Skocz do zawartości

Wskaźnik pozycji biegów ?


wayne2up
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A to tylko sam wyświetlacz... To najmniejszy problem

 

 

Chyba nie czaisz bazy co to jest :biggrin: To jest kompletny wyswietlacz biegow do niego nie trza zadnych czujnikow nic. Podlaczasz pod przewody od zegarow. Programujesz i dziala! Uczysz go przy jakich predkosciach masz jakie obroty i tyle. On sobie sam bada stosunek w zaleznosci na jakim jestes biegu taki wyswietla. Nic do niego nie trzeba. A i sam sie sciemnia jak jest ciemno i rozjasnia jak jest jasno.

 

Pozdrawiam :icon_razz:

Edytowane przez Tasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie czaisz bazy co to jest :banghead: To jest kompletny wyswietlacz biegow do niego nie trza zadnych czujnikow nic. Podlaczasz pod przewody od zegarow. Programujesz i dziala! Uczysz go przy jakich predkosciach masz jakie obroty i tyle. On sobie sam bada stosunek w zaleznosci na jakim jestes biegu taki wyswietla. Nic do niego nie trzeba. A i sam sie sciemnia jak jest ciemno i rozjasnia jak jest jasno.

 

Pozdrawiam :banghead:

 

A masz coś takiego? Zastanawia mnie to jak sie go programuje bo mnie widze tam żadnych przycisków.. no i skąd wiadomo gdzie go podpiąć?? Przecież przewodów od zagarów jest wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to urzedzenie :icon_biggrin: Ciekawe czemu nie montuja tego seryjnie w motocyklach 6-cio biegowych? Przeciez starsze konstrukcje mialy takie wyswietlacze.

 

znalazlem cos takiego: http://www.dynotech.pl/acumen.htm ale cena jest za duza. moim zdaniem powinno to kosztowac do 100 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi tak naprawde to po co taki wyświetlacz?? koszty są dośc duże nowego urządzenia, a tak naprawde nic nie daje oprucz kolejnej bajerki w motorze. kAŻDY JEŹDZIEC ZNA dość swoje moto i wie kiedy zredukowac bieg, nawet nie iwedząc na którym jedze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi tak naprawde to po co taki wyświetlacz?? koszty są dośc duże nowego urządzenia, a tak naprawde nic nie daje oprucz kolejnej bajerki w motorze. kAŻDY JEŹDZIEC ZNA dość swoje moto i wie kiedy zredukowac bieg, nawet nie iwedząc na którym jedze:)

 

Jeśli latasz na torze albo jesteś świr i latasz szybko po mieście to nie zawsze wiesz na jakim jesteś biegu.. Moj z każdego biegu wyrywa tak samo szybko do przodu wiec nie zawsze wiem jaki mam w danej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlacze sie do tematu,ale z troche innym pytaniem:

Czy daloby sie zamontowac w jakis mozliwie prosty sposob wskaznik,np diode ktory by sygnalizowal ,ze mam juz zapiety ostatni bieg???

Chodzi mi tylko i wylacznie o szosty bieg, bo czesto zdarza sie ze probuje zapiac siodemke :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlacze sie do tematu,ale z troche innym pytaniem:

Czy daloby sie zamontowac w jakis mozliwie prosty sposob wskaznik,np diode ktory by sygnalizowal ,ze mam juz zapiety ostatni bieg???

Chodzi mi tylko i wylacznie o szosty bieg, bo czesto zdarza sie ze probuje zapiac siodemke :)

 

Mam dokladnie tak samo - szukam 7 :). To jedyny wskaznik, ktory moze sie przydac, ale i bez niego daje sobie rade. Tak poza tym, to ja raczej nigdy nie wiem na ktorym jade biegu i w sumie do szczescia mi to nie potrzebne. Jedyny problem wynikajacy z tego, ze nie wiem ktory bieg to wlasnie ten dotyczacy 7 :buttrock:. Ogolnie mysle, ze wskaznik aktualnie zapietego biegu moze byc fajnym bajerem i tylko tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi tak naprawde to po co taki wyświetlacz?? koszty są dośc duże nowego urządzenia, a tak naprawde nic nie daje oprucz kolejnej bajerki w motorze. kAŻDY JEŹDZIEC ZNA dość swoje moto i wie kiedy zredukowac bieg, nawet nie iwedząc na którym jedze:)

Jak widzisz wiele doswiadczonych osob potrzebuje wyswietlacza biegow. Sam uwazam sie za doswiadczonego motocykliste a mimo wszystko ciagle szukam 7 biegu albo probuje stawiac swoja CBRke na gume z 3 biegu (co jest prawie niemozliwe). Wyswietlacz na pewno ulatwilby zycie i wcale nie uwazam go za zwykly bajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...