Skocz do zawartości

KOBIETKI!!! Organizujemy drugą edycję damskiego spotkania!


Vizka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Południe pasuje!! Napisz proszę na PW gdzie się stawić :wink:

No nie wiesz?!? Eliksiry, takie te z nóżek ropuchy, wężowych języków i skrzydełek nietoperza... :flesje:

 

Mniam :) ....pytam, bo CUŚ tez moge wziac, ale nie chce dublowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karioka chyba komórka Ci padła jak do mnie dzwoniłaś, jutro na spokojnie zadzwonię i dogramy szczegóły ile u mnie osób da się upchnąć, można już się wpisywać na listę :flesje: :flesje:

Dorka zbiórka u mnie w chacie o 16, trzeba dziewczyny przyjąć i "rozgrupować" - no i trzeba wykonać inne bardzo ważne czynności , np. podoszenie "cięzarów". Jak cos to daj znać, już jestem pod telefonem (zepsuł się bidulek)

 

Dziewczyny czy wam jakąs mapke naskrobać, czy skąś odebrać czy .....? czekam na instrukcje, dostosuje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie znam Szczecina, chyba nigdy tam nie byłam. MOże umówimy się jakoś gdzieś na wjeżdzie na stacji albo cuś ?

 

Dziewczyny z Poznania - żadnych zmian czy propozycji ? Skąd Was zgarnąć w Poznaniu ?

 

 

Południe jest ok. I tak muszę dojechać do Poznania, więc dojadę też do miejsca z którego wyjeżdżamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was przygotowana mapkę dokładną tylko prosze o podanie maili to wyslę;)

 

Przypominam jutro godzina 20:00 stawiamy sie w SZAFIE na babozlocie w Szczecinie :)

Edytowane przez Gitta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już dzisiaj :lalag:

 

z poznania jedzie jeszcze Kamila, była na ostatnim spotkaniu w pyrlandii.

z tego co wiem to jedzie nas 6 babeczek, na wszelki wypadek biore materac.

to do zobaczyska dzisiaj :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Zosią jedzie was 6 osób?

U nas już prawie wsio przygotowane:) Pamiętajcie dajcie sms jak bedzicie wyjeżdzały.W razie W dzwoncie pokierujemy wami:)

 

 

upsss zle policzyłam

jedzie nas 7 babeczek :lalag:

zosia, celina, kamila, ja jednym samochodem

madzik i monia drudim autem

i baba jaga pociągiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...