Skocz do zawartości

... -=*wOOdstock 2007*=- ...


kioRa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat jest krotki i prosty ... czy ktos sie wybiera na ta impreze.Osobiscie nigdy nie bylem ,ale czas sie moze -wybrac czemu nie ...niekoniecznie moto bo sie nie zabiore.Pozdrawiam.

 

 

ps.Po obejrzeniu filmu o P.W. jestem pod bardzo pozytywnym wrazeniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooo

przecież do tego jeszcze ponad pół roku

już kilka tematów o tym było

ja byłem z 5razy w tym ze 3 na moto

pojadę pewnie z przyzwyczajenia

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, że tak zapytam, jak tam ludzie odnoszą się do motocykli?

tzn konkretnie o co Ci chodzi?

odnosić się do motocykli? :icon_eek: czy motocyklistów?

laseczki lubią i jedno i drugie :biggrin:

 

po sprzęcie w avatarku wnioskuje że chodzi Ci o to czy motocykl będzie bezpieczny

jak go sobie przypilnujesz lub ktoś Ci przypilnuje to będzie :bigrazz:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn konkretnie o co Ci chodzi?

odnosić się do motocykli? :icon_evil: czy motocyklistów?

laseczki lubią i jedno i drugie :)

 

po sprzęcie w avatarku wnioskuje że chodzi Ci o to czy motocykl będzie bezpieczny

jak go sobie przypilnujesz lub ktoś Ci przypilnuje to będzie :D

właśnie chodzi o bezpieczeństwo motocykla.

 

przyjaznie, w 2006 byla wioska motocyklowa - strzezony parking dla moto i ogrodzony teren na namioty dla motocyklistow :icon_mrgreen:

Jeśli pokojowo to też mógłbym się wybrać. A taka usługa była płatna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku był plac dla moto ogrodzony, wygladało to solidnie, ale ja w tym wybiore się autem. Do zobaczenia

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaa , na woodstocku 2006 byłem pierwszy raz i było zajebiście , wręcz no poprostu super , w 2007 zrobie wszystko zeby tez być , też motocyklem , motocykle były bezpieczne , teren wyznaczony dla sprzetów , i dla namiotów , klub Boanerges spisał się naprawde świetnie , dawali też ciepłe posiłki , piwka nie dawali , ale za cene 10zł kierowca i chyba 5zł pasażer to warto było , namioty bezpieczne i moto też , na reke dostawało sie opaske z nr. blachy motocykla wiec inaczej na ogrodzony teren nie wlazłeś , pełna kulturka. Aaaha , na terenie gdize motocykle stały nie można było zabardzo wariować , jak sie zakopywałem XJką :biggrin: to kulturalnie zwrócono mi uwage ze tak nie wolno , potem informowoano zeby uważać na polu woodstockowym z jezdzeniem , bo patrol pokokojowy coraz bardziej robił sie niepokojowy , nwsumie nie dziwo bo niektórzy motonici przeginali ... ;) Ja zaraz jak poznam date dokładną wood 2007 to zaklepuje jakiś urlop w robocie , bo nie ma bata , być musze... :banghead: Pozdrooooo

P.S. Miszczu a co tam u twojego kumpla Rozia słychiwać ?bo coś go nie widać na 4um :lalag:

 

 

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Miszczu a co tam u twojego kumpla Rozia słychiwać ?bo coś go nie widać na 4um :bigrazz:

:cool:

Mnie tez na tym forum nie za wiele widac, razem z Roziem siedzimy na naszym regionalnym forum www.grupa-poludnie.info :flesje: . Tak od siebie napisze, ze Woodstock '06 zmiazdzyl mnie bez litosci. Bylo bardziej zajebiscie niz sie spodziewalem. Parada motocykli przez miasto tez robila wrazenie :smile: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem w zeszłym roku również pierwszy raz ale imreza na tyle podobała mi się że w tym roku też tam będe. Ze znajomymi nie byliśmy rozłożeni na ogrodzonym terenie zlotu tylko na górce (na wprost sceny) obóz na około 10 motocykli, nie było najmniejszego problemu żeby zostawić motocykle tzn. strachu. Tylko Ci z błekitnego patrolu czasami cos krzyczeli jak woziliśmy się po terenie imprezy :D

 

Sempo & Black Suzi VX 800

Edytowane przez sempo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaa , na woodstocku 2006 byłem pierwszy raz i było zajebiście , wręcz no poprostu super , w 2007 zrobie wszystko zeby tez być , też motocyklem , motocykle były bezpieczne , teren wyznaczony dla sprzetów , i dla namiotów , klub Boanerges spisał się naprawde świetnie , dawali też ciepłe posiłki , piwka nie dawali , ale za cene 10zł kierowca i chyba 5zł pasażer to warto było , namioty bezpieczne i moto też , na reke dostawało sie opaske z nr. blachy motocykla wiec inaczej na ogrodzony teren nie wlazłeś , pełna kulturka. Aaaha , na terenie gdize motocykle stały nie można było zabardzo wariować , jak sie zakopywałem XJką :D to kulturalnie zwrócono mi uwage ze tak nie wolno , potem informowoano zeby uważać na polu woodstockowym z jezdzeniem , bo patrol pokokojowy coraz bardziej robił sie niepokojowy , nwsumie nie dziwo bo niektórzy motonici przeginali ... ;) Ja zaraz jak poznam date dokładną wood 2007 to zaklepuje jakiś urlop w robocie , bo nie ma bata , być musze... :D Pozdrooooo

P.S. Miszczu a co tam u twojego kumpla Rozia słychiwać ?bo coś go nie widać na 4um :bigrazz:

:)

Brzmi to zachęcająco, aby wybrać się na moto.

Było na tyle motocyklistów, że zorganizowali paradę przez miasto?

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...