Skocz do zawartości

Nate Adams vs Travis Pastrana


Nate Adams vs Travis Pastrana  

110 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto jest lepszy ??

    • Nate Adams
      10
    • Travis Pastrana
      100


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak, jak napisał kristi_rx125 Pastrana stara się zrobić show i całkiem nieźle mu to wychodzi, ale jeśli chodzi o obiektywną ocenę, to o ile co do techniki zarzucić nic Adamsowi nie można, poza tym to przesympatyczny gość, tyle że zupełnie inny temperament niż Pastarna, Pastrany po prostu nie da się nie lubić, (no chyba że tylko dla tego że jest czyimś bezpośrednim konkurentem), o tyle oglądając ich obu na żywo, widać że Pastrana i jego suzuki to jeden organizm, nie widać przerw między trikami, wszystko odbywa się płynnie i naturalnie, nawet przejazdy, dojazdy do ramp itp. tymczasem u pozostałych jego konkurentów wyraźnie można rozgraniczyć kolejne fazy pokazu (wjazd na arenę, najazd na rampę, trik, lądowanie, chwila zastanowienia co dalej, przejazd, kolejny najazd itp. zero spontanu, wszystko skrupulatnie zaplanowane).

Ponadto, sam Nate, często komentuje tym samym określeniem większość planów i poczynań Travisa, twierdzi że jest on po prostu szalony i to właśnie szaleństwo jest w jego wydaniu receptą na sukces.

 

Pozdrawiam wszystkich którzy dobrnęli do końca tego zagmatwanego wywodu i zrozumieli " co autor miał na mysli" ;-)

 

Quasi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastrana nietylko jezdzi w Freestaylu.ale rowniez w innych imprezach motocrossowych. ;) Ja bardziej lubie pastrane chodzby za Nitro circuitY ;) No i dable backflip :icon_mrgreen:

... rajdach samochodowych, rajdach 'długodystansowych' ( baja 1000 ), fmx mx sx, występuje w jackassie..

Tak tak, facet krótko mówiąc nie potrafi usiedzieć w miejscu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy że treningi i zawody są spontaniczne? Myślicie że on stoi przed rampą i myśli - "o jak fajnie, zrobie sobie teraz może 360 z no handerem a później sie zobaczy" ??? Czytałem z nim wywiad i pisał że jeżeli na treningach nie wykona perfekcyjnie jakiegoś tricku i nie powtórzy tego enty raz to na zawodach nie wykonuje takiego tricku. Pisał że treningi pochłaniają zdecydowaną większość czasu. To niestety nie wygląda tak jak w NC czyli wszystko super pięknie i spontanicznie. To jest raczej ogromna wytrwałość i dążenie do celu a nie zabawa. Takie jest moje zdanie i chyba jego też bo czytałem z nim wywiad.

Co do show to najlepszy na świecie wykręcają w teamie Deegan, Twitch, Faisst, Seth Enslow, Trigger Gumm, OX i cała reszta z MM. Oprawa, tricki, laski - po prostu magia, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastrana czuje strach przed wieloma trickami, szczególnie przed "three sixty" - podkreślał to w jednym wywiadzie. Na motox.pl można przeczytać ten wywiad. Pozdro

P.S nie ma czegoś takiego jak "nitro circuit" lol.

Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Jest Nitro Circus. Ale co to zmienia że kolega się przejęzyczył? Może nie jest orłem z angielskiego i nie wiedział jakie to słowo, a nie chciało mu się sprawdzać. Adams i Pastrana to zupełnie inny styl jazdy, ale również życia. Pastrana to taki klaun (w przenośni) i robi wszystko co lubi a Adams traktuje (jak ktoś to słuszne zauważył) FMX jako przyjemny sposób na zarabianie pieniędzy.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezar sa ludzie i Internetowi ludzie :bigrazz: Akurat zapomnialem jak sie pisze a niechcialo mi sie uruchamniac google tak jak napewno to kolega Kaze zrobil :banghead: Kazdy wie o co chodzi tylko nie on :bigrazz: Mysle ze temat jasny wystarczy spojrzec na statystyki w glosowaniu :crossy: TP Wins :icon_twisted: Aczkolewiek niedawno na extreme chanel chyba w Dew Tour czy jak te zawody sie nazywaja TP przegral.

Edytowane przez DiboS60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezar sa ludzie i Internetowi ludzie

Skąd wytrzasnąłeś ten zajebisty tekst? W Teleranku usłyszałeś czy przepisałeś z przewodnika kotolickiego? Każdy wiedział o co chodzi, tylko zwróciłem uwage na błąd i od razu wielkie halo z tego powodu. Nie róbmy syfu w dziale - jak ktoś ma wąty i jeszcze kilka takich fantastycznych tekstów to zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...