Skocz do zawartości

Trudny wybór naked czy fun(enduro) - nowe moto z salonu


Rekomendowane odpowiedzi

Moto Guzzi Breva 750?

 

Nie za mocne, z dobrym momentem obrotowym, a wyglądem i charakterem kasuje wszystkie japończyki :notworthy:

 

 

Fajne moto ale we Wrocałwiu o ile dobrze kojarzę nie ma ani serwisu ani dealera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja, mieszkając w dużym mieście, raczej nie zdecydowałbym się na tak szosowe moto jak hornet, czy fazer - po prostu nienawidzę przejeżdzania przez szczeliny, studzienki i omijania co większych dziur...

może warto uderzyć w kilka jazd próbnych tymi motocyklami? zobaczyłbyś jak idzie Ci walka z ulicami na konkretnych motocyklach :icon_mrgreen:

 

ja, mieszkając w dużym mieście, raczej nie zdecydowałbym się na tak szosowe moto jak hornet, czy fazer - po prostu nienawidzę przejeżdzania przez szczeliny, studzienki i omijania co większych dziur...

może warto uderzyć w kilka jazd próbnych tymi motocyklami? zobaczyłbyś jak idzie Ci walka z ulicami na konkretnych motocyklach :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne moto ale we Wrocałwiu o ile dobrze kojarzę nie ma ani serwisu ani dealera.

Na Śląsku gdzieś jest z tego co pamiętam :flesje: Te 100-150km do serwisu to nie takie aż wyrzeczenie, gdy chodzi o jazdę stylowym motocyklem :D

 

Polecam jeszcze rzut okiem na ofertę Triumpha i Ducati. Japonia jest nudna!!! :icon_mrgreen:

A może BMW F650GS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Japonia jest nudna!!! :icon_mrgreen:

 

ale sprawdzona, solidna i niezawodna...a przedewszystkim tańsza od europejczyków co w POlsce jest nadal brane pod uwagę na pierwszym miejscu...a względy estetyczne, czy prestiżowe schodzą na dalszy plan... no i kto mi powie że GSXR 1000 K7 może być nudny ??? zwłaszcza na torze...albo na łukach i serpentynach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś miał ciut więcej kaski poleciłbym Triumph Speed Triple...typowy street i szatan wcielony :icon_mrgreen: z drugiej jednak strony jest dość mocny więc chyba nienajlepszy na pierwsze poważne moto....no i ta cena... :evil:

pohulaj hornecikiem i fazerkiem, to chyba optymalne rozwiązania

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Japonia jest nudna!!! :)

 

ale sprawdzona, solidna i niezawodna...a przedewszystkim tańsza od europejczyków co w POlsce jest nadal brane pod uwagę na pierwszym miejscu...a względy estetyczne, czy prestiżowe schodzą na dalszy plan... no i kto mi powie że GSXR 1000 K7 może być nudny ??? zwłaszcza na torze...albo na łukach i serpentynach..

Gixxer jest ok. Ale mówimy tu nakedach i funbikach 600...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Śląsku gdzieś jest z tego co pamiętam ;) Te 100-150km do serwisu to nie takie aż wyrzeczenie, gdy chodzi o jazdę stylowym motocyklem ;)

 

Polecam jeszcze rzut okiem na ofertę Triumpha i Ducati. Japonia jest nudna!!! :(

A może BMW F650GS?

 

To prawda że nieduże wyrzeczenie ale gorzej jak coś unieruchomi moto ? A w wypadku włoszczyzny ryzyko wyższe (i piszę to jako wielbiciel Alfy, Ducati, Moto Guzzi). Aha i podoba mi sie nowa Aprilia 850 Mana pomimo autoamtu ale cena pewnie bedzie zaporowa.

 

BMW hmmm nie myślałem o tym może ktoś napisze coś o tym moto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto Guzzi Breva 750?

 

Nie za mocne, z dobrym momentem obrotowym, a wyglądem i charakterem kasuje wszystkie japończyki :D

 

Fakt, jak sie cżłowiek już najeździ to nie moż esie napatrzeć. W detalach gutki są niesamowite.

Gdybym miał kase wziałbym dużą Brevę albo 850.

 

Fajne moto ale we Wrocałwiu o ile dobrze kojarzę nie ma ani serwisu ani dealera.

 

 

Na Śląsku gdzieś jest z tego co pamiętam :P Te 100-150km do serwisu to nie takie aż wyrzeczenie, gdy chodzi o jazdę stylowym motocyklem ;)

(...)

 

W Ustroniu jest. Byłem tam i własnie dzięki nim miałem możliwośc pojeżdżenia na dużej Brevie. Moto jest według mnie fantastyczne. Wygląda super i ma baaardzo wyrazisty charakter. Super elastyczny silnik z fajnym gangiem, ekstra deska rozdzielcza. A co do serwisu, w takim miejscu jak Ustroń można spędzać weekend i po drodze zaliczać przeglądy:)Atmosfera w samym salonie także niespotykana gdzie indziej.

Prawdę mówiąc nie wierże też, że może tam cos paśc na amen gdzies w trasie.

 

. Japonia jest nudna!!! :clap:

 

ale sprawdzona, solidna i niezawodna...a przedewszystkim tańsza od europejczyków co w POlsce jest nadal brane pod uwagę na pierwszym miejscu...a względy estetyczne, czy prestiżowe schodzą na dalszy plan... no i kto mi powie że GSXR 1000 K7 może być nudny ??? zwłaszcza na torze...albo na łukach i serpentynach..

 

Nudny choćby z tego względu, ze jak tylko zacznie się sezon będzie ich wszędzie pełno wrękach miejskich tygrysów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bjoernrider - zgadzam się w 200% :)

To co, kiedy lecimy do Ustronia na piwko i większe zakupy?? ;) :clap:

Ehhh Brevka 1100 z abs by mi pasowała. Choć 850 też nie pogardzę. Ba! Nawet 750 spokojnie obleci :smile:

 

750 troszkę tak wątła i słabowita według mnie. A do Ustronia...any time:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też niebawem bendę miał ten sam problem co ty.Identyczne doświadczenie jak i wzrost.Teraz zeby sie nauczyć jeżdzić po tylu latach kupiłem sobie CBR i w lipcu bendę ją sprzedawał zeby kupić też nowe.

Ja raczej bendę kupował jakiegoś turystyka i biorę go na firme.

Zastanów się czy nie lepiej kupić coś do nauki,ja sporo zapomniałem jak się jeżdzi.Poczytałem na forum o technice jazdy na moto i idzie mi coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...