Skocz do zawartości

Białe klosze kierunkowskazów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zabrałem się dzisiaj za prostą i przyjemną wymianę kloszy kierunków, zdemontowałem pomarańczowe kolosze przygotowałem białe do zamontowania i zdałem sobie sprawe że biała żarówka być nie moze bo bedzie błyskało na biało, pogrzebałem w allegro i znalazłem to:

http://moto.allegro.pl/item165104060_led_z...oryginalna.html ponieważ tylną lampe mam pełen Led więc i kierunki mogą fajnie wyglądać, Czy mysłicie że czerwone kierunkowskazy przejdą, czy lepiej nie ryzykowac i zamontować pomarańczowe ?

Edytowane przez Maar79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomarańczowe też są na allegro,

 

rozważam też całkowite usunięcie kierunków z tylnego błotnika ponieważ moja lampa jest taka spryciula że jak włączę światła to diody świecą sie na czerwono, a jak włączam np. prawy kierunek to prawa połowa lampy mryga na pomarańczowo, tylko obawiam sie że do tego też sie mogą przywalić jeżeli zupełnie usunę kierunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomarańczowe też są na allegro,

 

rozważam też całkowite usunięcie kierunków z tylnego błotnika ponieważ moja lampa jest taka spryciula że jak włączę światła to diody świecą sie na czerwono, a jak włączam np. prawy kierunek to prawa połowa lampy mryga na pomarańczowo, tylko obawiam sie że do tego też sie mogą przywalić jeżeli zupełnie usunę kierunki.

 

jesli Twoja lampa posiada homologacje to mozesz tak smialo jezdzic. Jesli to wydumka to beda klopoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zamówiłem w stanach, są identyczne jak oryginały i super wykonane, na razie moto stoii bez kloszy bo zamówiłem te żarówki na diodach i czekam żeby wszystko skręcić wtedy wstawie fotki efektu końcowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może być w motocyklu kierunek umieszczony w lampie ,ponieważ kierunkowskazy muszą być umieszczone na pewnej szerokości,która jest określona w normach europejskich i nie może być mniejsza.

Za takie rozwiązanie co planujesz zastosować grozi utrata dowodu rejestracyjnego.

Kup pomarańczowe żarówki i montuj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrożnie z tymi kloszami bo mi zabrali dowód rejestracyjny za taki numer, pies tłumaczył że maja być zółte oprawki!!??

I teraz sam nie wiem czy mnie w ptaka załadował czy faktycznie można mieć białe oprawki a zółte światełka????

Przyznaję to była samoróbka bo przeciez w niektórych wiertarkach są tylko diody zółte??

Powiedzcie coś na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam białe klosze kierunków bo takie mi sie podobają i ich nie zmienie.. Nie ma przepisu mówiącego, że mają być zółte oprawki.. Moje coprawda nie mają atestu bo kupilem na allegro i nic gosc o tym nie napisał ale u mnie w miescie sie do tego nie czepiają.

 

Teoretycznie to moga sie przyczepić do wszystkiego.. Jak są sprowadzone ze stanów to też spelniają inne normy i nie mają europejskiego atestu.. Ja mam cale moto ze stanów i swiatła mają inne oznaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrożnie z tymi kloszami bo mi zabrali dowód rejestracyjny za taki numer, pies tłumaczył że maja być zółte oprawki!!??

I teraz sam nie wiem czy mnie w ptaka załadował czy faktycznie można mieć białe oprawki a zółte światełka????

Chyba Cię załadował, bo popatrzmy choćby na skuty chińskie, tajwańskie itp. Białe klosze, pomaranczowe żarówki, a przecież mają homologację. Natomiast nie do każdego czopra czy crusa taka biel pasuje. Miałem to w Wildzie :icon_mrgreen: no gryzło po oczach i tyle. Ale w Warriorowatych i VTXowatych już ładnie się to prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...