Skocz do zawartości

Co sądzicie o HUSQVARNA WR 360 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Masz ciekawe poczucie humoru Gawron, nie trafia to do mnie. Jesli czegoś nie wiesz, to nie klep bez sensu, tylko po to aby wywoływać jakieś złudzenia, iluzje co do faktycznego stanu rzeczy.

Jeśli komuś zrobiłem przykrość, jeśli kogoś uraziłem pisząc o tej konkretnej sztuce, to proszę o wybaczenie.

Teraz to i tak po ciasteczkach, trzeba zakasać rękawy i przygotować sztukę do sezonu. Tak jak Sleepy pisał-pieniądze są, więc nie ma problemu, i nie ma sprawy. Nie ma takiej rzeczy której nie da się wymienić czy naprawić. A odbudować WR360 warto, bo to ciekawy rodzynek.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Sleepy pisał-pieniądze są, więc nie ma problemu, i nie ma sprawy. Nie ma takiej rzeczy której nie da się wymienić czy naprawić. A odbudować WR360 warto, bo to ciekawy rodzynek.

To chciałem usłyszeć od Ciebie :banghead:

Nie stresuje sie tak Jarku bo to tylko forum. więcej luzu :) Poprawiliscie mnie, udowodniliscie ze faktycznie kosztorys remontu który wypisałem nijak się ma do husqwarny (a prędzej do KTM), więc jak ktoś bedzie czytał i bedize chciał sie cos dowiedzeć co i jak to napewno zrozumie ze remont generalny moze być droższy niż przeciętnie i nie wyciagnie złych wniosków :crossy:

Pozdr!

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze warto było !! Nie kupie wiecej motocykla w niby idealnym stanie !! Kupujac swoja Huse byłem zapewniany w jakim to ona nie jest super stanie !! przez niecały sezon włozyłem w nią ponad 4tys zł i nadal stoi rozjebana w garazu :biggrin:( Nie było zeczy ktora nie zawiodła:(( A i jeszcze powiem ze z moich kontaktow z Jarkiem S moge smiało powiedziec ze jak Jarek cos mowi to tak jest :buttrock: wiec nawet z nim nie dyskutujcie :biggrin:

 

Pozdro :biggrin:

Edytowane przez MateuszEnduroboyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, na prośbę kolegi - posiadacza WR 360 zapytuje: ile oleju wchodzi do lag? Szukałem na stronie Motula, LiquiMoly, Elfa, jedynie na Castrolu jest informacja o 1,3 litra, czyli po 650 na lage. Nie jestem pewien czy dane są precyzyjne ponieważ odnosiły się do rocznika 2001. Sprzęt kumpla to 92' lub 93' na zawiasie Showa, proszę o info.

 

pees. olej 10W?

pees2. może znacie rozmiary uszczelniaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie znajdziesz dokładnej informacji, to ogólna reguła jest taka, że poziom lustra oleju ma być powiedzmy 12-15 cm od górnej krawędzi kielicha (od góry amorka). Pomiaru dokonuje się bez sprężyny, dolna laga wsunięta w kielich. Acha, olej 5W raczej.

Edytowane przez BartekJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...