Skocz do zawartości

Audi A80


ukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś z Was może taką furę?? Trafił mi się rocznik `91 z przebiegiem 140 k do sprowadzenia od zaraz z reichu, niedawno zrobiony TUV, stan ideał ponoć (będzie sprawdzony w znajomym warsztacie zanim pojadę, wiec luz :biggrin: ) no i 750 euro. Silnik 1,8 benzyna. W sumie jutro (dzisiaj właściwie już :clap: ) muszę dzwonić obgadać szczegóły, więc wszelkie opinie mile widziane.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolegę, który strasznie nie dba o Audi 80 B4 rocznik 94. Nic od trzech lat przy nim nie robił, jeździ samochodem codziennie, nawet go nie myje :icon_biggrin: Audi znosi to wszystko z pokorom i dalej chodzi, przebieg około 300 tyś km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie rozeznanie wśród znajomych i w necie potwierdza dobre opinie, także zadzwoniłem, żeby wzięli dla mnie to audi na warsztat, sprawdzili, wymienili olej i pasek klinowy i prawdopodobnie (o ile nie wyniknie nic nowego) w przyszły weekend lecę do niemiec po tą furę :bigrazz:

Dzięki wszystkim, no i kolejne opinie cały czas mile widziane :)

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

140 tys. takie rzeczy to tylko w Erze. Ale fura OK. tak jak już tu poprzednicy pisali.

 

140 tysięcy autentyk, fura z Niemiec i nie od handlarza żadnego, tylko jakiś znajomy czyjstam, który jeździł nią baaardzo długo i generalnie historia potwierdzona.

Aha, co też ważne - to audi dopiero co miało zrobiony TUV, ważny jeszcze prawie 2 lata jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzyn ma 1.9 benzyna (niespotykany silnik) kupil z przebiegiem 214tys km jaki byl orginalny tego nikt nie wie, jest to B3 kupil od mojej ciotki ktora go kupila wczesniej od mojego wujka auto w 1990 roku zostalo sprowadozne z niemiec przez handlarza:) dal 2150zl i mial 40litrow paliwa w tym 90 litrowym baku hehe, 117km spalanie 12litrow niezagazaowany w 3 miesiace zrobil 8tys km zmienil galki i klocki z tarczami i waz od chlodnicy, ciotka ktora nim jezdzila przez 10 lat nic nie robila, jezdzila na 5 biegu po miescie i troche audi do tyrala bralo olej itp itd sprawy kuzyn je przedarl na autostradzie 195km/h przez 40km i auto odmlodnialo nie bierze oleju i nic, moral z tego taki ze te auto musi byc jezdzone, lubi obroty i paliwo, nie wolno go zamulac hehe.

 

LAMASSU mieszka on zreszta niedaleko Ciebie:) mam takie pytanie czemu tam u was w kazdym domu meble robia?? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Audi bez dachu z fabryki wychodziły tylko w benzynie, TDI to siakieś SWAP-y są. Największy sens ma 2.0 ale tylko 115 wersja, akceptowalną dynamikę posiada 2.8 ale problemowe silniczki to są, zwłaszcza nieregularnie użytkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...