Skocz do zawartości

KOBIETKI!!! Organizujemy drugą edycję damskiego spotkania!


Vizka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:wink: Idziemy gdzies na impreze poszaleć, ale nie wiem jeszcze gdzie.

 

No to nie będziemy ci d... zawracac jak się z rodziną integrujesz :bigrazz:

Ale juz za 3 tygodnei juz za momencik bedzi eimpreza w śledzlandii

 

A kto tym razem zęby sobie wybije?Ja już limit wyczerpałam:)

 

A kto tym razem zęby sobie wybije?Ja już limit wyczerpałam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba Jaga wczoraj po konsultacjach ze mną zażyczyła sobei pewien trunek na śniadanie.Ciekawe co wy wymyslicie? ;)

 

Ja tam nie jestem wymagająca - lampka francuskiego szampana wystarczy :)

 

A ten weekend w Szczecinie przebiegał pod znakiem widelczyka i był bardzo udany. Kolejny mam nadzieje będzie pod znakiem kielicha i będzie jeszcze lepszy :flesje: :biggrin:

 

Szczecin bardzo ładne miasto i coraz bardziej mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja 2 latka studiowalam zaocznie, wiec sie troche naogladalam.... najbardziej rzucili mi sie w oczy "mezczyzni" w super furach :) i "kobiety" a'la lalka Barbie na platformach :)

 

...kazde miasto ma swoj niepowtarzalny klimat.... nie mam watpliwosci, ze moto szczecinianki pokaza nam ten klimat.... :) :) :biggrin: :)

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platformy były faktycznie kiedyś na topie ale na szczeście juz minęła faza:) Moda ma to do siebei że mija i po jakimś czasie powraca jak boomerang.A właśnie pamiętacie gumy do żucia BOOMERANG?

 

Hehehe, dlatego ja trzymam moje stare platformy.... ;) kupione zreszta w Sledziowie .....uuuuppssssss :lapad: jak moda wroci, bede gotowa ;) albo moja corka :D

 

Ja pamietam gumy do zucia DONALD... kupowalo sie je w Pewexie.... kurde, duzo bym dzis dala za smak Donalda w ustach.... hehehehehehehehehe....zabrzmialo ;)

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, dlatego ja trzymam moje stare platformy.... :rolleyes: kupione zreszta w Sledziowie .....uuuuppssssss :biggrin: jak moda wroci, bede gotowa ;) albo moja corka ;)

 

Ja nie mam i nie potrzebuje na szczescie :) ,bo jakbym zalozyla takie buty to juz w ogole moglabym faceta pluc na glowe :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam gumy do zucia DONALD... kupowalo sie je w Pewexie.... kurde, duzo bym dzis dala za smak Donalda w ustach.... hehehehehehehehehe....zabrzmialo ;)

 

No jasne że pamiętamy, ale twoje wyznanie o smaku Dolanda zabrzmialo jednoznacznie:). W Pewexie to lalki Barbie były i spodnie Wranglery:) kurde dziwią się zapewne mlodzi którzy tego nie mieli okazji zobaczyć-teraz wsiego jest pod dostatkiem:)

 

Ja nie mam i nie potrzebuje na szczescie :( ,bo jakbym zalozyla takie buty to juz w ogole moglabym faceta pluc na glowe ;)

 

Lepiej nie bo się jeszcze połamiesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne że pamiętamy, ale twoje wyznanie o smaku Dolanda zabrzmialo jednoznacznie:). W Pewexie to lalki Barbie były i spodnie Wranglery:) kurde dziwią się zapewne mlodzi którzy tego nie mieli okazji zobaczyć-teraz wsiego jest pod dostatkiem:)

 

 

Gumy TURBO!!! to też była sensacja :cool:

 

Na 100 % przyjeżdżam i mam nadzieję, że załapię się na jakieś przekimanoclegowanie, choć pewnie bardziej prawdopodobne jest to, że będziemy dogorywać w drodze powrotnej :)

 

Wielkie BUZIAKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...