Skocz do zawartości

Yamaha TDM 850 ( TDM850 ), czyli co jest wart 15 letni motocykl?


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi czasy duzo TDMek sie pojawia na forum :icon_mrgreen: Do turystyki motocykl dobry.. :bigrazz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja widocznie powraca moda na TDM-ki ;)

 

 

A moze poprostu ludzie juz powoli wyrastaja z"kompleksu litra"? :icon_mrgreen: Nie no taki zarcik :bigrazz:

Ludzie chyba zobaczyli ze jest to bardzo uniwersalny motocykl i :clap: za to :crossy: Oby sie dlugo i bezawaryjnie sprawowala :buttrock: :icon_mrgreen:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

O w czape, bogato wyposazona :).

Hehe, sam na takiej zrobilem blisko 18kkm :].

I na tym dystansie na dolewki poszlo... z 10l oleju :]. I to byl jedyny mankament, bo poza tym motocykl byl rewelacyjny. Bardzo wygodny, w trasie ma sie wrazenie, ze moto plynie po asfalcie. Dobra ochrona od wiatru, fantastyczne zawieszenie. Z zarowka Vision Plus +50% swiatla nawet lampa dawala rade :].

Jeszcze raz gratulki!

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już wcześniej pisano troszkę lubi olej, o ile nie pożera nie wiadomo ile to nie jest nic złego,

 

łożyska na skrzyni potrafią szymieć (możliwe, że się dociąża konkretny bieg z powodu braku 6 biegów ale to tylko teoria), ale naprawdę odkąd je słychać da się jeszcze zrobić naprawdę kilkanaście tysięcy kilometrów conajmniej

 

nie najgorszy choć nie wyszukany w serwisowaniu, np. sucha miska olejowa, częste problemy przy wymianie oleju ze zdjęciem lag bez rozpier.... takich teflon tulejek

 

wysoki środek cięzkości, ale jeśli dobrze Ci się jeździ to nie ważne dla Ciebie

 

pozatym bardzo bardzo bardzo niskie spalanie, znam przypadki zejścia poniżej 4,5 litra, a 5,5 l nawet przy mocno mieszanej jeździe powinno być normą

 

moto dobrze kupione--- ogólnie bardzo trwałe i wygodne, uważam, że godne polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko dzięki za słowa otuchy :)

Słyszałem że ogólnie jest tak że YAMAHY lubią pić olej że na 1000km 100ml trzeba dolewać, czyli to chyba raczej norma. Ale może to tylko w tych starszych modelach jeszcze z przed XXI wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie wyposażony, ale mi sie osobiscie najbardziej TDM-ka podoba w kolorze czerwono -czarnym. Sam zrobiłem kilkaset km na TDM-ie z 1996 i naprawde fajnie mi sie jezdziło, ale co mozna powiedziec bo kilkuset kilometrach.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety koloru do wyboru nie miałem :) także wziąłem jaki był.

 

wszystko pięknie i ładnie ale czy ktoś słyszał coś na temat kufrów firmy NONFANGO :)

Chodzi mi tu przede wszystkim o jakość ich wykonania trwałość i mocowanie (żebym nie musiał się zatrzymywać w trasie i szukać bagaży Confused )

 

Macie tu link do strony z takimi kuframi na allegro

http://www.allegro.pl/item315017461_kufry_..._38_litrow.html

Edytowane przez piotrdw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...