Skocz do zawartości

za wysoki ??


autsajder
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

że jak?

GŁOŚNO I WYRAŹNIE - VIRAGO 535 JEST TO MOTOCYKL DLA OSÓB MAJĄCYCH WZROST DO 167 CM I WAGĘ MAX DO 85 KG - ALE NIE MNIEJ NIŻ 70 KG

 

Do tego wysokość siedzenia 720 mm to dla osób poniżej 165 cm wzrostu to przekleństwo.

Mało tego motocykl wpada w wibracje powyżej 100 km/h

 

ogólnie tanio - ale nie koniecznie dobrze

 

 

pozdrawiam

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jush jestem po zdaniu egzaminu na prawko jush pieniązki sa odłozone i jush prawie motor ( ten pierwszy wyczekany ) upatrzony .. wybor pagł na virago 535 .. tylko mam niemały problem.. mianowicie wzrost .. mam 185 cm i nie wiem czy virazka nie bedzie za mała dla mnie .. prosze o komentarze .. przyznam ze troche sie tym martwie

pozdrawiam

Na Virago 535 przy twoim wzroście na długich trasach możesz się męczyć ale życie samo pokarze,zawsze od czegoś trzeba zacząć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ech

widze opinie rozne

ale ja tez jestem zdania, ze virago jest ok

mam 183 cm i 83 wagi, jezdzi sie rewelacyjnie

nie moge nic zlego powiedziec

 

ale jak ktos czuje sie z tym naprawde zle

ze zle wyglada na zdjeciu czy cos tam

 

to smialo moze kupic cos innego i juz, przeciez to wolny kraj

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedys 535 przez niecałe dwa sezony. Mam 178 cm i niestety motocykl ten jest bardzo malutki.Odczułem to juz po kilku dniach jazdy ,kiedy emocje dotyczące kupna pierwszego motocykla troche opadły. Nie chodzi tylko o śmieszny wygląd bo tutaj kazdy widzi to inaczej. Bardziej przeszkadza ta niewygodna ,skulona pozycja ,mało miejsca na bagaz. Jakies wysunięte podnozki tutaj nie wiele zmieniaja.Takie jest moje zdanie.Pozniej przesiadlem sie z Virago na Dragstara 650 i dopiero od tamtej chwili doznalem prawdiwego uczucia wygody i komfortu jazdy. Mysle ze jak ktos wysoki jest tak zdecydowany na kupno 535 to albo nie mial wczesniej kontaktu z motocyklami albo wyznaje zasade "małe jest piękne". Tyle ze w motocyklu nie tylko wygląd jest wazny.Moze warto wczesniej przejechac sie na jakiejs 535 ,pozniej na 650 albo na jakiejs Hondzie 750 C2.... porownac sobie :icon_biggrin:. A jesli ktos mowi ze chce motocykl do poruszania sie po miescie albo po okolicy to...lepiej kupic skuter , bo niestety (a moze własnie stety;) ) kazdy motocykl rozbudza checi do coraz to dalszych i dalszych wypadów.Pozdrawiam.

Edytowane przez dragstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. Virago 535 jest mała, zwrotna i dosyć szybka (podobno szybsza niż Drag Star 650)

 

NIE PODOBNO, SPRAWDZIŁEM :crossy: :bigrazz: :clap:

 

 

 

 

Zdaje sobie sprawe ze Virago nie nadaje sie do dalekich podrozy we dwoje

 

 

 

AndrewMXR i tu się mylisz. Obiechałem połowę polski na virażce w dwie osoby i dało radę :biggrin: :bigrazz:

 

 

 

Generalnie sprawdzaj moto pod kontem wygody i do czego ma ci słóżyć, a nie czy fajnie śmiesznie będziesz wyglądał, bo to nie o to w tym chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec ja mam 181cm i 80kg wagi i nie narzekam... maoja maszynka ma mocno wysuniete podnóżki i podniesioną kierownicę. można sobie zerknąć:

http://www.bikepics.com/members/eksces/94virago535/

i samemu ocenić na ile śmiesznie wyglądam na mojej virce. co do "dwóch lapsów po 185cm" to tez tam jest takie jedno:) z barticiem na plecach:)

