Skocz do zawartości

KOBIETKI!!! Organizujemy drugą edycję damskiego spotkania!


Vizka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz z innej beczki.Która potrafi zjarać laczka?Ambitne zadanie;)

 

Nie ma w tym za dużej filozofii... ;) Jedynaczka ,hamulec i jedziemy ...:biggrin: ,trzba miec tylko dobre te hamulce i silne rączki,a jak nie ma sie silnych rączek ,to prosimy jakiego gentelmana ,żeby pomógł przytrzymac... :buttrock: Mam własnie plan ,że rozpoczne sezon pojezdze troszke jeszcze na tym laczku co mam i sobie go spale....a co :biggrin: :icon_rolleyes:

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak prosto zjarać laczka hihihi troszkę trzeba piłować:icon_mrgreen:

 

To kiedy robimy najazd na zlot w ekipie samych babeczek?Jak myślicie staranujemy bramę wjazdową, czy raczej grzecznie wjedziemy za free?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak prosto zjarać laczka hihihi troszkę trzeba piłować:)

 

To kiedy robimy najazd na zlot w ekipie samych babeczek?Jak myślicie staranujemy bramę wjazdową, czy raczej grzecznie wjedziemy za free?:D

 

 

 

Laczka zjarać nie potrafię, ale na zlocie mogę trochę pohałasować. Zazwyczaj jak gdzieś jadę to włączają się wszystkie alarmy w samochodach :)

A na darmowy wjazd na zlot nie licz, dobrze będzie jak zapłacimy mniej niz faceci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, aktualne ;)

 

Robi się ciasno

naliczyłam na ten moment 7 babek

zosia, gosia, madzik, monia, babajaga, celyna no i ja, no i nie wiem co z moją siostrą i aśką. Moja siostra ma dac szybko znać, a z aśką pogadam dzisiaj. Chyba będzie trzeba znaleźć jeszcze jeden środek transportu :buttrock:

 

Dziewczyny ze Szczecina, a wasza propozycja noclegów jest nadal aktualna? Sporo nas :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zosiu bardzo dziękuje za miejscówkę ale jadę jednak od siebie prosto do Szczecina.Jak zobaczyłam jakie mam połączenia do Poznania to wolę zostawić miejsce Dziewczynom od Was, bedzie mniej zamieszania.Jeszcze raz dzięki.Do zobaczenia.

 

Baba Jaga, tym sie nie kieruj, ze zabraknie miejsc w aucie. Ja mam auto na gaz, poza tym lubie byc za kolkiem, dlatego rozwazam czy nie brac swojego :bigrazz:

No chyba ze naprawde polaczenie do Poznania masz kiepskie.... to potrafie zrozumiec :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba Jaga, tym sie nie kieruj, ze zabraknie miejsc w aucie. Ja mam auto na gaz, poza tym lubie byc za kolkiem, dlatego rozwazam czy nie brac swojego

No wtrące się w dyskusje.Jaka jest zależność ilości miejsc w aucie od tego czy jest ono na gaz czy nie?:) :) :)

Pozdrawiam serdecznie

 

 

Baba Jaga, tym sie nie kieruj, ze zabraknie miejsc w aucie. Ja mam auto na gaz, poza tym lubie byc za kolkiem, dlatego rozwazam czy nie brac swojego

No wtrące się w dyskusje.Jaka jest zależność ilości miejsc w aucie od tego czy jest ono na gaz czy nie?:biggrin: :flesje: :D

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wtrące się w dyskusje.Jaka jest zależność ilości miejsc w aucie od tego czy jest ono na gaz czy nie?:wink: :cool: :D

Pozdrawiam serdecznie

Takto jest z facetami, jak się już wtrącą do babeczek to zawsze cos niezbyt mądrego wymyślą. Kobiety uzywają skrótów myślowych, nie muszą rozciągać tematu....., my tam wszystkie zrozumiały a nasz Rebel bidula - nie. :bigrazz: :bigrazz: :bigrazz:

też pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takto jest z facetami, jak się już wtrącą do babeczek to zawsze cos niezbyt mądrego wymyślą. Kobiety uzywają skrótów myślowych, nie muszą rozciągać tematu....., my tam wszystkie zrozumiały a nasz Rebel bidula - nie. :bigrazz: :bigrazz: :bigrazz:

też pozdrawiam

Czego kobiety używają?!?!?!?! :wink: Spadłem z fotela i oblałm sie piwem jak to przeczytałem :D

 

p.s. Czemu jeszcze cie nie ma w Temacie o Bandytach? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...