Skocz do zawartości

pomarańczowa świeca Co to znaczy???


leoadko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zardzewiała ;) Też miałem kiedyś taką w jawie, jak bawiłem się dyszami w gaźniku. ALe to chyba nic złego nie wróży, bo jakby było za dużo paliwa, to by osmolona była,a jak za mało to biaława, więc jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć jaki to dla ciebie pomarańczowy :icon_mrgreen: Fachowo to świeca ma mieć kolor kawy z mlekiem. Pomarańcz to to nie jest, chociaż na upartego...

 

Ciężko powiedzieć jaki to dla ciebie pomarańczowy :flesje: Fachowo to świeca ma mieć kolor kawy z mlekiem. Pomarańcz to to nie jest, chociaż na upartego...

 

Ciężko powiedzieć jaki to dla ciebie pomarańczowy :) Fachowo to świeca ma mieć kolor kawy z mlekiem. Pomarańcz to to nie jest, chociaż na upartego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc chłopaki nie wiecie od czego moja świeca stała sie pomarańczowa??

Jest to prawidłowy kolor to właśnie pomarańcz nawet trche ciemanawa (cegiełka) swiecy oznacza to ze silnik dobrze spala i jesli motor dobrze chodzi to nie powinieneś już nic ruszać przy gaźniku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siweca ma być wypalona na jasnon brązowo... pomarańczowy? moze byc, zależy jak popatrzeć.

 

Zgadzam sie ale nie powinna być czarna,ani mokra a ja miałem kiedyś przy motorze kolor biały czym to mogło być spowodowane wie ktoś? ja uważam ze to przez zbyt dużo oleju w mieszance,tylko raz taki miala kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkowicie biały osad to oznaka olbrzymiej tempaeratury spalnia troszeczke za uboga mieszanka według mnie;) Ja lubie ustawiać motocykl dosyć bogato dlatego wole zeby swieca była ciemniejsza.

 

Pozatym świeca świecy nie równa np. iskra F100 to bardzo zimna świeca i po zakreceniu jej w miejsce F95 otzymamy inny kolor świecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predzej za malo paliwa w stosunku do powietrza.... POZDRO

 

całkowicie biały osad to oznaka olbrzymiej tempaeratury spalnia troszeczke za uboga mieszanka według mnie;) Ja lubie ustawiać motocykl dosyć bogato dlatego wole zeby swieca była ciemniejsza.

 

 

No macie racje za mało dostawał palwia, ale po jeżdzie moto ani nie przegrzewało sie ani nie muliło,nie strzelał w gaznik i nie wykazywało jakiegoś osłabienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkowicie biały osad to oznaka olbrzymiej tempaeratury spalnia troszeczke za uboga mieszanka według mnie;) Ja lubie ustawiać motocykl dosyć bogato dlatego wole zeby swieca była ciemniejsza.

 

Pozatym świeca świecy nie równa np. iskra F100 to bardzo zimna świeca i po zakreceniu jej w miejsce F95 otzymamy inny kolor świecy.

Masz racje, u mnie w jawa musi jeździć na f100, bo na f95 pochodzi chwile i pada, a na f80 nie wkręca się nawet do połowy obrotów hehe... Zaznaczam że ma ona troche dłubany silnik, jak ma dobry humor to dojdzie do realnych 80 kameha :banghead: No ale teraz jest już inny sprzęt, więc już nic przy niej nie dłubie :flesje: Pozdro :icon_mrgreen:

Edytowane przez Z3US
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...