Skocz do zawartości

przyczepka pod motocykle, przyczepka do przewozu moto


Rekomendowane odpowiedzi

Bry.

 

Myślę powolutku nad zakupem przyczepki do przewozu grata. Czy warto w ogóle zaprzątać sobie głowę takim oto wynalazkiem: http://allegro.pl/przyczepka-laweta-do-motocykli-opuszczana-podloga-i2085115847.html ? Czy może postawić lepiej na klasyczne rozwiązanie, np. http://allegro.pl/przyczepa-do-przewozu-2-motocykli-neptun-nowa-i2083813763.html lub http://otomoto.pl/brenderup-mc-2-do-motorow-T2765712.html ? Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta pierwsza się bardziej podoba. Pooglądaj sobie na Youtube jakie są różne rozwiązania (szczególnie w USA). Pomysł z opuszczoną podłogą jest super, bo na klasyczne przyczepki jest ciężko załadować motocykl - moją hondę trzeba było podnosić ręcznie bo zaczepiała brzuchem przy najeżdżaniu na przyczepkę - do tego trzeba min 2 facetów, żeby było bezpiecznie. W tym rozwiązaniu co pokazujesz może być trochę zbyt stroma ta podłoga, żeby wepchać ten motocykl samemu i zbyt stroma, że wjechać na motocyklu i z niego zsiąść. No i brakuje jeszcze uchwytu na przednie koło, żeby "wstawić" moto w ten uchwyt i na spokojnie pasami zapiąć.

Pozdr

MJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najzwyklesza dmc750 i do niej rynna

można też zrobić szeroki najazd aby wjeżdżać

crossówką to wjedziesz bez najazdu

 

w jednym masz przyczepę na moto i zawsze możesz coś przewieźć, koszty zakupu i zajęte miejsce są takie same

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się zwykła przyczepka którą wykorzystasz do normalnych funkcji tylko stelaż do wożenia moto u zdolnego magika trzeba obstalować.Kupując przyczepę zwróć uwagę na jakich to jest kołach bo miałem problem kiedyś z felgą, a nigdzie nie było takiego wynalazku na podmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najzwyklesza dmc750 i do niej rynna

można też zrobić szeroki najazd aby wjeżdżać

crossówką to wjedziesz bez najazdu

 

w jednym masz przyczepę na moto i zawsze możesz coś przewieźć, koszty zakupu i zajęte miejsce są takie same

 

Właśnie też się rozglądałam za zakupem, ale takie rozwiązanie nie przyszło mi do głowy. A chyba jest faktycznie najlepsze. W końcu mała bagażówka też się przydaje.

Dzięki za podpowiedź, Enduromaster.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...