Skocz do zawartości

fso maraton


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam, że kiedyś, dawno temu, widziałem "zapowiedź" tego motocykla w jakiejś gazecie (chyba w "młodym techniku") - spróbuję dotrzeć do tego numeru i jak znajdę, to zrobię skana.

Co do samego sprzęta to wiem tylko tyle, że nie wyszedł poza faze prototypu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był test w Śm .. ogólnie konstrukcja - do dupy, nie udało się. Wyglądało, jak sześć nieszczęść i zrezygnowali z produkcji.

Jak wreszcie będę miał czas w weekend, mailnę Ci skan. (Ario już czeka i czeka na moje skany :oops: )

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam.

Silnik Suzi napiewa optymistycznie, jeżeli ktoś ma kase to zapewne na poczatek kupi sobie taki sprzęcik, ale zastosowanie "bębnów" hm no mogli by przedni hamulec tarczowy zamontować. No ale to FSO 8) Wygląd ? Hm No co tu dużo mówić, paskudstwem nie jest, ale wygląd trochę prehistoryczny, szczególnie przednia lampa (stare polonezy :roll: :roll: )

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem ten motocykl na własne oczy.MOrze nie jest super ale silnik za to jest dobry.

Dowiedziałem się że produkcja miała być zaczęta lecz włąsnie w tym okresie Deawoo przejeło FSO. A deawoo nie chiało produkowac motocykli więc pomysł legł w gruzach??

A gdy by nie to to morze by go poulepszali i byśmy mieli polskie enduro :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także widziałem go live na MTP ale nie pamiętam w którym to było roku

w każdym bądź razie sprzęcik zrobił wtedy na mnie wrazenie (miałem małe naście lat)

a i tak jest to moto o wiele lepsze niż na wfm na bazie mińska!!!

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad a zgadnij gdzie stoi ten jedyny prototyp . Włąsnie tam gdzie robią nowe wfmki.

Tam jest też klub motocyklowy do którego należe. Niedługo mamy go zamiar uruchomić bo narazie nie chce działać. Ale sądzę że w niedalekiej przyszłości weźmiemy się za niego

ostro. A propo jaki on ma wielki bak :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...