami i oknami do salonów. A wiosna jest spoko tego roku więc każdy chce już mieć nowe moto na koniec lutego a stare odstaiwć do ogrodu.Pzdr.

 

Ps. Lubie czytać Wasze posty, zwała straszna, tylko się nie poryczcie ze złości....hehe.

 

http://www.wrzuta.pl/obraz/o8Fq1cALKa/

 

O tego gsxr-a CI chodzi??

 

P.S. lehoom tak czytałem twoje posty i to już nie pierwszy taki..... Sorry ze zapytam ale ty normalny jestes?

Po co mieli by przebudowywać gsxr-a hehe nie czaje

 

 

wiem że mam oryginalne posty.Oryginalność to podstawa zeby odrożnic się od miliardów szarych ludzi....

Chyba jestme normalny bo lekarz nic nie mówił.A w PL mogli przebudować starego GSXR-a chociażby dla faktu podtrzymania buractwa które jest już tradycją polskich firm z branży motocyklowej. W dzisiejszych czasach nie można ufac nikomu stąd te podejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, wyróżnia Cię z szarego tłumu....

To jest tak jak ze specyfiką reklam. Albo są na tyle śmieszne i fajne że je zapamiętasz, albo są tak denne i idiotyczne że też je zapamiętasz.

W Tym przypadku chyba ta 2 opcja bierze gorę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla rozlużnienia emocji, Polska to biedna kraja, mój pewien znajomy trzy tygodnie temu nabył nówkę 1000 K6, pochodzącą z wietrzenia Kanadyjskich salonów za cenę, uwaga, 9600 CanDol! Za tyle to w polandzie zakupić można styraną K3, tylko żeby mu na terminalu w Gdyni zbytnio sprzętu nie zubożyli :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA ceny są rzeczywiście strasznie niskie :icon_razz:

Tylko jakby dało sie nie płacic tego cła :)

 

Lehoom jak Ci się tak Polska nie podoba to na cholere siedzisz na POLSKIM forum a nie na jakimś angielskim BOARD'dzie ? :)

Tam sami swoi w końcu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...