Skocz do zawartości

Intercom, interkom motocyklowy


Gość krzych
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś to ma może tutaj ?

http://images39.fotosik.pl/965/91d8a987de12852cmed.jpg

 

http://allegro.pl/interkom-motocyklowy-bluetooth-sprawdz-najtaniej-i2165715344.html

 

Chodzi mi o opinie jak to się sprawuje ?

Kolega powiedział mi że to ma jakiś nie znany standard łączności i że źle wpływa na mózg i

że lepiej kupić coś markowego co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz cos porządnego to kup midlanda lub scala rider np Q2 albo G4. to co podałeś zalatuje jakaś straszną tandetą

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymałeś tylko w ręce czy używałeśbo jednak te markowe interkomy są drogie.

Nawet leży toto u mnie głęboko w szafie. Nie zakładałem, bo straszne badziewie. Dałem 2 paczki za zestaw do dwóch kasków, ale szkoda pieniędzy. Lepiej, jakbym je przepił.

Chciałem mieć coś w rezerwie do drugiego kasku, bo na co dzień używam cellular line interphone i ten się sprawdza. A to, co pokazałeś, to jakieś gówno (za przeproszeniem).

Chcesz, to oddam ci mój zestaw za flaszkę dobrej wódki.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie odwrotne doświadczenia z takim urządzeniem, więc korzystaj z tego, że cezsek ma gest :). Używałem go cały sezon i byłem zadowolony. Testowałem też Midlanda i jakoś nie było dużej różnicy w jakości dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interkomu jeszcze nie testowałem przy tej prędkości, ale telefon (zestaw HF) działa bez problemu do 170, szybciej nie miałem jeszcze okazji testować. Inna sprawa, na ile bezpieczna jest rozmowa przy tej prędkości, nie tylko na motocyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet leży toto u mnie głęboko w szafie. Nie zakładałem, bo straszne badziewie. Dałem 2 paczki za zestaw do dwóch kasków, ale szkoda pieniędzy. Lepiej, jakbym je przepił.

Chciałem mieć coś w rezerwie do drugiego kasku, bo na co dzień używam cellular line interphone i ten się sprawdza. A to, co pokazałeś, to jakieś gówno (za przeproszeniem).

Chcesz, to oddam ci mój zestaw za flaszkę dobrej wódki.

 

Czesiek ale jesteś pewien że mówisz dokładnie o takim interkomie tym modelu tej firmy ?

http://images39.foto...de12852cmed.jpg

 

Pytam bo na wyprawie w Chorwacji w Karlobagu spotkałem na stacji benzynowej parę z Polski. Jechali na dwa motocykle chłopak i dziewczyna, chłopak na FZ1 a dziewczyna na FZ6. I mieli dokładnie taki zestaw o jakim mówię tzn ten

 

http://allegro.pl/in...2165715344.html

 

i Bardzo sobie go chwalili dla tego się tym modelem zainteresowałem.

Więc Czesiek masz ten model czy jakiś inny, i czy ten Twój to zestaw na 2'a kaski ?

Jak tak to może sie dogadamy ;) daj znać jaką byś chciał flaszkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudełko jest dokładnie takie samo, urządzenia wyglądają identycznie, więc chyba to ten sam zestaw. Zestaw jest na dwa kaski. Reszta na PW. Jak masz ochotę, oczywiście.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :laugh:

 

Mam możliwość zakupu używanego 2'a sezony zestawu na dwa kaski INTERPHONE F3 za cenę 570 zł.

Przykładowo wygląda to jak tu:

http://www.motorus.p...szt_p_2144.html

 

Nowy zestaw kosztuje najtaniej 770zł.

Czy to dobry interes ?

 

Jak oceniacie ten zestaw i nie pytam tu o inne wersje np: F1, F2, F4, F5 tylko konkretnie chodzi mi o INTERPHONE F3.

Czy ktoś ma taki zestaw, co możecie o nim powiedzieć ?

Ma jakieś wady ?

Może w tej cenie lepiej kupić coś innego ?

Edytowane przez Pawet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zasięg do kitu. Chyba, że będziesz rozmawiał tylko z pasażerem tylnego siedzenia. Ja używam starszego modelu o zasięgu do 500 m (praktycznie ok. 200 m) i taki jest zadowalający.

Wydaje mi się, że warto dopłacić parę złotych za większy zasięg. Poza tym, do jakości zestawów tej firmy nie mam uwag. Uważaj tylko na mocowanie mikrofonu. Lubi się urwać kabelek, a oryginalny zestaw słuchawkowy dość trudno kupić. Ja sciągałem z Francji.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam problem z tym intercomem.

Jak mam przychodząca rozmowę na telefon połączony przez bluetooth z kaskiem, to w kasku nic nie słychać żadnego dźwięku przychodzącego połączenia.

Jeżeli mam włączone radio lub słucham muzyki z telefonu to tylko muzyka mi się wycisza i nic więcej.

Jak to właściwie powinno być? Chyba powinien być jakiś sygnał przychodzącego połączenia żebym wiedział że ktoś do mnie dzwoni w tej chwili tylko głucha cisza.

To jest bez sensu. powinien być chociażby standardowy jak i nie jakiś wczytywalny dzwonek takiego połączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo w innym zestawie, który nie ma żadnego związku z Cardo... Problem pojawia się tylko wtedy, gdy wyciszę telefon :). Przy włączonym dźwięku słychać sygnał i po chwili odbiera. Może problem leży po stronie telefonu? Przejrzyj ustawienia słuchawki HF i profili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...