Skocz do zawartości

Kto dorabia szyby na zamównienie?


Rekomendowane odpowiedzi

według zamówienia i do mało popularnych modeli robią baaardzo niechętnie :/ mnie się w każdym razie nie udało zamówić szyby do mojego motura: nie mają, nie robili, może jakbym przyjechał... (to chyba na "odwal się", bo wyświetlił mu się krakowski numer, więc raczej oczywiste, że nie przyjadę)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dla mnie to jest oczywiste ze jak chce ktos robic wedlug wlasnego projektu to musi byc motocykl, bo jak niby chcecie opisac wyglad krzywizny szyby, ktora znajac zycie bedzie uksztaltowana w kilku plaszczyznach ?! nie da sie zrobic cos custom made przez telefon, badzmy realistami. Co do samej mgg, to mam szybe od nich i jest rewelacyjna, tania nie byla, ale warto wydac te pieniadze, bardzo wysoka jakosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem szybę na tej stronce... Trochę w ciemno, bo zdjęć nie było, ale miła pani przez telefon mnie namówiła :banghead: Poza tym 130zł (w porównaniu z cenami gotowych szyb do r6) to nie jakaś ogromna kwota, a szybę jakby co to mogę rzucić na Allegro... Zobaczymy :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkopalem ten temat, bo wczoraj w garazu w trakcie wyciagania motocykla z pod sciany, gibnal mi sie i zbilem szybe. :) No ale trudno zyje sie dalej chociaz bede ubozszy o 230zl. Mam jednak pytanie zwiazane z jakoscia szyb z firmy Mgg z Olsztyna, mianowicie ja kupilem u nich rok wstecz, szybe do mojego Kz-ta i po kilku miesiacach zauwazylem na szybie po bokach przy krawedziach male "pajaczki". Szyba nie posiadala zadnych uszkodzen mechanicznych, pajaczki pokazaly sie samoistnie. Dzisiaj kiedy rozmawialem z mgg z Olsztyna , zapytano mnie czym mylem szybe. Odpowiedzialem ze plynem do mycia szyb. Gosc stwierdzil ze ich szyb nie nalezy myc plynami zawierajacymi amoniak bo to on powoduje powstawanie "pajaczkow", a jedynie woda zawierajaca mydlo. Nie wiem co o tym myslec i dlatego pytam uzytkownikow szyb z mgg Olsztyn, jak jest z ich jakoscia? Ja nie mam specjalnego wyboru i juz zamowilem u nich szybe, daja jednak rok gwarancji a w wypadku powstania " pajaczkow" chcialbym z gwarancji skorzystac. W moim przypadku w wersji Police ich szyba odbiegala od oryginalu, byla nizsza, no i te "pajaczki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już drugą szybę z MGG. Myję wodą z szamponem i używam często środka w sprayu do usuwania owadów (nie wiem czy zawiera amoniak). Pajązcków nie stwierdziłem.

 

Co do dorabiania: kupowałem u nich szybę typową ale poprosiłem o zrobienie wycięcia w dole na reflektor i podałem wymiary wycięcia. Wycięli bez problemu w standartowej cenie szyby.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...