Skocz do zawartości

VROC


nullek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciągle czekam... Może dziś.
Remo, zrobimy tak - poczekajmy do kolejnej przesyłki z USA. Jeśli do tego czasu Poczta Polska nie nawiedzi ciebie z zaległą przesyłką to wyślę nową z bieżącej dostawy. Może się zdarzyć taki przypadek odnalezienia zguby po miesiącach lub latach, to wówczas już jako dziadek oddasz odznakę wnukowi na pamiątkę. Jeżeli jednak doręczyciel z tryumfem wręczy ją nieco wcześniej, to po prostu dasz w prezencie kolejnemu członkowi VROC z twojej parafii, ok? Będzie dobrze, nie smutaj :icon_eek: Mam jednak złe przeczucia, a na dokładkę dzisiejszego ranka przed wyjazdem do pracy, w słuchanej zawsze i od zawsze 'trójce' mówiono o solidności, a właściwie niesolidności Poczty. Ludzie wieszali na nich psy bez opamiętania, jakby to jakiś zły dzień dla pocztowców nastał. Ktoś z Kanady skrytykował za przesyłkę, która opatrzona złudnym priorytetem dotarła do adresata po sześciu miesiącach! Nie ma co, Alex36 miałeś szczęście - podaj nam numery Lotto na ten tydzień! Aż sinieję ze strachu, co będzie z pakiecikiem do Vampimar. Uwierzyć nie mogę, że moje skołatane serce tyle wytrzymuje :) Edytowane przez wojtaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remo, zrobimy tak - poczekajmy do kolejnej przesyłki z USA. Jeśli do tego czasu Poczta Polska nie nawiedzi ciebie z zaległą przesyłką to wyślę nową z bieżącej dostawy. Może się zdarzyć taki przypadek odnalezienia zguby po miesiącach lub latach, to wówczas już jako dziadek oddasz odznakę wnukowi na pamiątkę. Jeżeli jednak doręczyciel z tryumfem wręczy ją nieco wcześniej, to po prostu dasz w prezencie kolejnemu członkowi VROC z twojej parafii, ok? Będzie dobrze, nie smutaj :icon_eek: Mam jednak złe przeczucia, a na dokładkę dzisiejszego ranka przed wyjazdem do pracy, w słuchanej zawsze i od zawsze 'trójce' mówiono o solidności, a właściwie niesolidności Poczty. Ludzie wieszali na nich psy bez opamiętania, jakby to jakiś zły dzień dla pocztowców nastał. Ktoś z Kanady skrytykował za przesyłkę, która opatrzona złudnym priorytetem dotarła do adresata po sześciu miesiącach! Nie ma co, Alex36 miałeś szczęście - podaj nam numery Lotto na ten tydzień! Aż sinieję ze strachu, co będzie z pakiecikiem do Vampimar. Uwierzyć nie mogę, że moje skołatane serce tyle wytrzymuje :)

 

Tak Wojtaq mialem szczescie,ale naszywki ktore Waldas wyslal dlugo przed Toba jeszcze nie dotarly

Ja jednak nie poddaje sie i czekam cierpliwie :buttrock:

A co do numerow lottka to raczej ja szczescia w grach liczbowych nie mam wiec liczyc na mnie nie mozna :banghead:

Pozdrawiam i czekam na nr konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Aż sinieję ze strachu, co będzie z pakiecikiem do Vampimar. Uwierzyć nie mogę, że moje skołatane serce tyle wytrzymuje :)

 

miejmy nadzieje, ze wszystko bedzie pieknie :) wiem, ze z poczta to problemy, ...czasami wszytko idzie jak trzeba, ale nie zawsze> ostatnio moj kumpel czekal okolo 3 m-cy na list :)

Edytowane przez Vampimar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remo, zrobimy tak - poczekajmy do kolejnej przesyłki z USA. Jeśli do tego czasu Poczta Polska nie nawiedzi ciebie z zaległą przesyłką to wyślę nową z bieżącej dostawy. Może się zdarzyć taki przypadek odnalezienia zguby po miesiącach lub latach, to wówczas już jako dziadek oddasz odznakę wnukowi na pamiątkę. Jeżeli jednak doręczyciel z tryumfem wręczy ją nieco wcześniej, to po prostu dasz w prezencie kolejnemu członkowi VROC z twojej parafii, ok? Będzie dobrze, nie smutaj :P Mam jednak złe przeczucia, a na dokładkę dzisiejszego ranka przed wyjazdem do pracy, w słuchanej zawsze i od zawsze 'trójce' mówiono o solidności, a właściwie niesolidności Poczty. Ludzie wieszali na nich psy bez opamiętania, jakby to jakiś zły dzień dla pocztowców nastał. Ktoś z Kanady skrytykował za przesyłkę, która opatrzona złudnym priorytetem dotarła do adresata po sześciu miesiącach! Nie ma co, Alex36 miałeś szczęście - podaj nam numery Lotto na ten tydzień! Aż sinieję ze strachu, co będzie z pakiecikiem do Vampimar. Uwierzyć nie mogę, że moje skołatane serce tyle wytrzymuje :icon_rolleyes:

