Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem że krąży po VROC-u polska instrukcja obsługi do VN 800.Jeżeli można ją otrzymać to piszę się do kolejki ,bo mam tylko xero z niemieckiej i to nie całą lecz kilka ważniejszych stron.

Dni mijają a ja nadal czekam, aby zgłosił się ten co ostatni dostał manuala do VN800 i przesłał go mnie.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy!

Mając na uwadze rychłą dostawę blach zza Wielkiej Wody spisałem taką oto listę zasłużonych w porządku chronologicznym uwzględniając kryterium daty zgłoszenia woli posiadania gadżetu:

1. kotlara - zupełnie na początku

2. Remo - 10.10.

3. easy nomad - 11.10.

4. Piotr27 - 16.10.

5. Alex36 - 16.10.

6. Unek - 16.10.

7. Paweł z Łodzi - 16.10.

8. czaki38 - 24.10.

9. wadir - 24.10.

10. mosiu - 24.10.

---------------------------

11. szwarc - 25.10.

12. pinas - 6.11.

Dotyczy, niestety tylko jednej sztuki na głowę, póki co...

Jeśli ktokolwiek z kolegów ma jakieś zastrzeżenia co do kolejności lub ewidentnego braku, to bardzo proszę o zgłoszenie tego faktu. Będzie to miało wpływ na podział łupów. Jak sami widzicie, zgłoszeń jest nieco więcej niż spodziewanych znaczków i nie starczy dla wszystkich. Oczywiście nie ma żadnych przeciwwskazań dla kolejnego zamówienia. Jednakże proszę pozostałych VROC, którzy nie posiadają jeszcze znaczków, a chcieliby za moim pośrednictwem cieszyć się nimi i puszyć, o wyrażenie woli i informację. Najlepiej tu - na Forum, albo poprzez PM. Znaczki są wykonane z emaliowanego metalu i zaopatrzone w ostry, metalowy i gwintowany trzpień do mocowania np. w skórze. Projektantem i wykonawcą jest Joe 'Badger' Paradise z USA - #77. Wzór jest zamieszczony na stronie VROC oraz na stronie Joe. Cena 1 egzemplarza loco Badger wynosi 3$. Od każdego znaczka przeznacza on 1 baksa na działalność Forum VROC. Z obecnej edycji 2007 pozostała niewielka ilość, ale chyba starczyłoby jeszcze na nasze potrzeby. Nalegam więc na błyskawiczne poinformowanie mnie kto jeszcze. Oczywiście dotyczy to w pierwszej kolejności członków Klubu z przydzielonym numerem. Koszty wysyłki do odbiorców jakoś skalkuluję, żeby była okrągła kwota bez głupawych groszaków w ogonie. Jeśli będę miał blachy fizycznie u siebie poinformuję o sumie należności i numerze konta do przelewu. Wyślę do każdego po podaniu adresu pocztowego bez czekania na pieniążki, bo co tam kasa :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtaq dziękuję bardzo za organizację ;) , oczywiście potwierdzam

chęć nabycia blachy :biggrin: i zapisuję się na 1 szt przy następnej dostawie.

Zastanawiam się jak my się odwdzięczymy, za zorganizowanie wszystkiego,

bo tutaj browar niewystarczy :wink:

 

Pozdrawiam i jeszce raz serdeczne dzięki :rolleyes:

Edytowane przez Piotr27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtaq serdecznie dziekuje Tobie za pamiec :(

 

 

ar2r mam takie pytanko,bo albo nie doczytalem,albo jeszcze nie jest ustalone gdzie mialoby sie odbyc pierwsze spotkanie VROC? :biggrin:

 

Pozdrawiam :buttrock:

Edytowane przez Alex36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj te precjoza!Panowie musimy być cierpliwi.I wdzięczni tym co załatwiają to za nas dla nas a my jedynie partycypujemy w kosztach nic sie przy tym nie wysilając.

Swoją drogą chciałbym rzucić małe hasło tutaj.Otóż staliśmy się grupą ludzi,którzy cenią sobie przede wszystkim VN.Wydaje mi się,że nie możemy poprzestać na tym.Oczywiście mamy zamiar zorganizować sobie zlot forumowy itp rzeczy w przyszłości.Ja jednak do tego chciałbym dodać ze swojej strony,że każdy z nas ma swoje życie,to poza motocyklem.Głównie chodzi mi o wyjazdy różne poza miejsce zamieszkania,a to służbowe lub inne.W czasie takich podróży zdarzają się nieoczekiwane sytuacje,których najczęściej nie jesteśmy w stanie przewidzieć.I wtedy właśnie byłoby fajnie gdybyśmy wiedzieli,że tam gdzie na przykład jesteśmy możemy liczyć na kogoś w trudnej sytuacji.W moim profilu jest numer telefonu i miejsce zamieszkania(które wkrótce ulegnie zmianie) i wiem,że jeżeli zajdzie taka potrzeba to nie odmówię pomocy,gościny,noclegu itp rzeczy każdemu z was,który znajdzie się w mojej okolicy.

pozdrawiam

 

Na mnie też możecie liczyć.

 

Pinas a jak już się przeniesiesz do Olsztyna to w sezonie ;) możesz się niopędzić od gości :clap:

lepiej rozejżyj się za jakims tanim noclegiem w okolicach, bo jak nam się spodoba :clap:

to możemy co tydzien na rybki wpadać w Twoje okolice. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...