nie bde tu ściemniał ze to nie jest mały motocykl bo jest ale nie ma co przesadzać. ja czuje się komfortowo. co prawda z taką kierą to po godzinie jazdy z prędkością 140-150 to ręce urywa ale wystarczy zwolnić do 110 i mozna jechać i jechać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wymiary to 186 cm i 90 kg i na virażce czuję się całkiem dobrze. Po zamontowaniu szyby czołowej zrobienie ciurkiem 250 km z prędkością 100-120 km/h nie robi problemu. Spotkałem się z opiniami iż wyglądam trochę jak na psie ale mi nie stanowi problemu. podnóżki mam standardowe bo z wysuniętymi to bym musiał mieć, tak jak modem zapodał na wysokości ośki przedniego koła.

A jak na niej wyglądam pozostawiam ocenie innym:

http://www.mysliwska.ddns.info/pictures/20...bs/SIMG0756.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jush jestem po zdaniu egzaminu na prawko jush pieniązki sa odłozone i jush prawie motor ( ten pierwszy wyczekany ) upatrzony .. wybor pagł na virago 535 .. tylko mam niemały problem.. mianowicie wzrost .. mam 185 cm i nie wiem czy virazka nie bedzie za mała dla mnie .. prosze o komentarze .. przyznam ze troche sie tym martwie

pozdrawiam

 

POWIEM TAK:

prz takim wzroscie bedziesz wygladal smiesznie troche na virago 535

- ale nie ma tego zlego coby.....

tak jak napisal ktorys z poprzednikow - zmiana kiery - podnozkow i moze siedzenie trochu wyciac u specjalisty - i bedzie ci wygodnie - a jezeli chodzi o wyglad to jest on mniej wazny niz bezpieczenstwo - virago ma to do siebie ze jest idealnym motocyklem dla poczatkujacych - jest on bardzo latwy w prowadzeniu - a i potrafi przyspieszyc - tak wiec uwazam ze wybor 535 jest trafna decyzja

 

oby dlugo ci sluzyla

 

pozdro dla all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tylko powiem tyle, ze jesli ktos ma problem z dlugimi nogami, to polecam zamontowanie przedluzenia nozek/biegow. sa oferty cos kolo 300$/300e. dobrze wyglada, dlugi drazek. inaczej niz u ekscesa. sam moze takie zamontuje jak kase uzbieram :]

 

a nasze zdjecie eksces jest zajebiiiste :)

pozdrawiam

 

k.rwa tak czytam co napisalem i nie chodzilo mi o to, ze u ekscesa nie wyglada dobrze :]

Edytowane przez bartic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze o Virago 535.

 

Tak jak juz pisalem w watku o Sportsterze - najwazniejsze do czego ma motocykl sluzyc.

Ja mam 190cm wzrostu i 110 kilo masy spoczynkowej bez motocykla. Virago sluzy mi w 90% do przeciskania sie w korkach i dlatego nastepny moj motocykl nie bedzie wiele wiekszy - HD Sportster albo Triumph Bonneville. Virago na miasto jest dla mnie idealnej wielkosci. Wcisne sie wszedzie, wszedzie zaparkuje albo wykrece.

 

Jakbym mial glownie w trasy jezdzic to pewnie bym mial DragStara albo coś wielkości HD Dyna.

 

Rada - usiasc, przymierzyc, pojezdzic, odpowiedziec sobie samemu.

 

Pozdrawiam

Eryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erolek to jak ty w 90% po mieście mykasz to nie lepszy byłby skuter:icon_question:

 

to tak z czystej ciekawości

 

Toś się wstrzelił. Przez rok jeździłem skuterem Piaggio NRG mk2. Ale co ja zrobię, że mi się motocykle po prostu podobają. Skóra, długie włosy, 110 kilo wagi... jakoś mi to po prostu się nie godziło ze skuterem. Dlatego Virago, a w przyszłości Sprotster/Bonneville, żeby toto było chociaż na pograniczu przydatności.

 

Ale dalej twierdzę, że skuter jest na miasto praktyczniejszy. Można w gajerze pojechać, bagażnik jest, pali połowę tego co motocykl.

 

Żona nim teraz pomyka, ale też koniecznie chce V-Twina.

 

Pozdrawiam

Eryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...