Skocz do zawartości

KOBIETKI!!! Organizujemy drugą edycję damskiego spotkania!


Vizka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Śledzie gotowe na inwazję Pyrlandii!

 

Śledzie rzeczywiscie byly za*eb...iscie przygotowane na nadejscie Wielkiej Pyry:)

Ugoscily nas dziewczyny cudownie... wielkie uklony dla organizatorek i mozgow Halo Szczecin!!

Imprezka przednia, dawno sie tak nie bawilam.... Dziewczyny, jestescie harcore'owe :) naladowalam baterie patrzac na Wasze mordy, oby wiecej takich spotkan....

Wielkie dzieki i buziaki!!!! :biggrin: :D

 

PS. Baba Jaga, ciagle jestem pod wrazeniem Twojego "zestawu nocnego" :icon_twisted: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia: Zestw nocny powalił nie tylko ciebie:)

Zosia: Czy coś było czego powinnam się wstydzić?

Pina: Widać jedna noc z nami i juz zapamiętałaś lafiryndy i lampucery:)

 

A wogole co bedę się rozpisywać!

Imprezowanie z wami wsiemi Full Wypas!

Jestem po konsultacji z mynżem, tak więc ŁAGÓW witaj!Dajcie tylko termin!

 

 

P.S. Wczoraj nie byłam żywa.Na kacorka poszlismy na pizze i dostaliśmy zakalca!

Wynik:zadyma w loklau- zmiana lokalu!

 

P.S. Wczoraj nie byłam żywa.Na kacorka poszlismy na pizze i dostaliśmy zakalca!

Wynik:zadyma w loklau- zmiana lokalu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia: Zestw nocny powalił nie tylko ciebie:)

Zosia: Czy coś było czego powinnam się wstydzić?

Pina: Widać jedna noc z nami i juz zapamiętałaś lafiryndy i lampucery:)

 

A wogole co bedę się rozpisywać!

Imprezowanie z wami wsiemi Full Wypas!

Jestem po konsultacji z mynżem, tak więc ŁAGÓW witaj!Dajcie tylko termin!

P.S. Wczoraj nie byłam żywa.Na kacorka poszlismy na pizze i dostaliśmy zakalca!

Wynik:zadyma w loklau- zmiana lokalu!

 

P.S. Wczoraj nie byłam żywa.Na kacorka poszlismy na pizze i dostaliśmy zakalca!

Wynik:zadyma w loklau- zmiana lokalu!

 

 

Same plusy balowania z Wami :biggrin:

 

Baba Jaga pochwal się o co chodzi z tym nocnym zestawem :icon_twisted: i napisz jak dojechałaś do domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitta, absolutnie nie ma nic, czego możesz się wstydzić :flesje:

Wręcz przeciwnie, po powrocie stwierdziłam, że koniecznie trzeba zreformować Poznań :biggrin:

 

No właśnie Baba Jaga ? o co chodzi z tym nocnym zestawem ?

 

 

Zgadzam się Zosia Poznan należy zreformować, od dzisiaj co tydzień imprezy :icon_twisted: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lafiryndy ja to wam powiem coś: bo bawić się trzeba na całego! Wkońcu nie spotkałyśmy się na kawie i ciasteczku tylk na prawdziwej jajówie, zurawinówce oraz jabłkówce:) ale te słynną wiedźminówke to nie omieszkam spróbowac jak się spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Ja

Wstałam, dopiero

Wytrzeźwiałam, juz

 

Chciałam dodać, że jeden szybki pomyśł w październiku 2006 w Poznaniu, a w sobotę i niedzielę 2 raz się widzimy i każda ma wrażenie, że znamy się kopę lat. bardzo pozytwne wrażenia z całego pobytu dziewczyn, one naprawde sa zajefajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja.Było cudownie.Chyba najwcześniej wstałam z Was wszystkich ale nastepne 9 godzin jazdy tak dało w d..pe że nie da się tego opisać :biggrin: .Napitki przednie chociaz i tak nie wiem jak smakowała jajecznica :banghead:.A co do nocnego zestawu :D.Moje współlokatorki poubierały się w zestawy antykoncepcyjne Czyli spodnie zawiązane za stopami na supeł żeby żaden plemnik nie wlazł,gumki od spodni tak ciasne że cięło w pół.Do tego bluzy trzy numery za duże.W razie co Dziewczyny mają godzinę na rozbieranie.Mój zestaw to koszuleczka mini,na tyłku małe co nieco i na wierzch szlafroczek nazwany przez Gitte Bruce Lee.To tyle.

Już teraz zapraszam Was do siebie.Bliżej czerwca ustalimy dokładnie datę i całą resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny, dzieki za spotkanie jestescie naprawde super i też mam nadzieję, że to nie ostatnia wasza wizyta w śledziowie :icon_eek:

ja też już powoli dochodzę do siebie po imprezce - w saunie zostawiłam z 5 litrów potu z "zawartością"

i już trochę mi lepiej :biggrin: :)

no to do szybkiego następnego spędziku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...