Skocz do zawartości

Pierwsza jazda


dark*star
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

byc moze 50zl, osobiscie nie sprawdzalem, a wiedze wzielem z ich stronki www (w jednym z ostatnich pkt. jest wlasnie cena 35zl za jazdy doszkalajace). Zreszta jak tak sie zastanowic to o ile nie ma tam klauzuli ze informacje tam przedstawione nie stanowia oferty handlowiej to mozna ich przydusic ze skoro informuja ze po 35 zl to znaczy ze po 35 zl :wink: (choc na prawie handlowym dobrze sie nie znam) :

 

http://www.imola.com.pl/kursy.php?kursy=kursy/kata.inc

 

Coz, niestety aktualnosc serwisow WWW w naszym kraju pozostawia jeszcze troche do zyczenia (nie wszystkich oczywiscie).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

byc moze 50zl, osobiscie nie sprawdzalem, a wiedze wzielem z ich stronki www (w jednym z ostatnich pkt. jest wlasnie cena 35zl za jazdy doszkalajace).

 

Jak zadzwoniłam i chciałam się umówić to mi powiedzieli, że 50 zł :wink:

Ale po przedzwonieniu do innych szkół okazało się, że w każdej dodatkowe jazdy na moto kosztują teraz ok 45 - 50 zeta. A pamiętam, że jeszcze przed wakacjami - jak szukałam szkoły i pytałam się o godziny doszkalające, mówiono o 35zł :) :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, konkurencja nie spi i ceny sa wyrownane.

Jeszcze tylko zapomniałem powiedziec, a nie wiem czy o tym wiesz ze za godzine na miescie placi sie podwojnie (czyli okolo 80-90zl/h). taka taktyke stosuje przynajmniej Sarbo, wiec godziny na miescie te z puli 10 wykorzystaj efektywnie bo potem sie juz nie oplaca ich dokupywac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ponownie :wink:

To znaczy z tym miastem to jest tak ze tam gdzie jedziesz sama na motorze a za Toba samochod zaplacisz na bank podwojnie. Ale sa szkoly z tego co widzialem ze instruktor jedzie z Toba na motorze to wtedy rzypuszczam ze placisz normalnie jak za zwykly placyk. Tak przynajmniej podpowiada mi logika, ale z logika w zyciu codziennym to roznie jest.

Poprostu w sarbo jechaly dwa pojazdy po miescie wiec palcisz podwojnie :) Jak dla mnie ma to swoje plusy i minusy. po pierwsze czujesz sie jak na egzaminie, nic Cie nie krepuje. Ale wariant z instruktorem na naszym motorze ma te plusy ze instruktorowi latwiej wychwycic nasze bledy w jezdzie na motorze bo czuje motor i czuje co z nim robisz, a niektore bledy trudno jest wychwycic jadac 20 metrow za motorem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi

w krakofie :( nie ma znaczenia czy instruktor stoi tylko na placy czy tez jedzie za toba po miescie samoch. bulisz tyle samo czyli 40 zl :D.....ale i tak warto bo jest zajebiscie :())))))........sam wlasnie to przerabiam na wlasnej skorze.... :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

O tym, że jestem blondynką :? , wiedziałam od urodzenia - i dlatego właśnie przez całe swoje życie starałam się usilnie uczyć się (Polibuda, WAT- no to już wiem czemu się nie udało :D ) i rozwijać różne nie-blond pasje... Ale jak się okazuje nie da się od tego ucieć :)

 

Otóż w niedzielę w DD miałam okazję obejrzeć sobie na "żywca"(bo jak się okazało :arrow: wcześniej oglądałam go tylko w katalogach) XT i ... :? :oops: stwierdziłam, że ta bestia (ew. żyrafa - kwestia "wysokości" :D ) ma się nijak do mojego szkoleniowego enduro (powiedziałabym nawet, że tyci enduro, gdy się je porówna)... Więc jak to zwykle Polak (patrz blondynka :? :D ) po szkodzie zapytałam się instruktora, co to w końcu za model - i okazało się, że kiedyś poprostu rozmawiał o XT (ja żle usłyszałam, a potem po porównaniu -właśnie w katalogu- stwierdziłam, że to to samo - ten blond :) ),a szkoli na TWutce...

A teraz jest mi nie-blond głupio :oops: - czemu jakżeście wszyscy pisali o nieodpowiedzialnym instruktorze nie zapytałam się go po prostu o szczegóły... :) :wink: :)

 

A nie zabił mnie tylko dlatego, że całe dnie spędza na placu i nie ma czasu siedzieć w sieci...

 

:smile2: Chyba sobie zrobię dziecko z murzynem :) , albo jakimś innym "ciemnym", zeby broń Boże nie było blondynka... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak widać jednak jestem blondynką w 100% :)

Po prostu muszę się wybrać do salonu (mozna go tam jeszcze spotkać??), albo komisu i sobie tego biednego XT w końcu obejrzeć!!!

 

I na tym się skończy, że tak mi się spodoba, że będzie mi się śnił po nocach (hi hi) :)

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh

a jak myślałem' date=' że to rzeczywiście była XTka i nie mogłem pojąć, że w szkołach jazdy mają dość brutalne motocykle.

 

kiedy egzamin :?: Może przyjedziemy ekipą, to egzaminator będzie bardziej uległy[/quote']

 

Na brutalnych motocyklach też bym sobie pojeździła - zwłaszcza pod okiem instruktora (jakbym popełniła jakis błąd, byłoby na niego, hihi :lol: )...

A egzamin ma nadzieję juz niedługo - teorię zadałam wczoraj, ale praktyka dopiero po 8.X :cry: (niestety nie ma wcześniej terminów)!

Jak będę miała konkretny termin - dam znać!

 

I zapraszam, :arrow: w takim towarzystwie żaden egzaminator nie będzie straszny :P .

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dzisiejszy dzień jest zaje***ty :( :wink: :wink: !

 

O 12 zdawałam egzamin, wprawdzie na kat.B, ale...

Egzaminator od samego początku warczał na mnie. Dostało mi się za położenie skóry na siedzeniu obok kierowcy... na mieście czepiał się, np.że zwalaniam przed skrzyżowaniami równoległymi itp. Potem sam powiedział, że wie, że jest nieprzyjemny... , że cały czas żle jadę, i że w ogóle nie powinnam poruszać się po ulicy....

 

A gdy zostawiłam samochód kazał mi za miesiąc odebrać prawo jazdy :wink: :D :D .

 

STRZEŻCIE SIĘ :!: - za miesiąć zaczynam zaliczać :( babcie, rowerzystów, i innych przedstawicieli "plag ulicznych" :wink: :lol: .

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...