Skocz do zawartości

kto z okolic łodzi


jedrek342
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie wróciłem z przejażdżki po mieście... Już nie wytrzymałem... ubrałem 5 warstw ciuchów... pieluchę na ryj... i heja!

Nie było źle... nie licząc korków i zatorów przez te nowe rozkopy i remonty...

Jutro ma być jeszcze cieplej.. więc może też pobrykam...

Pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!!!

Wczoraj zepsuł mi się samochodzik i wpadłem na genialny... pomysł aby pojechać VIRÓWECZKĄ na służbę - w jedną stronę z Opoczna do Radomia sponiewierały mnie TIRY (tak mnie zmoczyły,że szkoda gadać) natomiast dziś w drodze powrotniej mniej więcej w połowie drogi tak zaczoł napie...ć śnieg,że ledwie widziałem jezdnie...

-WIEM normalny to ja nie jestem... i tak też postrzegali mnie kierowcy innych pojazdów.

Szczerze mówiąc ledwie dotarłem... -w pewnych sytuacjach normalnie myślałem,że wpadne pod koła jakiejś ciężarówki - ale DAŁEM RADE

 

NIEPOLECAM...

 

POZDRAWIAM!!! i Lewa w górze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek no to prawdzimy hardcore wyobrazam to sobie..

Szczerze mówiąc myślałem,że się rozchoruje ale... - skończyło się na lekkim bólu gardła :clap:

 

ale miło nie było... - mam nadzieje,że już nie wpadne na taki głupi pomysł :icon_twisted: :offtopic: :icon_twisted:

 

Ojjj Przemysławie niedobrze z Tobą... Chyba muszę do Ciebie podjechać i sie zresetujemy :flesje:

Adam-ZAPRASZAM!!! - (dopiero teraz bo byłem kilka dni skoszarowany - takie uroki pracy w wojsku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zmiana TEMATU!!!

Czy pamiętacie jak pewien nienormalny facet wybrał się motocyklem do pracy...???

jeśli NIE to przypominam - tym nienormalnym facetem byłem ja (niestety...)

Od tamtego pamiętnego dnia mineło już kilka dzionków... natomiast dziś pierwszy raz poszedłem do garażu i... co zobaczyłem - moja VIRAŻKA zabłocona a silnik (aż płakać mi się chce) silnik calutki w kryształkach soli iiii moje polerki szlag trafił!!!(sól powżerała się w dekielki i ani myśli się zmyć)

Viróweczka wygląda tak jakby nie była moja

Co robić? Czy znacie jakieś magiczne zaklęcie aby to dziadostwo usunąć

POZDRAWIAM

 

 

 

(pytam poważnie HELLP...!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagląda zagląda.... ino chyba za mało, co by cokolwiek poradzić...

 

Chętnie bym pomógł.. ino nie mam pojęcia jak... Czym to próbowałeś pozmywać? Może walnij Karcherem... delikatnie ino :notworthy: żebyś nie wywalił dziury w moto ... Szampony samochodowe? Spytaj może w sklepie lakierniczym.. czym nie uszkodzisz powierzchni... a co usunie syf.

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę moto cały czas nie mam auta no i mam ten sam dylemat,ale poczekam do wiosny...dobry jest SONAX do chromu taka pasta polerska(lekko ścieralna).Ale najpierw moto dobrze umyj ciepłej wodzie z dodatkiem detergentu.Ja kupiłem w LARSSONIE specjalny żel do mycia mega brudnego moto i dopiero puściło,trzeba po tym bardzo ale to bardzo dokładnie spłukać moto żeby nie został w zakamarkach ten środek bo zostają plamy.

Jak by co to pytaj na PW,bo mam go w sklepie u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...