Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ot co udało mi się ustalić. "Cesarka" możliwa w pierwszy weekend października (5,6,7). Domki i pokoje w cenie jak na stronie. Domki ogrzewane.

W weekend sprawdzę jeszcze ośrodek nad jez. Lucień w pow. Gostynin. W przyszły weekend jest tam kongres MC. Zobaczymy co mają do zaproponowania i za jaką cenę.

PZDR

 

 

To jak robimy w końcu te jesienne party(spotkanie) czy nie??????Ja jestem za. Czas nagli....... ;) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Ostatnio zaproponowano mi kupno VN 900 Classic w dość okazyjnej cenie. Jednak jak na to usiadłem stwierdziłem że to jak dla mnie za duzy moloch na razie. Czy VN 900 Custom jest wyraźnie mniejszy gabarytowo od Classica?? Niestety nie mam gdzie takiego dosiąść dlatego zapytuje was. Znam dane katalogowe, pytam jak to wyglada "namacalnie".

Edytowane przez elemeledudek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i custom wygląda obleśnie a classic szlachetnie :icon_mrgreen: .

pzdr

 

 

... noooo, kolego przesadziłeś ... :icon_mrgreen:

custom - piękna maszyna dla "łobuza", classic grzeczny sprzęt dla statecznego pana :biggrin: ... ( ... a sam takim powożę :banghead: ) ...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, czy classic to "grzeczny" sprzet, to bym sie tu klocil :) A tak przy okazji, to ladnych pare lat bylem wrecz zakochany w "customowych" wersjach sprzecikow (smigalem zwyklym drag starem), ale juz mi przeszlo. I dobrze. Classic to classic, duzy , dostojny i wygladem znacznie bardziej cieszacy oko :)

Edytowane przez Dex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki - chodzą mi po głowie dodatkowe światła przednie. Jeszcze nie wiem, czy na lightbarze obok lampy głównej czy na gmolach czy może .....

Jeżeli lightbar to gdzie kupić dobry i niedrogi? Jeżeli na gmolach to jakie obejmy do mocowania lamp i skąd? Jakie lampy (oczywiście dobre i tanie :) ), gdzie kupić? Itd, itp.

Ma ktoś jakieś doświadczenia, pomysły czy idee i zechce się podzielić?

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki :bigrazz: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...