słuchajcie, nie przejmujcie się tak, że nie ma jeszcze blaszek czy naszywek. teraz gdy aura szara, maszyna stoi w garazu, albo o zgrozo w serwisie bo się pogieła, albo "spsuła" nawet nie ma gdzie dumnie prezentować grupowej przynależności, ale gdy wiosna zawita słońce zaświeci i pierwsze promienie omiotą nasze kurtki, a tam będzie się znajdowała blacha VROC i zaświeci pełnym blaskiem-o grubo prawie jak poezja. można poczekać. chyba,że są tacy amatorzy białego szaleństwa, którzy blaszki przyczepią sobie na kombinezony i w alpy,albo inne pagórki, to w takim razie nerwy o kłopoty z aprowizacją w pełni uzasadnione. to tyle takie tam śmichy hichy ( nie wiem czy ch czy h). pozdrawiam wszystkich vrockowców na warczących rowerach i aby do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtaq proszę o info (...) jakoś zapomniałeś że jestem twoim dlużnikiem
E tam; od razu wypominasz mi Alzheimera :biggrin: Wczoraj odebrałem kolejną dostawę ale musicie mi wybaczyć, że wysyłkę zrobię w poniedziałek. Dobra? I nie martwcie się proszę o pieniążki. Zapukam... :buttrock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam; od razu wypominasz mi Alzheimera :flesje: Wczoraj odebrałem kolejną dostawę ale musicie mi wybaczyć, że wysyłkę zrobię w poniedziałek. Dobra? I nie martwcie się proszę o pieniążki. Zapukam... :D

duzy browar 4U ;)

pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitał

heh założyłem temat a gościem jestem rzadkim ale tak bywa bo tylko praca praca :clap: ale co tam wieczory są długie wiec wiecej czasu w garazu niż w domu hehe pani przyniosła mi poduszke i koc spij se tu stary głupku heheheheeh , a co posiedziec w garazu niemożna ciepło przutulnie muzyczka gra piwko jest coś sie dłubie przy motongu to gmolek nowy , to alarmik a to jakieś chromiki sie dokłada no i oczywiście staruch juz mam go dosyć ale uparłem sie że zrobie to zrobie bydzie jezdzić ale kiedy kto to wie hoho blachy tak zardzewiałe że szkoda gadać . piszcie chłopaki co tam glucicie w garażach zawsze fajnie czyta sie czyjes przygody ze sprzetami . ja miałem przeboje ze sprzegłem niemiaszek załozył kierajde lsl wzór indian :lalag: i nieobliczył długości linki :lapad: , heh skręcam w prawo bieg zapiety a moto stoi jak zamurowane jaki ch... se mówie sprzeglo padło czy co i prostuje kirajde nic se nie mysłac a ten jak nie wypali do przodu o ty taki owaki se mówie ale nic nie kumłem znowu zawijam w prawo a ten sterczy silnik zawył bo co nie jak tak i co i replay se mowie tera to juz jest dobrze bo trza zawijac ino w lewo :lalag: ale tak patrze na kirajde linka naciagnieta w cholere coś mysle nie tak odreciłem poprowadziłem inaczej i działa :biggrin: tera moge w prawo abo w lewo i wszystko jest cool jak to mówia młodziaki. ale sie rozpisałem ło matko sam siebie nie poznaje

pozro chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitał

heh założyłem temat a gościem jestem rzadkim ale tak bywa bo tylko praca praca :buttrock:..............

pozro chłopaki

Witam po małej przerwie

Nullek założyłeś temat i chwała CI za to,że znalazł się jeden odważny :icon_mrgreen:

Jak wiadomo przeniosłem się ostatnio do Olsztyna i przez to nie miałem zbytnio czasu na pisanie,sami wiecie ile trzeba aby przenieść majdan i potem go ułożyć w nowym domu.Do tego moja pani próbuje mnie oswoić trochę bo byłem przez tyle lat niepoprawnym kawalerem,ale jest bardzo rozsądną kobietą i wie do jakiego stopnia może to robić(zna granicę) :buttrock:

Nie wiem jak u Was panowie ale tu jest 20 cm śniegu i jeszcze pada.Więc pewnie już jutro zaczniemy sezon kuligowy.

Panowie ile tu jest fotoradarów,gdzie się nie ruszę to stoi skrzynka i czyha na mnie.A w dodatku one też robią zdjęcie z tyłu,są ustawione na oddalanie i na sprzęcie też mogą mi cyknąć fotkę.

Mój sprzęcik też stoi w ciepłym garażu,czysty i pachnący.Powiem szczerze,że tak mechanicznie nie mam w nim za dużo roboty,tak serwisowo.Ale będę sie przymierzał do zamontowania paru rzeczy dla wygody i wyglądu wie też pewnie dostanę poduszkę i koc :crossy: Ale co tam,warto.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...