Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

puki co z pogoda jest oki......ostatecznie umowimy sie jutro wieczorkiem ewentualnie sobota rano. pzdr

 

Simiganko ;) przednie, wielkie dzięki za towarzystwo trzeba to powtórzyć, może w większej grupie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simiganko :icon_twisted: przednie, wielkie dzięki za towarzystwo trzeba to powtórzyć, może w większej grupie?

 

Pozdrawiam

 

Dzieki bylo super....i ja sie podpisuje pod tym zeby nastepnym razem ktos dolaczyl:):icon_mrgreen::)pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czytał ktoś artykuł Potynskiego w swiecie motocykli na temat kamizelek odblaskowych , moim zdaniem to jakas bzdura :icon_mrgreen: i jest tak jak gośc pisze a pisze prawde że to poroniony pomysł ja osobiście nie założe chocbym miał płacić mandaty , wiem wiem chodzi o nasze bezpieczeństwo bo nas nie widac itp. ale cholera jak masz zapalony lighbar i jakis nadgorliwiec cie zatrzyma to mandat kurna bo używasz świateł niezgodnie z ich przeznaczeniem a zapala sie po to by właśnie widzieli że jedzie motocykiel a nie suszarka. lepiej niech sie wezmą za wariatów za kierownicą puszki bo to co sie wyprawia na drodze to szok ,moim zdaniem większość naszych kolegów która zgineła na naszych drogach zastała po prostu zabita przez bezmyslnych kierowców samochodów bo nie widzieli bo niewiem skąd on sie wzioł bo jechał jak wariat taaaaaaa , tylko niewiedzą o tym że spora grupa bikerów już dawna z wariowania wyrosła i chcą spokojnie sobie dyrdać ku słońcu bo kochają to co robią i tym żyją .

 

ps.

poprzednim sprzetem wyladowałem w rowie własnie przez idiote który zekomo mnie nie widział tylko że jakoś wszyscy jego pasazerowie do mnie machali usmiechali sie a jak zaczolem go wyprzedzać to on też nagle sobie przypomniał i zapchnoł mnie do rowka jedyny jego plus że sie zatrzymał i pomógł mi sie wykaraskac z tego rowka całe szczeście że ja cały i sprzet też narmalnie kurde baran i tyle

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamizelki to bzdura i jakoś nie licuje z designem motocyklisty :wink:

A tak serio, to zauważyłem, że jak jeżdżę z załączonymi light barami, to kierowcy mają respekt i jednoznacznie śmiem twierdzić, że pomaga to w zauważeniu moto, bo nie widzieć z daleka trzech reflektorów dających w sumie 160 W mocy światła, to niemożliwe samo w sobie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych Kolegów! Ewentualne pogłoski o moim zejściu są nader przedwczesne, co potwierdzam niniejszym wpisem :rolleyes: W ramach naszej kompanii organizujemy 29.03. w Pile mszę motocyklistów połączoną ze święceniem maszyn. Będzie to także symboliczne rozpoczęcie sezonu 2008. Jeśli ktokolwiek zechce zaszczycić nas swoją obecnością, to serdecznie zapraszamy do wspólnej uroczystości. Dla zorientowania się w szczegółach oraz dojeździe załączam link do naszej strony z komunikatem. Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie motonici, choć nie jestem nowy na forum, ale pare dni temu stałem się włąscicielem Kawy VN 800 Classic....będę tu teraz cześciej gościł.....pozdrawiam.....szerokości..... :) :biggrin: :banghead:

 

Witam kolejnego użytkowniaka VN-a, gratuluję nowego sprzętu i dobrego wyboru.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co to Panowie taka cisza zaległa? Rozumiem , że kazdy korzysta z pogody i lata więc na kompa nie ma czasu. Ale przynajmniej możecie napisać co kto widział , zwiedził itd. Wtedy kazdy bedzie miał szanse to zobaczyć gdy się zachęcony opowiadaniem w takie miejsce wybierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...