Skocz do zawartości

KOBIETKI!!! Organizujemy drugą edycję damskiego spotkania!


Vizka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wtrące się w dyskusje.Jaka jest zależność ilości miejsc w aucie od tego czy jest ono na gaz czy nie?

Pozdrawiam serdecznie

 

Drogi Reblu/Rebelu* :bigrazz:

 

Trzeba czytac ze zrozumieniem i najlepiej bardziej do tylca niz ostatni post.... :biggrin:

Ale Ci wytlumacze... dziewczyny biora jakies duze auto co pomiesci z 8 osob... a ja najprawdopodobniej wezme DRUGIE auto, ktore jest na gaz (KOSZTY :bigrazz: )...

 

Dlatego drogi Klaudiuszu (nie jezdze konno i nie lubie Harleyow :bigrazz: )

Carioka mowila o "skrotach myslowych"... my wiedzialysmy o czym piszemy, a Wam chlopy to trzeba tlumaczyc jak "chlop krowie na rowie" :wink: :cool: :D

 

* wybrac forme poprawna ;)

 

A tak w ogole to mniej wiecej o ktorej sie zbieramy z Poznania?

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego kobiety używają?!?!?!?! :) Spadłem z fotela i oblałm sie piwem jak to przeczytałem :D

 

p.s. Czemu jeszcze cie nie ma w Temacie o Bandytach? :icon_mrgreen:

Czyżby znowu trzeba było nastepnemu facetowi tłumaczyć co to "myślenie" - cholerka nie chce mi się.

Ale to miłe, że panowie z EKG tak jeden za drugim w obronę stają. :bigrazz: :bigrazz: :icon_razz:

 

a czemu mnie nie ma w temacie... bo faceci mało zwracają uwage na kobitki, a każed nasze pytanie wydaje się śmieszne, albo nie zrozumiałe.

 

Pozdrawiam cię Klaudiusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wtrące się w dyskusje.Jaka jest zależność ilości miejsc w aucie od tego czy jest ono na gaz czy nie?:biggrin: :clap: :clap:

Pozdrawiam serdecznie

No wtrące się w dyskusje.Jaka jest zależność ilości miejsc w aucie od tego czy jest ono na gaz czy nie?:D :D :D

Pozdrawiam serdecznie

 

Wytlumacze Ci bardzo jasno,a mianowicie jadac jednym autem zawsze jest taniej,teraz możemy jechac na 2 auta ,iż ponieważ Moni samochod już tyle nie pali co wcześniej,jest to zwiazane właśnie z założeniem gazu.... :biggrin: jeżeli chcesz wiedziec jaki to samochód to Ci już mówie....MEGA WYPAS :icon_mrgreen: :notworthy: teraz juz wszystko myśle jest jasne... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu mnie nie ma w temacie... bo faceci mało zwracają uwage na kobitki, a każed nasze pytanie wydaje się śmieszne, albo nie zrozumiałe.

 

Pozdrawiam cię Klaudiusz

 

Nie no, tak nie ma, napewno, spróbuj :notworthy:

 

Pozdrawiam was serdecznie Motocyklistki, bawcie sie dobrze :icon_mrgreen:

 

p.s. Rebel, MEGA WYPAS=SUBARU IMPREZA ale nie WRX ani TURBO:)

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety uzywają skrótów myślowych, nie muszą rozciągać tematu....., my tam wszystkie zrozumiały a nasz Rebel bidula - nie.

Kobiety używają samych skrótów myślowych.I w tym tkwi problem.Jest to kompletnie niezrozumiałe dla ogółu.

Trzeba czytac ze zrozumieniem i najlepiej bardziej do tylca niz ostatni post....

Do tylca?Ja bardziej jestem za sposobem od tylca :D .Ale jak zwał tak zwał :D

Wytlumacze Ci bardzo jasno,a mianowicie jadac jednym autem zawsze jest taniej,teraz możemy jechac na 2 auta ,iż ponieważ Moni samochod już tyle nie pali co wcześniej,jest to zwiazane właśnie z założeniem gazu.... bigrazz.gif jeżeli chcesz wiedziec jaki to samochód to Ci już mówie....MEGA WYPAS biggrin.gif biggrin.gif teraz juz wszystko myśle jest jasne.

Ja piernicze!No coś TY.Serio!! :P A ja myślałem ,że ten gaz to taki bajer full wypas!!!

Uhahahahahahahahah!!!!No rozwaliłyście mnie kobitki na łopatki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...