Skocz do zawartości

Intercom, interkom motocyklowy


Gość krzych
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi się wydaje, że to wina ustawień telefonu, u mnie w BT Next sparowanym z Balckberry słychać całkowicie inny sygnał jak w telefonie, natomiast Nokia podaje dźwięk ustawiony w telefonie, musisz coś poustawiać.

Jeśli chodzi o radio w Midland BT Next, jest to samo, po mieście działa jako tako, poza lepiej wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem dzisiaj telefon żonki E52 z tym SRC i wszystko działa jak powinno nawet dźwięk dzwonka jest taki jak w telefonie przypisany do różnych dzwoniących numerów.

Tylko dlaczego nie chce chodzić z moim 6700??

W ustawieniach grzebałem i nic nie wydumałem z tego.

Dalej to samo na moim telefonie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego nie chce chodzić z moim 6700??

W ustawieniach grzebałem i nic nie wydumałem z tego.

Dalej to samo na moim telefonie :/

http://discussions.europe.nokia.com/t5/Connectivity/nokia-6700-and-a2dp-bluetooth/td-p/538014

Poszukaj czegoś o profilach A2DP w swojej Nokii 6700.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo, A2DP decyduje o kolejności połączeń bluetooth, ale domyślam się że ma też wpływ na "rodzaj" połączenia - nie wiem jak to ująć, ale chodzi mi problemy z połączeniem, o których wspominałem powyżej, tzn. czasem telefon łączy się jako słuchawka, a czasem jako zestaw samochodowy i z tego wynika różnica w głośności. Pokombinuj z opcjami i już :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teodor, spróbuj pogrzebać też w profilach, u mnie był tam problem, ale już nie pamiętam co, zmieniłem Nokie na BB, a w tym telefonie nawet na wyciszonym zestaw w samochodzie i interkom dzwoni, muszę też ustawić profil "cichy", żeby interkom mówił kto dzwoni. Po prostu musisz się pobawić i dojdziesz metodą prób ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, moze ktos mi pomoc w dobraniu dobrego intercomu do kasku shoei neotec ,?

 

i mam wielki dylemat z tego powodu gdyz jesli nie znajde dobrego zestawu glosnomowiacego do shoeia neoteca to rozwazam jeszcze zakup schubertha c3 z zestawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

cześć chce się doradzić, mam bardzo dobre Woki-Toki kupione rok temu. Zasięg tego sprzętu mam do 10km !!!

Mam w tym wejście na jacka 2,5mm, co chce robić to zamatować Headset z jackem 2,5mm w środku w kasku.

Co o tym myślicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam, zastanawiam się nad zakupem takiego interkomu. Chciałbym poznać wasze opinie na jego temat.

 

Jeżeli ktos ma do zaproponowania jakiś dobry zestaw w tym stylu, tzn. bezprzewodowy z mozliwościa podłaczenia telefonu to bym bardzo prosił.

 

http://allegro.pl/2-x-interkom-r-4-easy-talkie-1000-m-hi-fi-gratis-i3152565145.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/midland-bt-next-interkom-bluetooth-twin-pack-w-wa-i3142025348.html ten miał pierwsze miejsce w teście "Motocykla", zostawił w tyle Scalę i jest po wgraniu aktualnego softu kompatybilny ze Scalą i można w razie co bezprzewodowo podłączyć CB. O tym podanym w Twoim linku nic nie słyszałem. Zasadniczo nie mam jeszcze żadnego interkomu ale jak będę kupował będę celował w Midlanda

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...