Skocz do zawartości

kto z okolic łodzi


jedrek342
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W pewien sposób się z Wami zgadzam, że nie powinno się jeździć bez uprawnień... przy czym ja mam od prawie 10 lat prawo jazdy na samochód i jeżdzę bardzo dużo po Europie i Polsce, więc sama jazda po drogach nie stanowiła dla mnie probelmu... Z kolei potrzeba jeżdzenia była tak ogromna, że jeździłem bez prawka... (nota bene zdałem od razu, ale musiałem czekać na egzamin...) Gdybym czekał na prawko, nie miałbym szans pojeździć, a tak udało mi się wykręcić trochę kilometrów... Fakt komfort jazdy nie jest najwyższy szczególnie, jak przejeżdza się obok Policji, poza tym jest to mimo wszystko nie mądre z wielu innych powodów... Niestety czasami rozsądek przegrywa z pasją.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,niema co przeginać,kumpel śmigał bez prawka przez dwa lata i wpadł jak ruszał z pod chaty i nie zatrzymał sie na ziel.strzałce,a że panom z policji w padł w oko noto......,

Co do jazdy to ja śmigam codziennie do pracy vulcanem jak by co możemy się styknąć jakoś na mieście.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_biggrin: :clap: Trochę czasu zabiera "nasza klasa" ale i tutaj trza się pokazać.pAMIĘTAJCIE OFICJALNIE KWIECIEŃ 20 .04 Czestochowa przed wypad Kletno jak by ktoś chciał zapraszam przeżycia nie zapomniane za wszystko inne zapłacisz kartą Master Card.Także polecam.Sądze jak tak dalej pójdzie to koniec marca iż w drogę :crossy: :crossy: Jest troche ludzi ktorzy juz się znają i znajomośc chcą podtrzymać no i oczywiście zapraszamy innych przyjaciół 'ROAD TO LIVE. LIVE TO ROAD"pOZDROWIENIA.

P.S Wybieram się do Wawy w sobotę na Moto Bike Show.Troche mam miejsca także jakby co...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcia się piszę na każdy wyjazd, jak tylko będę miał wolny weekend, a zazwycaj tak jest, więc będzie możliwość poznania się na żywo...

Co do Moto Bike, ja wybieram się w Niedziele, jakby ktoś był chętny, będę miał ze dwa miejsca w aucie...W razie co telefon dosiebie wyślę przez gg..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi co to jest to Kletno? jakiś zlot?

"Kletno" jest to spotkanie miłośników Yamahy Virago :icon_biggrin: !!!! Odbywa się 2 razy w roku w kwietniu i wrześniu w Kletnie w knajpie Biker Choice. Spotkanie 3 dniowe. Z Łodzi to jakieś 300 km. Ja wybieram się z Koluszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie ma sprawy jest wyjazd do Kletna 18-20.04.2008 :icon_eek:

 

więcej poczytaj zlotach jest temat

 

a co do wekend to daj znać :icon_razz:

 

Przeczytałem wszystko na temat Kletna. Szykuje się super impreza.Mogę zabrać się z Wami?

Dla potwierdzenia - nie muszę być na Virago?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...