Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

no to se mosiu podyrda :biggrin: pozazdrościć tylko , co do czerwieni to jeszcze nie jest pewne bo niewiadomo co sie trafi , musze uprzedać motocykiel bo bez kasy bedzie wielkie G... heheh, ale jestem dobrej myśli , był ktoś w Łagowie bo nikogo niespotkałem z VROC szkoda kurde bo by sie jakiegos browca zrobiło

pozdro

Edytowane przez nullek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim

potrzebuje rady od WAS.....pojawil mi sie nieregularny stuk po lewej stronie silnika w dolnej częsci

za pokrywa, nie wiem co tam jest i nie mam pomyslu jaka moze byc przyczyna. stuk ma dzwiek jakby pukniecia o pokrywe albo karter , taki tępy odglos........czy ktos ma jakis pomysl i co tam jest. nie chce rozbierac w ciemno

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co tam jest. nie chce rozbierac w ciemno

Oj lelek, lelek! ja bym tam rozbierał czy w ciemno, czy w jasno! Zawsze coś może z tego wyniknąć - ale to chodzi z reguły o panny, mniej o kartery (chyba, że nazewnictwo się zmieniło.)

Ale do rzeczy; po pierwsze primo:

- nie pochwaliłeś się, w jaki sposób ten swój problem z silnikiem rozwiązałeś. Prosić o poradę to dobrze, ale samemu sposób rozwiązania opisać to już nie, co? Skrobnij może kilka zdań o przyczynie i sposobie rozwiązania, bo może to uchronić innych przed awarią

Po drugie secundo:

- nie pochwaliłeś się, że od soboty 21.07.2007 jesteś VROC pełną gębą z odznaką klubową ściągnietą zza Wielkiej Wody przez kolegów niemałym nakładem sił i środków :biggrin:

Oj Kolo, zaniedbujesz się trochę. Czas chyba na powrót żony, co nie? Hehehe! :biggrin:

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z VROC - a!

Zaliczyłem kontakt z Joe "Badger" Paradise. To stary VROC zza Wielkiej Wody, który klepie klubowe odznaki. Jeśli zapoznaliście się z wszystkimi zakładkami strony www.vroc.com, to na pewno wiecie, o kogo chodzi. Otóż ar2r dostał znaczek w prezencie i zainspirował mnie do nawiązania kontaktu z Badgerem w tej sprawie. Cena za sztukę to 3$, ale wysyłka na cały świat nie mniej, jak 2 sztuki. Najprościej wysłać kasę zwykłą przesyłką listową z załącznikiem w postaci banknotu. Wyobraźcie sobie, że doszło! Badger zapewniał, że na kilka tysięcy przesyłek, jakie dostał z całego swiata nic nie zginęło. Zresztą to fajny gość z polskimi korzeniami, bo jego dziadek po mieczu przyjechał na początku XX w. do USA i pozostał. Joe jest niesamowicie łasy na polskie przysmaki i nawet oferował znaczki za gryz prawdziwej, polskiej kiełbasy jeśliby pieniądze nie doszły. Sam jest myśliwym i wspólnie ze szwagrem od czasu do czasu kręcą wędliny z dziczyzny, ale przyznał, że to nie to samo. Mieszka w Moscow, w Pensylwanii i jest już honorowym członkiem VROC. Zachęcam do nabywania znaczków, które prócz wartości emocjonalnej i kolekcjonerskiej mają za zadanie wspierać działanie serwera VROC, gdyż od każdej sztuki 1$ jest przeznaczany na wsparcie hostingu tej strony. Pozdrawiam!

Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja przetarlem nie chwalac sie calkiem ten szlak po znaczki jeszcze w lutym a Joe byl zaskoczony ze kasa przyszla z Polski szypciej niz kasa z Kanady a tez wysylalem gotowke tylko ze mi przyslal DHL no i zaplacilem za przesylke ale potem mi powiedzial ze bedzie wysylal zwykla a i juz zamowilem znaczek na przyszly rok :biggrin: Ar2r byl tego swiadkiem A z polskiego jak mi pisal to pamieta tylko kulinarne nazwy "kielbasa i pierogi" ten rejon obfituje w polonusow bo jest to rejon gorniczy a Polacy na poczatku XXw tam lapali sie do pracy

Edytowane przez DRACO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja przetarlem (...) ten szlak po znaczki...

Ależ DRACO, w żaden sposób nie odbieram ci palmy pierwszeństwa. Ktoś, kiedyś zawsze jest pierwszy i teraz coś sobie przypominam, że chyba ar2r właśnie od ciebie ten znaczek otrzymał. Teraz my obaj, po otrzymaniu przesyłki jeden z gadżetów sprezentowaliśmy młodszemu koledze. Ot, taka mała tradycja być może się rodzi - Ja tobie, ty innemu, tamten następnemu...

Ech panie! A jak tam w Gorzowie? Przyznam sie, że planując ostatnio jazdy miałem na uwadze twoje zacne miasto. Serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w gorzowie to nie mam pojecia bo siedze na Nord Capie i wracam za dwa tygodnie w czwartek a w piatek(10.08) lece sobie na zlpt Valkyrie do Belchatowa :) i jestem troche wk***iony bo niezdaze przejzec moto :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zamowic conajmniej dwa i koszt jest tyle co znaczki ale mozesz dolaczyc do tych 10$ na koszty strony a przesylka przynajmniej do mnie zapierwszym razem byla po dwoch dniach ale DHL :wink: (koszta) :) a potem normalna poczta w ciagu tygodnia

Edytowane przez DRACO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów,

w niedzieli zsiadłem z siodła po 1400 km ("dymałem" po wybrzeżu), żeby nie nasza, wspaniała, polska aura - buło by bardzo zajebiście, a tak to jest tylko zajebiście :) .

 

wtajemniczcie mnie "o co cho" z tymi znaczkami - chciałbym ze dwa.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeciez kilka postow wyzej napisano ze mozesz sobie je zamowic :D u Joe Paradise znajdziesz wszystko na stronie VORC-a :D

 

 

... nie irytuj :) się DRACO, nie chciało mi się przeglądać wcześniejszych wypowiedzi (no bo kto wie czy jest to kilka postów, czy kilkaset :D ), a tak mam odpowiedź "na patelni" - a, że musiałeś się narobić masz u mnie flaszkę :biggrin: (przy najbliższej okazji) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...