Skocz do zawartości

Warszawa-Bemowo


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie warto sie na Kubiaku pojawiac. Żeby mu qwa kampanię wyborcza robic, albo demonstrowac poparcie dla rządu?

 

To jest jakis partyjny zjazd, a nie impreza motocyklowa!

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że ciągnie wilka do lasu i po zimowym przestoju sam czuję dużą potrzebę integracji.

Lecz gdy w zeszłym roku na Bemowie pojawił się ówczesny premier K. Marcinkiewicz w towarzystwie panów w czarnym terenowym BMW z niebieskimi strobo. Pomyślałem, że impreza na psy schodzi, tym bardziej, że tych z racji wizyty też było pod dostatkiem.

MarianKa ma rację, śmierdzi komercją na odległość i to w złym wydaniu.

A jednak ciągnie wilka do lasu, oj ciągnie :)

Edytowane przez Maro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizator otwarcia sezonu nie wyciągnie żadnych wniosków dopóki nie zauważy że mniej w danym roku zarobił. Jak wpływy będą co roku większe (a będą bo motocykli jest coraz więcej) to bedzie miał w d...pie dywagacje na różnych forum, narzekania że komercje i że polityke w to angażuje.

Niestety jak nie ja czy ktoś z naszego forum to kto inny pojedzie i da zarobić panu Kubiakowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Globi, myślę, że warto przyjechać tylko na paradę ulicami Warszawy, zobaczyć się ze znajomymi. Na spęd wewnątrz terenu zamkniętego też nie mam zamiaru wjeżdżać.

 

Proponuję spotkać się gdzieś rano i ustawić na paradę...

 

No a 15.04 rano oczywiście do Częstochowy... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj Przemek że 15 jest Częstochowa

a ja w sobotę mam zamiar dajechać do Opoczna

Ciągle aktualne ZAPRASZAMY!!!

 

Galar Byku - zawsze jesteście miło widziani!!!

 

no to do zobaczenia i POZDRAWIAM!!!

 

:) :bigrazz: :) :flesje: :clap: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parada dla Warszawiaka to obligo! Szkoda tylko, że jest tylu dresiarzy co strzelają z gaźników w tunelach- chętnie bym takiego kasztana ogłuszył w stylu wędkarskim...

 

 

A co Ci przeszkadza koleś strzelający z tłumika podczas parady?? Osobiście tego nie praktykuje, ale nie popadajmy w paranoję!

Edytowane przez 01kriters
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar_Cin napisz mi co jest w Częstochowie bo może i ja bym skoczył Co do Otwarcia sezonu to niema sensu jechać na Bemowo. Tylko na samą paradę

 

W Częstochowie będzie to :buttrock:

http://forum.motocyklistow.pl/Rozpoczecie-...007-t61994.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie linki do tematów o zeszłorocznym ROZPOCZĘCIU SEZONU organizowanego przez Kubiaka i o drugiej imprezie orgaznizowanej w tym samym dniu i w tym samym miejscu - EXTREMEMOTO. Faktycznie burdel był niezły :icon_exclaim: dużo ludzi którzy chcieli trafić na Extrememoto trafiło do Kubiaka i odwrotnie.... Osobiście z racji tego że jest to rzut beretem ode mnie pewnie podjadę na chwilę, ale bardziej po to żeby się spotkać ze znajomymi i potem gdzieś polecieć. Sama parada super ale, raczej zeby na nią popatrzeć a nie brać w niej udział - w zeszłym roku temp silnika skoczyła do 122 stopni :icon_exclaim:

 

P.S. A do Częstochowy to na 100% jadę :flesje:

Edytowane przez Sligier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...