Skocz do zawartości

Rzeźba jakiej świat nie widział


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/item164201499_jedyn...ra_tuning_.html mnie śmieszy , nie zebym sie tym podniecał ,śmiech na sali :biggrin: :)

 

 

JESU JAKI SZCZEP - tragiczne tragiczne i pozalowania godne - natomiast jestem pelen podziwu ile ktos musial w to pracy wlozyc - tylko PO CO

 

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu tragedia... Jak można tak całkiem ładną Vectrę oszpecić...

Wszystko by jeszcze uszło, ale gwoździem programu jest przód merca. Okularnik jest sam w sobie ładny, ale do optycznego tuningu w stylu sportowym się nie nadaje (no może do DTM jeszcze). Okulary kojarzą się z klasą biznes, pasują starszym panom, ale nie młodym gniewnym. Pracę włożoną widać, ale na mój gust - pomyłka stylistyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką kase to ja mógłbym się bujnąc taką Vectrą :P Ogólnie jest ok nie wygląda najgorzej,tak jak Prałat napisał odnośnie merca,że to klasa "biznes" zgadzam się w 100% mogli wrzucić coś innego bardziej sportowego jakieś Porshe :(:D Koła bardzo małe już jak by były 17 to już całkiem,całkiem by wyglądała :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko Polacy mają problemy z tjuningiem, ostatnio na tvnTurbo leciała relacja z jakichś tam targów w Hiszpanii. ręce opadają, wszystkie auta wyglądały jak tona szpachli. dosłownie zero inwencji, ich sposób na auto to wygładzić wszystko co się da, przesadnie zaokrąglić, fele najlepiej "19, nieważne że w nadkolach nie pasują, do tego trzeba dorzucić jakiś krzykliwy lakier, najlepiej kameleon. rozumiem idee np audio democar, ale jak tam stalo kilkadziesiąt takich aut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...