Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech zostanie jak jest .A druda sprawa to kto może mi zabronić noszenia znaczka czy naszywki vroc , będe nosił to co chce i pomykał z tymi z którzy chcą zemną pomykac bez względu na formacje.

POPIERAM!!!

Nieważne dokąd , nieważne (w) czym ale z kim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

troszke mnie nie bylo na naszym forum :cool:

a tu tak goraco sie zrobilo :icon_mrgreen:

ja jestem za wolnoscia :icon_mrgreen:

 

Ps.Wojtaq nie wiem czy czasem nie przegapilem,bo jesli mnie pamiec nie myli to ja jeszcze nie rozliczylem sie za odznake.

Prosze podaj jeszcze raz nr.konta,jesli jednak przegapilem.

 

 

Al naszywkami zaimowal sie Waldas,ja zamowilem i zaplacilem kilka miesiecy temu i do dzisiaj czekam na nie.widocznie mam pecha,moze ty bedziesz mial wiecej szczescia.

Pozdrawiam :icon_rolleyes:

Edytowane przez Alex36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

troszke mnie nie bylo na naszym forum :banghead:

a tu tak goraco sie zrobilo :clap:

ja jestem za wolnoscia :biggrin:

 

Ps.Wojtaq nie wiem czy czasem nie przegapilem,bo jesli mnie pamiec nie myli to ja jeszcze nie rozliczylem sie za odznake.

Prosze podaj jeszcze raz nr.konta,jesli jednak przegapilem.

Al naszywkami zaimowal sie Waldas,ja zamowilem i zaplacilem kilka miesiecy temu i do dzisiaj czekam na nie.widocznie mam pecha,moze ty bedziesz mial wiecej szczescia.

Pozdrawiam :banghead:

 

 

Alex36

Wysyłam do Ciebie te naszywki już 3 raz , tym razem w pancernej kopercie , jak teraz nie dojdą to chyba Ci je przywiozę :crossy: bo do pozostałych jakoś dotarły

Waldi

Edytowane przez WWaldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex36

Wysyłam do Ciebie te naszywki już 3 raz , tym razem w pancernej kopercie , jak teraz nie dojdą to chyba Ci je przywiozę :P bo do pozostałych jakoś dotarły

Waldi

 

 

Waldi ja nie mam pretensji do Ciebie,pisze tylko ze mam pecha :D

ja caly czas czekam cierpliwie.

Pozdrawiam Ciebie Goraca :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

widze że wsadziłem kij w mrowisko ale to chyba dobrze przynajmiej cos sie dzieje na forum

w niedziele nie wytrzymałem wyprowadziłem drifta i wiksa hehehehh banan na gębie zrobiłem sobie 50 km i teraz juz spie spokojnie sprzecior sprawny nic nie dolega tylko cholera znowu pogoda popaprana

pozdro Bracia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(....)

w niedziele nie wytrzymałem wyprowadziłem drifta i wiksa hehehehh banan na gębie zrobiłem sobie 50 km i teraz juz spie spokojnie (....)

pozdro Bracia

 

Ja w tym roku już 4 razy śmigałem . ;) Nawinąłem jakieś 200 km :)

Temperatura od +3 do +10* ;) Pierwszy raz trochę pizgało po łapach ,ale potem zakładałem 2 pary rękawic i dawało radę :) ;)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialem sie tylko przywitac jako calkiem swiezy forumowicz....ujezdzam moje pierwsze moto od srody i jakos nie moge sie opanowac zeby w tym sloncu nie pochulac.....pozdro dla wszystkich

 

 

Witaj Brajan w naszych szeragach :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Brajan w gronie VROC zarejestruj sie na stronie VROC i dołącz do nas w razie problemów pisz do ar2r on cie poprowadzi ma wprawe heheheh

 

jak widac na zalaczonym obrazq idac za Twoja namowa zarejestrowalem sie na VROC

 

pozdroowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja się pochwale dzisiaj przelocik ponad 100 km byle tak dalej

pozdrawiam

 

jak widac na zalaczonym obrazq idac za Twoja namowa zarejestrowalem sie na VROC

 

pozdroowka

Brajan ten numer vroc to jakiś błąd członków aktualnie jest 26069 to ostatni numer w tej chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...