Skocz do zawartości

mistrz


Jimmy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Moto Extreme Show 2006 w Bednarach też był koles na MZ ETZ 150 :)

Romet Pony 50 M2 '81 -> Romet Ogar 200 Cafe Racer '85 -> Honda NTV 650 '96 -> Yamaha TRX 850 '98 -> Honda FMX 650 '08 -> Yamaha TDM 900 '03



www.bikepics.com/members/magnum200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite co ten pan robi tej MZ :buttrock: Ale tak to jest jak sie na wsi mieszka i nie ma niczego lepszego a do stuntu ciagnie jak do dobrej laski :) Swoja droga ciekawe co on by zrobił np.na jakims Fireblade :icon_eek: Chyba by odleciał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite co ten pan robi tej MZ :buttrock: Ale tak to jest jak sie na wsi mieszka i nie ma niczego lepszego a do stuntu ciagnie jak do dobrej laski :biggrin: Swoja droga ciekawe co on by zrobił np.na jakims Fireblade ;) Chyba by odleciał ;)

 

Siemka !

 

Mnie osobiscie bardziej ciagnie jednak do dobrej laski niz do stuntu, ale rzecz gustu.

 

pozdrawiam

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rozwiązanie... Czy my się zdaje, czy miał manete gazu również na podnóżce ?:P Bo w końcu jak się trzymał za podnóżki (czy w ich okolicach) to dodawał gaz :buttrock:

 

Niezłe :biggrin:

 

 

 

no właśnie, też mnie to ciekawi, dobry patent na jazdę bez trzymanki :)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Mnie osobiscie bardziej ciagnie jednak do dobrej laski niz do stuntu, ale rzecz gustu.

 

pozdrawiam

 

:crossy:

 

Napisalem "ciagnie jak do dobrej laski "czyli tak samo a nie bardziej :icon_razz: I nie napisalem ze mnie ciagnie tylko tego kolesia :wink:

 

 

no właśnie, też mnie to ciekawi, dobry patent na jazdę bez trzymanki :buttrock:

 

Niby to jest dobre i pomocne tylko pytanie co sie stanie jak bedzie jechal normalnie(nogi na podnózkach) i sie noga obsknie i przypadkowo nagle doda gazu :crossy: I pytanie jak to jest zrobione technicznie :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi ci o to jakie tricki robilby na lepszym moto, to mysle ze na 99%ma jakiegos sciga i pewno robi gorsze tricki niz ta mz

 

Kolego lepsze, lepsze z pewnoscia. :crossy:

81620200.jpg

Spotykam na trasie pędzących niebezpiecznie wariatów...

... aż ciężko ich wyprzedzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...