Skocz do zawartości

Zimowy bałwan ucieka


Rekomendowane odpowiedzi

Raczej chodzi o coś w rodzaju starożytnych igrzysk. Im krwawsze tym więcej zadowolonych widzów. Jeśli gazety informowały by o wykroczeniach za które grozi mandat 100zł, nikt by tego nie czytał, a więc nie kupował, a tak brawura, młodość, głupota i wysoki wymiar kary a co za tym idzie, większa kasa. Normalnie igrzysk i chleba. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała prowokacyjna dygresja. Jedziecie po mediach jak po łysej kobyle, a ja pytam - po co to czytacie?

Ja przestałem słuchać wiadomości i czytać gazety jakiś czas temu i nie wydaje mi się, żebym coś wartościowego stracił. Bo ja tak naprawdę mam poważne wątpliwości czy to, co gazety i TV nam prezentują to jest prawda, czy jakaś wydumka mająca na celu jedynie podniesienie oglądalności...

 

pozdr

 

P.S. Może lepiej to przenieść do "Piwa" :) ?

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdyby któryś z policjantów strzelił(jak chłopak chciał go staranować) do niego to znowu podniosłaby się burza na forum, ze biedny chłopak(zapewne chciał wstąpic do policji i był wzorowym uczniem, etc) a te wredne gliny do zabiły. Mam nadzieję jednak, że nie dostanie 8 lat, tylko kretyn zmądrzeje bo napewno teraz załuje swojej głupoty.

 

 

Dokladnie ....... dobrze że takich idiotów Polska policja jest w stanie zlapac ........

 

mysle ze pozbawienie motocykla i prace spoleczne wyrównają straty ...

np. Odśnieżanie wszystkim podjazdów w Jarocinie ..... i problem byl by zalatwiony ;D hehe mieszkańcy szczesliwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gdyby funkcjonariusz nie uskoczył w ostatniej chwili, niechybnie by zginął" uwielbiam te dziennikarskie relacje :)

Tak trzeba podnieść temp. artykułu. A tak w sumie to za szybko nie jechał skoro nie uciekł. Ale że głupi to głupi jakby dobrze by zagadał to by skończyło się na flaszce dla chłopaków i tyle a tak ma problem. Jeszcze żeby nie te dziennikarskie hieny to sprawa by ucichła a tak prokurator musi przykładnie ukarać bandziora. :)

Edytowane przez henio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzeba podnieść temp. artykułu. A tak w sumie to za szybko nie jechał skoro nie uciekł. Ale że głupi to głupi jakby dobrze by zagadał to by skończyło się na flaszce dla chłopaków i tyle a tak ma problem. Jeszcze żeby nie te dziennikarskie hieny to sprawa by ucichła a tak prokurator musi przykładnie ukarać bandziora. :notworthy:

 

dziennikarskie hieny powiadasz? no tak, przeciez to takie oczywiste ze sie jezdzi niezarejestrowanym motocyklem, ze sie ucieka przed policja i daje lapowki policjantom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie powinni mu trochę dołożyć, ale nie do puchy bo to mogłoby spowodować skutek odwrotny nie dość, że demoralizacja ale i psycha za bardzo mogłaby mu siąść, powinien dostać tak z 3-5 tys. grzywny, dodatkowo koszt naprawy radiowozu oraz prace społeczne we własnym miejscu zamieszkania tak przez 30 dni, nauczka by była jakby się wstydu trochę najadł. (taka kara niewątpilwie wpłynęła by na świadomość społeczną)

 

a co do tych którzy się nie zatrzymują do kontroli to POTĘPIAM CAŁKOWICIE, za takim typem wszynany jest pościg narażane są osoby trzecie, klijent naraza siebie i innych, najbardziej burzy mnie myśl, że osobą poszkodowaną przez takiego uciekiniera mogłoby kiedyś być moje dziecko (którego jeszcze nie mam) lub osoba najbliższa z rodziny.

jeżeli się przegina pałę to i czasem trzeba ponieść tego konsekwencje mam tu na myśli kontrolę, a i CZASAMI jakiś madat (bo nie zawsze jak pewnie zauważyliście wszystko kończy się mandatem)

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla rozluźnienia...

osobą poszkodowaną przez takiego uciekiniera mogłoby kiedyś być moje dziecko (którego jeszcze nie mam) lub osoba najbliższa z rodziny.

A gdyby tam staruszka przechodziła do domu starców, którego wczoraj tam jeszcze nie było, a dzisiaj już by był, to on by staruszkę przejechał tak?!

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma 18 lat więc grzywne i tak pewnie musieli by zapłacić rodzice...powinien to jakoś społecznie odpracować, poza tym troche to przekoloryzowali, jak dla mnie było to poprostu "nie zatrzymanie się w celu uniknięcia kontroli", a to jest jeszcze chyba KW, a nie KK, bo w ten sposób to z większości kierowców można by zrobić bandziorów, bo kto jeździ na co dzień tak jak na egzaminie na prawko (czyt. wzorowo)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...