Skocz do zawartości

... -=*wOOdstock 2007*=- ...


kioRa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co roku ma być ostatni wood :banghead: - tylko teraz powody inne wymyślają :)

Rudy nie leć w chu.a i rób vfr-ę

 

bo jak iwesz z ostatniego wood "moja ekipa" woli namiotów pilnować a pod sceną fajnie jest

ja ani namiotu nie pilnuje ani pod sceną nie siedzę :) za to sprzęt się gotuje :biggrin:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi mili mam nadzieje ze spotkamy sie na tym prześwietnym festivalu.

Ja wyruszam na moto oczywiście w sobote rano chyba że bedzie wyjątkowa dobra pogoda to w piątek po południu. Nie planuje brać ze sobą namiotu i bede kimał pod drzewem!!! tradycji musi stać się zadość heh.

W tym miejscu pojawia się moja prośba czy ktoś przechowa mi kask i jakieś drobne pierdoły na czas gdy będe oddawał się urokom zkrajnego alkoholizmu ????

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze, Ja sie wybieram jak narazie z kumpelą, jedziemy na 2 sprzęty z Wrocławia. Prognozowany start to środa po południu, lub czwartek rano. Są ochotnicy żeby sie przyłaczyc?

Jaka przelotowa? Wybieram sie w srode jakos z Krakowa to by sie mozna we Wroclawiu spotkac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przelotowa to powalajaca nie bedzie, bo ja na Marudzie, kolezanka na Bandycie 600, ale tak 110-120 można brac za średnią. No ale szczegóły wyjazdu jak zawsze beda ustalane na ostatnia chwilę...

 

 

no ta przelotowa to na pewno nie przez Bandyte :banghead:

ja startuje z Wrocka dopiero w piątek około 14:30, niestety rano muszę jeszcze być w pracy :banghead:

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poznać kolegów i koleżanki z forum

jak możemy sie poznać / rozpoznać ?

Ja napewno sie osiedle we wiosce motocyklowej :notworthy: , moznaby sie ustawic, np w sobote o 13 przy wejsciu do owej wioski albo cos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...