Skocz do zawartości

Co mi grozi:P


Rekomendowane odpowiedzi

nadzor rodzicow to znaczy ze jak rodzice teraz sie beda nim zajmowac czy za kare rodzicow ktos bedzie nadzorowal, chlopie piszesz takie kocopoly ze glowa mala wez jeszcze daj swoj film na smogu albo idz do programu moj pierwszy raz

 

 

 

 

to chyba malo wiesz o sadach rodzinnych:P

a chodzi o to ze rodzice maja go bardziej pilnowac i niepozlwalac mu jedzic autem:P

 

Nawet nie chce mi sie na was bluzgać :lalag:

 

 

 

a Ty nigdy nie uciekales policji??

ja juz kilka razy ale to byl ostatni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubie czytac wypowiedzi tak debilnych gowniarzy :clap:

Niedosyc ze stworzyli realne zagrozenie dla innych to jaka ma jeszcze radoche jak o tym pisze jacy to zajebisici nie byli i wogole :eek:

Mam nadzieje ze selekcja naturalna szybko was dopadnie :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadzor rodzicow to znaczy ze jak rodzice teraz sie beda nim zajmowac czy za kare rodzicow ktos bedzie nadzorowal, chlopie piszesz takie kocopoly ze glowa mala wez jeszcze daj swoj film na smogu albo idz do programu moj pierwszy raz

Ja to bym proponował - Młodego człowieka wysłać do programu - urzekła mnie Twoja historia albo jeszcze lepszy - zwyczajni niezwyczajni...

no comment`s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Pasażerowi chyba nic niezrobią?natomiast kierowcy dopier*** pikny mandacik za brak dokumentów,za przekroczenie prędkości i złamanie innych przepisów ruchu drogowego :( :P .Swoją drogą to frajerzy z was,albo trzeba było spier**lać do końca albo się zatrzymać,bo to co zrobiliście to ni w pizde ni w oko:P:P, a pozatym niebęde się rozpisywał o tym,że

140 przez miasto to niezbyt ciekawa opcja.Zwłaszcza jak byście w coś przywalili..............heheh nawet by wam odszkodowania niewypłacili,bo sprzęt nieopłacony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh po co tyle stresu i bluzgów. W ogóle cała historia wydaje mi się średnio realna a ta prędkośc 140....to chyba była chwilowa, jak w ogóle była;]

P.S. a kiedy tak pocinaliscie, dzisiaj czy wczoraj?:>

Edytowane przez mati_mot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati mot, Cagiva Mito poleci spokojnie 180 km/h, z pasażerem 140 km/h (licznikowe) jest jak najbardziej realne, więc chill out :P

 

Nie tak tylko pytam, bo szanowny kolega pisał ze 180 we 2( no przecięż sprawdzał). Ale nic żeby nie było że się czepiam;)

 

wczoraj a z tego co piszesz to chyba nie widziales nigdy cagivy mito:P

Uuu, to Cię zmartwię:( Bo widziałem;) A zmartwię CIę jeszcze bardziej bo nawet jeździłem. Tyle że nie rozwijałem takich prędkosci. Najwidoczniej nie jestem taki pusty.

Ale nic, koniec bo jak to ktoś wcześniej wspomniał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wjechaliscie w jednokierunkowa i jechal bus to dlaczego nie przejechaliscie obok ?? policja by za wani napewno nie pojechala poniewaz by sie nie zmiesciła, widocznie pomysłowosc twego kolegi konczy sie na odkreceniu manetki i zmianie biegow ;)

 

zatrzymali was i z wami zartowali ?? cos mi sie nie chce wierzyc, za ucieczke przed policja, jesli was goniła, bez skucia nie ma rozmowy

 

zycze wiecej takich ucieczek :] szkoda ze cos wam nie wyskoczylo przy tych 140 w miescie, bylo by po sprawie i bezrobocie by sie zmniejszylo :]

 

 

 

P.S jak widze te dzisiejsze szalone lata młodziencze to mnie h** strzela :/ powinni przywrocic kary cielesne, wpierd**l od rodzicow i pomysły na bezsensowne zabawy by sie skonczyly :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wjechaliscie w jednokierunkowa i jechal bus to dlaczego nie przejechaliscie obok ?? policja by za wani napewno nie pojechala poniewaz by sie nie zmiesciła, widocznie pomysłowosc twego kolegi konczy sie na odkreceniu manetki i zmianie biegow :)

 

zatrzymali was i z wami zartowali ?? cos mi sie nie chce wierzyc, za ucieczke przed policja, jesli was goniła, bez skucia nie ma rozmowy

 

zycze wiecej takich ucieczek :] szkoda ze cos wam nie wyskoczylo przy tych 140 w miescie, bylo by po sprawie i bezrobocie by sie zmniejszylo :]

P.S jak widze te dzisiejsze szalone lata młodziencze to mnie h** strzela :/ powinni przywrocic kary cielesne, wpierd**l od rodzicow i pomysły na bezsensowne zabawy by sie skonczyly :/

 

 

bo nie bylo miejsca obok busa po dwoch stronach byl plot:P jeden z nami zartowal bo to byl sasiad mojego kolegi a pozatym skuli nas i do autka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

to chyba malo wiesz o sadach rodzinnych:P

a chodzi o to ze rodzice maja go bardziej pilnowac i niepozlwalac mu jedzic autem:P

a Ty nigdy nie uciekales policji??

ja juz kilka razy ale to byl ostatni:)

 

 

tak malo wiem o sadach rodzinnych ale wiem jedno ze obowiazkiem rodzicow jest pilnowanie dzieciakow i nie slyszalem jeszcze nigdy ze jak dzieciak popelnia wykroczenie albo przestepstwo to wtedy sad wydaje wyrok ktory brzmi"nakazuje panstwu pilnowac dziecka" przestan chlopaku jarac trawe albo wrzucac bletki bo to co piszesz jest zalosne

 

p.s ja tez jak mialem 5 lat uciekalem milicji na rowerku trojkolowym z wywrotka zaladowana piaskiem ale wykiprowalem piach na droge i milicyjny duzy fiat sie nie przedarl i ucieklem dobre nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...