Skocz do zawartości

Kupiłem moto...


Adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A już chciałem do Klaudiusza pisać i błagać Go aby sprzedał już komuś tą CBF'e bo Adam ostatnio zwykł mnie ciągle pytać: "a co sądzisz o CBF'ie Klaudiusza?" :icon_question:

Nic tylko pogratulować zakupu. Teraz czekam kiedy do Gdańska wpadniesz nowym nabytkiem :smile:

Pozdrawiam Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna co ja musiałem Tobie Adasiu nakitować o tym sprzęcie to tylko ja wiem

Sprzęt faktycznie nienadający się do jazdy....totalna padaka

Do Pawła też nie jeździj bo w gaźniki plują i cholera jasna wie co Oni tam jeszcze robią

 

Kituj, kituj póki masz okazje, bo w maju przyjade i pokaże plecki tej twojej 1200 :lalag:

 

A po co ci powód - przed samym sobą sie tłumaczysz? Proponuję nawet posiedzieć - to jest dopiero satysfakcja.

 

 

W tym problem, że mieszkam w blokach, a moj garaż, to blaszak bez ogrzewania i prądu :/

 

a moze chcesz jakis firmowy kask na ściga? super tanio

 

 

Szukam kasku, ale integrala.

 

 

PS. Tak w ogóle, to z wrazenia sie sąsiadowi piwko potłukło :)

PS2. Tak w ogóle to pierwszy raz dziś byłem w garazu o 7:15 rano :]

PS3. A tak w ogóle, to ide "do sklepu". :D

Edytowane przez Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam wielkie GRATULACJE :banghead:

Fajnie ze juz moto wypróbowales i ze Ci sie podoba ;) Ja jak bede mial moto to pierwsza noc chyba na niej spedze :biggrin:

A mozesz napisac który masz rocznik i ile z Ciebie Klaudiusz zdarł :banghead:

To życze aby kazda jazda byla bezpieczna,przyjemna,szerokich dróg i gumowych drzew ogólnie :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS2. Tak w ogóle to pierwszy raz dziś byłem w garazu o 7:15 rano :]

 

Aaaaa..................to tłumaczy telefon o 8:16 AM :buttrock:

 

To ja pogratuluje najpierw Klaudiuszowi bo wreszcie mu sie udalo sprzedac( za tanio ) swoje moto :buttrock: i nabywcy - bravo zloty interes i super moto :biggrin: :buttrock:

 

Jak to za tanio?!?! A skąd wiesz? :buttrock:

 

 

Nooo rocznik 2004, a dałem złotówkę na abonament. Moto idealne podemnie. Zawsze lubiłem duże rzeczy, a CBF-ka to kawał klocka :biggrin:

 

Ale twój Tata lepiej wygląda na nim :) hi hi hi żart oczywiście :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale twój Tata lepiej wygląda na nim hi hi hi żart oczywiście

 

 

Nie trafiłeś, jest odemnie 10cm niższy :icon_rolleyes: Paaaanieee... Gdybyś widział jak jechał huabauahua :icon_mrgreen:

 

 

Aaaaa..................to tłumaczy telefon o 8:16 AM

 

To nie był telefon. To było pół sygnału, zeby cie nie obudzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak naciagniesz ta krzywa rame to Ci pogratuluje... ja swoja o drzewo zapiolem i c360 potraktowalem bo nie chciala pojsc, ale tak to juz jest niby ludzie z forum niby jak bracia a Cie oszukaja, tak jak Ciebie klaudiusz tak mnie i zbyhu, ale coz taki lajf biednemu zawsze wiatr w oczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lalag: :) :) :icon_evil: :clap: :lalag: ;) pokazuj fotyyyy!!!!! moga byc jeszcze klaudiuszowe chce zobaczyc jaka to sztuka bo oglnie ten model mi sie podoba strasznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crossy: :biggrin: Adam, muszę powiedzieć, że na początku przeraził mnie Twój post. Nauczony konsumenckiego dystansu pomyslałem sobie "o! nawet na forum trafił się tsfaniaczek", dodatkowo skutecznie stopniowałeś napięcie :bigrazz: nawet się wziąłem i zdenerwowałem..... a tu surprise ;)

serdeczne gratulacje :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...