Skocz do zawartości

Zakup motoru z Motoschou24.de


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Znalazlem dobra a raczej dziwna oferte na Motoscout24.de ktma za 7900zl.Troche malo jak na rok 06'.Ale do rzeczy...Czy warto sprobowac zakupow przez ten serwis czy lepiej nie probowac?Teoretycznie jest wszystko bezpiecznie ale...wkoncu to niemiecki serwis i jakby co to nie bedzie za bardzo jak sie klucic.Koles ktory go sprzedawal przyslal mi fotki na ktorych motor rozni sie od tego ktory byl na aukcji.. :banghead: Prosze o opinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowałem nie raz i nigdy nikt mnie nie oszukał, chociaz czasami pojawiaja sie tam smieszne oferty np. huska z roku 2007 za 1400euro itp :wink: najlepiej zadzwonic do kolesia i pogadac z nim, jak ty nie szprechasz po niemiecku to niech jakis znajomy zadzwoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki bo po dokladnym przemysleniu tez doszedlem to tego wniosku.30% trzeba wpłacic czyli ~ 1500zl a to wkoncu piechotą nie chodzi.... ;)

 

wałka poznasz po tym ze zazwyczaj ci ludzie nie wpisują dokładnych adresów gdzie stoi moto, tylko numer telefonu, ew. miasto i tyle.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki bo po dokladnym przemysleniu tez doszedlem to tego wniosku.30% trzeba wpłacic czyli ~ 1500zl a to wkoncu piechotą nie chodzi.... :icon_biggrin:

 

 

No to prawie bankowo to wałek, wplacisz kase i narazie tyle ją widziałeś. Nie ma co sie oszukiwać nie bądzcie naiwni ze dorwiecie jakiegos sprzeta prawie z salonu za grosze. Przeciez na sprzedaży motocykla ktos chce chociaz minimalnie zarobić. Za darmo albo okazyjnie to wiecie co mozna - w buźke dostac.

 

pozdro

 

Dzieki chlopaki bo po dokladnym przemysleniu tez doszedlem to tego wniosku.30% trzeba wpłacic czyli ~ 1500zl a to wkoncu piechotą nie chodzi.... :icon_eek:

 

 

No to prawie bankowo to wałek, wplacisz kase i narazie tyle ją widziałeś. Nie ma co sie oszukiwać nie bądzcie naiwni ze dorwiecie jakiegos sprzeta prawie z salonu za grosze. Przeciez na sprzedaży motocykla ktos chce chociaz minimalnie zarobić. Za darmo albo okazyjnie to wiecie co mozna - w buźke dostac.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazyjne ceny na niemieckich serwisach to wał!! Koleś mówi że jest poza granicami niemiec i wysle ci moto przez firme kurerska tylko wplac kase przez western Union. Odpuśc odrazu. Pozdr

 

Dokładnie, tak samo było w moim przypadku. Kolo mówił, że jest za granicą, itp. Interesowałem się z ciekawości, ale to był jakiś amerykański serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...