Skocz do zawartości

Gs500 na kolo?


konczu84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem jak najbardziej na tak :icon_mrgreen: Bede w tym tygodniu napewno w Ostrowie,trzeba by jakies zakupy zrobic no i moze na basen :icon_evil: To mam nadzieje ze kiedys cos wypijemy :( A teraz nie masz zadnego sprzetu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani mi nie mow .. Oglądałem juz R1, R6, Zxr6 u gości w chatach.. kilka na motobazarze i chyba im sie cos pomylilo.. same padaki.. Teraz zdarza mi sie jeździć Yamaszką xt600 mojego brata.. No chyba że bede komuś cos robił w moto to w ramach testów zawsze troche musze pojezdzić... Szkoda bo mam rozebranego Fazera, Jezdny bedzie za jakiś czas bo narazie jest troche zdekompletowany

Edytowane przez Stifler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiedz koledze zeby troche wiecej pocwiczyl to prawie wszystko poderwie

 

zobacz jak ja wzocalem na kolo yamahe dt 80lc2 12 koni przyznam ze z 1 biegu poniewaz troche bark umiejetnosci jazdy na jednym kole ale z 2 by poszla

 

wiec czemu 50konny gs 500 nie pojdzie na kolo? przyznam ze troche ciezej bedzie poniewaz jest inna rama ale masz do dyspozycji 50koni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że idzie na koło wszystko można postawić ja swoim Simsonkiem skuterem na kole smigałem jakieś 12 lat temu.

W GSach trzeba uważać na panewy szybko siadają od smigania na kole :smile:

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam gsa na kolo bez najmniejszego problemu, z jedynki oczywiście strzelasz z klamki i jedziesz, najlepiej sie jezdzi jak jedna noge trzymiesz na tylnej stopce ( od pasażera) a jedna na hamulcu tylnim mozesz fajnie kontrolować motocykl, ale to wymaga wprawy, ja dopiero sie ucze ale najlepiej sie tak jeździ

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...