Skocz do zawartości

Zimowy bałwan ucieka


Rekomendowane odpowiedzi

mimo wszystko szkoda mi gościa, widać, że w narodzie istnieje silnie zakorzeniony strach przed policją->relikt przeszłości. szkoda mi go z powodu jego własnej niedojrzałości, może prawko na motor o mocy powyżej 50KM dopiero od 21r, życia?

 

moim zdaniem odpowiednią karą byłoby na przykład 2 miesiące robót publicznych, czyszczenie kanałów ściekowych, golenie trawki w centrum, zamiatanie chodników.

wiadomo, że "władza" by nie zginął bo chyba nikt nie jest taki głupi żeby swoim ciałem zatrzymywać rozpędzony motocykl.

odczucia mam ambiwalentne co do tej sprawy.

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego"trajka66".

 

W twoim wieku mialem karte rowerowa i smigalem Komarem. Wierz mi tylko wsiadlem na pierwszy powazny sprzet "OSA" 125 ccm a od razu zaczalem cwiczyc po polnych drogach, potem po szosie. Mialem tylko 14 lat.

 

Zycie przed Toba i obys dotrzymal slow, ktore tu widzimy. Czasami sam nie wiesz kiedy przekraczasz granice zdrowego rozsadku.

 

Pozdrawiam.

 

Podziel swoj wiek przez 2 i dodaj 1 wyjdzie Tobie ile mam lat.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziel swoj wiek przez 2 i dodaj 1 wyjdzie Tobie ile mam lat.

 

pozdro

 

To zaaktualizuj dane w Profilu, mało razy prosili Modzi?!?!?!?!?! :clap:

 

Wracająć do wypowiedzi niektórych, to mam pytanie - jak by zabił Policjanta lub potrącił kogoś na pasach to też był by to błąd młodości?

 

Davgor, jaki "zakorzeniony strach przed Policją" o czym ty mówisz? Może u kolesia zakorzeniony bo może już kilka razy coś przeskrobał :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Wydaje mi sie jednak, ze jakies konsekwencje poniesc powinien. Jestem przeciwny duzemu wyrokowi. Powinien jadnak zapoznac sie z prycza na krotki okres czasu. Moze to i podobne zachwanie odstraszylo by w przyszlosci innych nasladowcow.

 

pozdrawiam

 

:crossy:

Hey -:icon_exclaim: nie to że, powinien ponieść tylko musi ponieść karę (konsekwencję)- głównie finansowe + wyrok w zawiasach - bo jak nie dostanie w zawiasach - to go zupełnie zepsują w pierdlu, inaczej mówiąć raczej nie wyprostują (a raczej skrzywią) mu charakteru i nie dojdzie do wniosku że źle zrobił....

pozdr

Edytowane przez Dargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz

 

To juz by byl brak jakiejkolwiek wyobrazni o swoich umiejetnosciach(tak sadze).

 

W takich sytuacjach mysle, ze tylko tragiczny zbieg okolicznosci moglby mu kogos pod kola wsadzic.

Uciekajac zdrowy rozsadek zostaje za uciekajacym a dogania gdy sie zatrzyma. :D

Edytowane przez Gerhard

81620200.jpg

Spotykam na trasie pędzących niebezpiecznie wariatów...

... aż ciężko ich wyprzedzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

przez dakich debili pozniej ludzie nas nie nawidzą, jest to bardzo smutne, ze te czarne owce tak wpływają na nasz wizerunek.

 

Pozdrawiam :-(

Zgadzam sie z toba ;( odrazu ludzie sobie pomysla ze kazdy motocyklista jest wariatem ;( a wcale tak nie jest przeciez ile jest tych wariatów na motorach wsród nas ? napewno mniej niz cwiartka :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Bandita...koleś źle zrobił, ale go rozumiem mój bandzior też przyjechał kiedyś z zagranicy, a napis "PL" na tablicy znalazł się "nieco" później, tylko w tym czasie nie jeździłem nim po głównych drogach tak jak ten delikwent tylko co najwyżej po osiedlowych uliczkach, wiem że to mnie nie usprawiedliwia, ale było w tym sporo winy urzędów, gdyż formalności związane z rejestracją zacząłem załatwiać dzień po zakupie moto, a ciągnęło się to niemalże do 2 miesięcy, dodam że był to maj i czerwiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... gdyż formalności związane z rejestracją zacząłem załatwiać dzień po zakupie moto, a ciągnęło się to niemalże do 2 miesięcy, dodam że był to maj i czerwiec...

 

Acha, wiec jak nie masz rejestracji to tylko po osiedlowych uliczkach jezdzic wolno. Bardzo ciekawa teoria. Jezdze 26,5 lat. Do dzisial dwa razy mialem blizsze spotkania z pieszymi. Pierwszy raz w pierwszym tygodniu po odbiorze prawka, na przejsciu dle pieszych dziadek naszedl mi na maske. Nawet nie upadl tylko jedna reka oparl sie o nia.

 

Drugi raz wlasnie na osiedlowej ulicy. Jechalem z mala predkoscia motorynka. Zero doswiadczenia ale za to ulanskiej fantazji mi nie brakowalo. Widzialem co sie swieci, jakos udalo mi sie stanac przed dzieckiem. Niestety dziecko nie potrafilo sie zatrzymac i wpadlo na mnie. Dziewczynka przewrocila sie, na szczescie skonczylo sie tylko na strachu. Milicja, przesluuchanie, podranie krwi o 02.30 wrocilem do domu. Od tamtej pory pieszy jast dla mnie swieta krowa a na osiedlowych uliczkach max koncentracja.

 

pozdrawiam

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tera bedzie musiał się w pierdlu ostrożnie po mydło schylać.

 

 

Garowales troche, ze taki jestes taki znawca zasad pobytu w ZK ? Jak, zes sie symetri naogladal to sie nie wypowiadaj.

 

Chlopak odjebal niezla glupote, powinien poniesc kare ale oczywiscie zgodna z prawem i wyposrodkowana w taryfikatorze prawa karnego. Pozatym wiezienia sa przeludnione, a zresocjalizowac sie nie ma duzych szans... Dobrze, ze nikomu nie zrobil krzywdy.

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te osiem lat to max z kk, jaki może mu sąd dołożyć za wymienione wykroczenia.

Głopotą było by go wsadzać na tak długo, tym bardziej że jak się słyszy to areszty i więzienia są przepełnione, odsiadka kosztuje i z młodego naiwnego chłopaka mogą zwykłego kryminalistę zrobić z wypaczonym charakterem.

Już same koszty, jakie poniesie będą ogromną nauczką, a jak już dostanie odsiadkę, to najlepiej niech "testuje" więzienne obroże, jakie podobno mają być u nas wprowadzone.

Za głupotę trzeba płacić, on już i tak ma kupę szczęścia, że nie zaliczył jakiejś kulki albo karku sobie nie skręcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni przywrócic kary cielesne. jakby dostał ze 30 batów na gołą dupę to by była najlepsza nauczka.

 

Siemka Ryzy Koniu !

 

Dylemat tylko w tym, co zrobisz jak mu sie to po tych 30 batach spodoba ??? :)

 

pozdrawiam

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie pomarańczową kamizelkę, szczote w łape i niech odśnieża ulice. Wszystkim wyjdzie na dobre.

 

Jak myślicie dlaczego prasa podaje zawsze w opisie maksymalny wymiar kary?

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...