Skocz do zawartości

NO POCHWALE SIE W KONCU ZAKUPILEM MOTOCYKL!!!!!


KUBAR1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy! w dniu dzisiejszym stalem sie 100% motocyklista!! :buttrock: zakupilem piekniusiego Suzuki Bandit 600N

nie mam aktualnych fotek ale gosc mi wyslal to ( fotka jakos z lata zeszlego roku): http://bikepics.com/pictures/413891/

tak wyglada moj nowy pieszczoszek :clap: !!! nie wiem czy to normalne ale zaraz po przyjezdzie od razu zabralem sie za mycie ( na przyczepce jechal i troche sie ubrudzil) no ale jzu sie swieci...!!!! Jak sie ciesze teraz tylko czekam na 1 przejazdzke!!! musze zarejestrowac i oplacic OC ( nei ryzykuje i bez tego nie wyjezdzam an ulice po co kusic los).... motocykl bardzo zadbany ma tylko male pekniecia na owiewkach :lapad: i wgniotke na baku ( tak by byl jak z salonu) a co do baku mam pytanie czy da sie go jakos naprawic czy trzeba nowy kupowac??? :icon_rolleyes:

MAM JESZCZE KILAK PYTAN:

-gdzie moge kupic i ile kosztuja uszczelniacze przedniego zawieszenai ( bo tez sa jzu zuzyte i cieknei olej :lapad: )

- gdzie mozna kupic takei siatki z gumy ( planuje zakup i montaz z tylu motocykla - nabierze agresywniejszego ksztaltu :icon_twisted: )

- szukam tez takiej ale "sakwy \' na bak z przezroczystym przodem w celu wlozenai tam mapy ( a map ma sporo jeszcze z czasow harcerskich .. :icon_rolleyes: jak by ktos byl zainteresowany moge odsprzedac mam kilak podwojnych nawet po 3 ...)

Z GORY DZIEKI ZA ODPOWIEDZI !!!!!! i jeszcze raz witam Was bracia motocyklowi mam nadziej ze przyjmiecie mnie z otwartymi ramionami!!!

Pozdrawiam KUba Bandit-a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo lepszy od tego GSX-Ra :] Gratuluje, piekny.

Podeślij fotke zbiornika, być może da się go wyciągnąć, ale to zależy od wgniecenia.

"Siatka z gumy" to tzw. pająk, do dostania na allegro za 12 zł.

Sakwa na bak zwie się tankbag i również bez problemu namierzysz na allegro.

Co do uszczelniaczy zawieszenia to niech sie wypowie ktoś, kto zna sie na cenach, bo nie chce dać linku do najdroższego sklepu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelniacze przedniego zawiezenia wahaja sie w granicach 60 zl z ARIETE. Kupić mozna w sklepie motocyklowym bo tam ci dobiora odpowiednie do twojego modelu, potrzebujesz tylko numer ramy jesli salon suzyki, a rok i wersje jesli inny sklep motocyklowy, tak samo z siatka w sklepie ok 12 zl, tankbag troche drozszy i zalezy od jakosci i firmy srednio 200 zl. Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Bandit to ... Bandit ... ładny bo czarny ... siatki i części najlepiej na allegro albo larsson ... ja np. siatkę kupiłem jak była akurat dodatkiem do jakiejś prasy motocyklowej. Tankbagi na allegro można i za 45 zł wyhaczyć

... co do postępowania z całkiem nowym nabytkiem (mycie, pucowanie) to w znanych mi kręgach całkiem normalne ;), ja nie wytrzymałem i dookoła domu pojeździłem ;)

 

 

... szerokich dróg i małego spalania ;)

Edytowane przez kriss.g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm..ładny Bandzior :icon_mrgreen: Cieszymy sie razem z Tobą z nowego nabytku :banghead:

Naprawde fajnie wygląda :wink: Możesz napisać który to rok,jaki ma przebieg no i ile Cie kosztował ;)

Pozdrawiam i życze bezwypadkowego całego sezonu :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,gratuluje sprzeta,ładny kolorek,tylko troche psuje wyglad to wgniecenie na baku,zrób to i moto jak marzenie.Jeszcze troche i tez dołacze do grona Bandytów :icon_mrgreen: :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, oby dobrze sluzyl i byl grzeczny :icon_mrgreen:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...