Skocz do zawartości

KOBIETKI!!! Organizujemy drugą edycję damskiego spotkania!


Vizka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Baby, czarownice, lafiryndy!!!

Chyba za malo wypilysmy, bo kilku z nas nie wyszlo to na zdrowie... ;) Gitta, Madzik, lacze sie w bolu i goraczce :D i jeszcze mi polskie znaki wcielo...

 

Wszystkie naj w dniu Baby!!! Jagi szczególnie... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baby, czarownice, lafiryndy!!!

Chyba za malo wypilysmy, bo kilku z nas nie wyszlo to na zdrowie... ;) Gitta, Madzik, lacze sie w bolu i goraczce :) i jeszcze mi polskie znaki wcielo...

 

Wszystkie naj w dniu Baby!!! Jagi szczególnie... :D

 

To ja sie poskarze.... od poniedzialku tez chorusia... gardlo "obcego" tyle ze bez temoperaturki...

Madzik to napewno za malo wypila.... Gitta?? chyba bylo w sam raz.... :bigrazz: :crossy:

Wam tez wszystkim buziaki z okazji ;)

 

Dodam jeszcze ze moja corka dzisiaj skonczyla 7 lat.... i mowie na nia czasem JAGA w skrocie, bo jest Jagoda.... Baba...Jaga :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baby, czarownice, lafiryndy!!!

Chyba za malo wypilysmy, bo kilku z nas nie wyszlo to na zdrowie... :icon_razz: Gitta, Madzik, lacze sie w bolu i goraczce :bigrazz: i jeszcze mi polskie znaki wcielo...

 

Wszystkie naj w dniu Baby!!! Jagi szczególnie... :crossy:

No niestety zdycham w łozku 39 stopni goraczki i czuje ,że sie rozpadam.....Monia też chora ,jakaś epidemia panuje widać.....Gitta Ty też sie kuruj, a reszta kobiet,dbajcie o zdrówko!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś epidemia!Przyznac się kto na imprezie rozsiał tego wirusa? Carioka to chyba najbardziej odchowuje z nas wszystkich.Drugi tydzień bidula umiera w domu:( Ponadto koleżka Dizel także chory!Co się stało dziewczyny przeciez takie zywe byłyście/śmy:)

W kazdym razie wyciagnięcie konia odstawiam na przyszły tydzień:icon_rolleyes:((((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny nie wymiękajcie!!!! od przyszłego tygodnia ma był 18 stopni :eek: nasze zdrowie wczoraj opite, a oto cytat z wczorajszej 8-mo marcowej imprezki: "wypijmy za konie i panie i wszystkich, którzy wsiadają na nie" , przyznaje mam za mocnych kumpli :clap:

buziaczki dla wszystkich chorutkich :D zdrowiejcie szybciutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ,nie wyleczyłam sie tak szybko co Gitta....nadal zdycham i nadal mam temperature .ale antybiole juz przyjełam....ale i tak sie na przyszly tydzien na moto nie pale ,bo nie mam jeszcze rejstracji i nadal Kawasaki nie przysłalo odpowiednich cześci do napędu..... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babeczki, a może tym razem zjechałybyście do Poznania i połączyłybyśmy babską imprezkę zoficjalnym rozpoczęciem sezonu ?

To będzie najprawdopodobniej 14 kwietnia.

Co Wy na to ? :)

 

Babeczki, a może tym razem zjechałybyście do Poznania i połączyłybyśmy babską imprezkę zoficjalnym rozpoczęciem sezonu ?

To będzie najprawdopodobniej 14 kwietnia.

Co Wy na to ? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wczoraj się dowiedziałam u nas też ma byc otwracie sezonu 14 kwietnei połaczone z rajdem.Sezon się rozpoczyna,więc jeszcze przed nami duuuzo okazji:))))

P.S. A śniła mi sie dzisiaj babska impreza:) ta z przed woch tygodni:)A gdzie sa zdjęcia?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wczoraj się dowiedziałam u nas też ma byc otwracie sezonu 14 kwietnei połaczone z rajdem.Sezon się rozpoczyna,więc jeszcze przed nami duuuzo okazji:))))

P.S. A śniła mi sie dzisiaj babska impreza:) ta z przed woch tygodni:)A gdzie sa zdjęcia?:biggrin:

 

 

Spoko okazji bedziemy miały jeszcze dużo.

 

No właśnie i gdzie są zdjęcia, kto tam przez cały czas oślepiał nas lampą błyskową :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko okazji bedziemy miały jeszcze dużo.

 

No właśnie i gdzie są zdjęcia, kto tam przez cały czas oślepiał nas lampą błyskową :icon_rolleyes:

 

...no ja chce sciagnac jeszcze od Magdy i wyslac wszystkie razem..... dlatego jeszcze czekam... poza tym BABA JAGA robila foty i zdaje sie ze CELYNA..... i milcza babony jedne :biggrin:

Co z Wami?

A Szczecin nie robil zadnych fotek?:)

Buziole ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...