Skocz do zawartości

Chopper - okulary


Unix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem te okulary, wygralem aukcje za 50zl, dzisiaj przyszla paczka. Okulary naprawde super, swietnie leza i jakosc wykonania spoko! za te pieniadze naprawde ciezko znalezc cos godnego uwagi. Wybralem z przezroczystymi szklami, zeby w nocy tez dalo rade smigac.

 

polecam!

http://moto.allegro.pl/item161292580_chopp...901_tanio_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem te okulary, wygralem aukcje za 50zl, dzisiaj przyszla paczka. Okulary naprawde super, swietnie leza i jakosc wykonania spoko! za te pieniadze naprawde ciezko znalezc cos godnego uwagi. Wybralem z przezroczystymi szklami, zeby w nocy tez dalo rade smigac.

 

polecam!

http://moto.allegro.pl/item161292580_chopp...901_tanio_.html

Też mam - chyba nawet ten sam model, tylko ja z ciemnymi szkłami. Szkła bez problemu można wymienić samemu.

Śmigam w nich w połączeniu z braincap'em i rewelacja - też mogę w 100% polecić :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne i funkcjonalne :icon_twisted:

Wyglądają bardzo podobnie do moich. Ja mam wileyx, wymienne szkła /białe, żółte i czarne z dobrym filtrem uv/ zauszniki można zdejmować i założyć w ich miejsce gumkę jak do gogli. Rewelacja do kasku, nic nie uwiera. Dzięki rowkom w piance szkła odparowują już przy małym ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zawsze chcialem miec okulary przyciemniane i w takich jezdzic, ale niestety nosze korekcyjne

 

Jak niezapomne to poszukam w domu modelu okularow calkiem fajnych, ktore

maja taki dzings, ze pomniedzy oczami a soczewkami przeciwslonecznymi

montuje sie szkla korekcyjne. Sam mysle nad tym aby to kupic.

Niestety to kosztuje cos ponad 200zl... ale skoro nie chcesz soczewek kontaktowych...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niezapomne to poszukam w domu modelu okularow calkiem fajnych, ktore

maja taki dzings, ze pomniedzy oczami a soczewkami przeciwslonecznymi

montuje sie szkla korekcyjne. Sam mysle nad tym aby to kupic.

Niestety to kosztuje cos ponad 200zl... ale skoro nie chcesz soczewek kontaktowych...

 

 

bede bardzo wdzieczny gdybys cos takiego znalazl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie to sie szuka, w sklepach typu vision ekspress czy bardziej w motocyklowych?

 

Przeciez można zamówić u optyka szła przyciemniane korekcyjne i masz 2 w 1. Śmigasz w patrzałkach i dobrze widzisz. Ja mam akurat takie do katamaranu.

 

P.

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...