Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie też możecie liczyć.

 

Pinas a jak już się przeniesiesz do Olsztyna to w sezonie :smile: możesz się niopędzić od gości :lalag:

lepiej rozejżyj się za jakims tanim noclegiem w okolicach, bo jak nam się spodoba :notworthy:

to możemy co tydzien na rybki wpadać w Twoje okolice. :bigrazz:

I czyż nie o to chodzi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dni mijają a ja nadal czekam, aby zgłosił się ten co ostatni dostał manuala do VN800 i przesłał go mnie.

 

pozdr

Czekałem czekałem i się doczekałem.Teraz mam dwie :lalag: :lalag:

Podziękowanie dla Artura G.(nie znam nick-a),oraz dla Piotra27 ;) :biggrin:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy!

Mając na uwadze rychłą dostawę blach zza Wielkiej Wody spisałem taką oto listę zasłużonych w porządku chronologicznym uwzględniając kryterium daty zgłoszenia woli posiadania gadżetu:

1. kotlara - zupełnie na początku

2. Remo - 10.10.

3. easy nomad - 11.10.

4. Piotr27 - 16.10.

5. Alex36 - 16.10.

6. Unek - 16.10.

7. Paweł z Łodzi - 16.10.

8. czaki38 - 24.10.

9. wadir - 24.10.

10. mosiu - 24.10.

---------------------------

11. szwarc - 25.10.

12. pinas - 6.11.

Dotyczy, niestety tylko jednej sztuki na głowę, póki co...

Jeśli ktokolwiek z kolegów ma jakieś zastrzeżenia co do kolejności lub ewidentnego braku, to bardzo proszę o zgłoszenie tego faktu. Będzie to miało wpływ na podział łupów. Jak sami widzicie, zgłoszeń jest nieco więcej niż spodziewanych znaczków i nie starczy dla wszystkich. Oczywiście nie ma żadnych przeciwwskazań dla kolejnego zamówienia. Jednakże proszę pozostałych VROC, którzy nie posiadają jeszcze znaczków, a chcieliby za moim pośrednictwem cieszyć się nimi i puszyć, o wyrażenie woli i informację. Najlepiej tu - na Forum, albo poprzez PM. Znaczki są wykonane z emaliowanego metalu i zaopatrzone w ostry, metalowy i gwintowany trzpień do mocowania np. w skórze. Projektantem i wykonawcą jest Joe 'Badger' Paradise z USA - #77. Wzór jest zamieszczony na stronie VROC oraz na stronie Joe. Cena 1 egzemplarza loco Badger wynosi 3$. Od każdego znaczka przeznacza on 1 baksa na działalność Forum VROC. Z obecnej edycji 2007 pozostała niewielka ilość, ale chyba starczyłoby jeszcze na nasze potrzeby. Nalegam więc na błyskawiczne poinformowanie mnie kto jeszcze. Oczywiście dotyczy to w pierwszej kolejności członków Klubu z przydzielonym numerem. Koszty wysyłki do odbiorców jakoś skalkuluję, żeby była okrągła kwota bez głupawych groszaków w ogonie. Jeśli będę miał blachy fizycznie u siebie poinformuję o sumie należności i numerze konta do przelewu. Wyślę do każdego po podaniu adresu pocztowego bez czekania na pieniążki, bo co tam kasa :crossy:

no ja oczywicie potwierdzam-daj mi tylko znać czy te same dane co w przypadku naszywki i jedziemy z koksem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... troszkę z innego tematu ...

szukałem kierunkowskazu do swojej kawy, i oto odpowiedź na moje pytanie z salonu kawasaki w wa-wie.

może czasami pomóc...

 

"Jeżeli masz amerykańską wersje motocykla to polecam wejść na stronę www.kawasaki.com i tam w odnośniku masz Owners Info potem klikasz w Parts Diagram i tam wpisujesz Swój VIN i masz wszystkie fiszki do Swojego motocykla wraz z numerami katalogowymi. Wtedy sprawdzenie ceny jest błyskawiczne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

"Jeżeli masz amerykańską wersje motocykla to polecam wejść na stronę www.kawasaki.com i tam w odnośniku masz Owners Info potem klikasz w Parts Diagram i tam wpisujesz Swój VIN i masz wszystkie fiszki do Swojego motocykla wraz z numerami katalogowymi. Wtedy sprawdzenie ceny jest błyskawiczne"

Super,to mnie pocieszyłeś.Widzę,że kawasaki w polsce wychodzi frontem do klienta.Ja wiem,że możemy sobie teraz sami wszystko sprawdzić ale chyba nie o to ich pytałeś.A ich obowiązkiem jest sprawdzenie tego i odpowiedź na konkretme pytanie a nie miganie się.Może jestem nadgorliwy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, serwer Forum gdzie są zgromadzone dane miał wahnięcie i przywrócono zasoby m/w do nocy z soboty na niedzielę. Resztę wcięło czy się komuś to podoba, czy nie. Jeśli mieliście jakieś ważne posty, to trzeba je odtworzyć, niestety. "Serio, serio" - jak mawiał pewien Osioł :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz pisałem ale gdzies sie zapodziało

prosze o zdjecia VNa z prosta kierasią i mam pytania czy trzeba zmieniać okablowanie na dłuższe?

jak chcesz to na vroc z nr 22969 remo z wawy ma vn z zupełnie prostą kierownicą. trafiłem na zdjęcie przeglądając zasoby polskie vroc. zajżyj i skontaktuj się z właścicielem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...