Skocz do zawartości

inny silnik do intrudera


chamsin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawiasem mowiąc, ktoś powinien uświadomić błędy autorowi rzeczonej strony, bo jakiś domorosły mechanik przeczyta to i zniszczy sobie, albo jeszcze gorzej - komuś, silnik.

 

Wydaje ci się, Innytruder. Ale to dlatego, że do tej pory myślałeś, że twój motocykl ma większą liczbę zaworów, niż inne. :)

Edytowane przez Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to kolejny właściciel vs-a sie przechwala? czy coś w tym jest....

Przeciez to wszystko jest malo wazne. Tego typu motocyklami nie jezdzi sie 190. Jesli ma byc z tego jezdzenia przyjemnosc, to 80-120 i wystarczy, potem to juz tylko walka (zeby siedzenia spod tylka nie wyrwalo).

Edytowane przez JareG

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to wszystko jest malo wazne. Tego typu motocyklami nie jezdzi sie 190. Jesli ma byc z tego jezdzenia przyjemnosc, to 80-120 i wystarczy, potem to juz tylko walka (zeby siedzenia spod tylka nie wyrwalo).

Przynam się, że na swoim jechałem najszybciej 130-135km/h wg licznika. Na więcej jak na razie się nie odażyłem, chciało mnie zwiać ze sprzęta, po pierwsze pozycja nie ta, po drugie mam kask zdaszkiem i strasznie wiatr odgina głowe do tyłu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze sie tyle nie jezdzi -prawda

chodzi o to ze koledzy forumowi chca przekonac innych zeby nie wierzyli w to co sami doswiadczyli i widzieli

skoro jade moto 190 i kolega jedzie obok mnie 190 a jeszcze inny zostal przy 170 to chyba mowi cos za siebie.

 

odnosnie 6 i 8 zaworowego silnika vs-a tel do Suzuki powinien zakonczyc temat kto chce zapraszam jutro do telefonu. Pozdrawiam

 

 

temat jest taki a nie inny = dyskusja

Edytowane przez Innytruder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynam się, że na swoim jechałem najszybciej 130-135km/h wg licznika. Na więcej jak na razie się nie odażyłem, chciało mnie zwiać ze sprzęta, po pierwsze pozycja nie ta, po drugie mam kask zdaszkiem i strasznie wiatr odgina głowe do tyłu :P

No i widzisz, masz wystarczajaco szybki motor :):wink:

Wazne, zeby da(wa)lo sie sprawnie wyprzedzac, i ew. utrzymac predkosc przelotowa jadac w grupie. A 130km/h to jest nawet nieco za duzo.

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze koledzy forumowi chca przekonac innych zeby nie wierzyli w to co sami doswiadczyli

 

Czy to ja wmawiam innym, że są VSy 6-cio i 8-zaworowe?

Znowu się mylisz. Moje sprostowanie wynika właśnie z mojego doświadczenia, iż są wyłącznie 8-zaworowe (2x4) małe VSy.

Edytowane przez Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz, masz wystarczajaco szybki motor :bigrazz::wink:

Wazne, zeby da(wa)lo sie sprawnie wyprzedzac, i ew. utrzymac predkosc przelotowa jadac w grupie. A 130km/h to jest nawet nieco za duzo.

nie odkręcałem jeszcze do końca :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watek zaworow zostawilismy dla dociekliwych. Jest Suzuki mozna sie dowiedziec nie bede dodawal wiecej linkow bo podalem juz dwa i dla niektorych kolegow sa nie wystarczajace.

 

Marek jesli kogos cytujesz odnos sie do tego o czym bylo pisane. W szkole uczyli czytac ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watek zaworow zostawilismy dla dociekliwych. Jest Suzuki mozna sie dowiedziec nie bede dodawal wiecej linkow bo podalem juz dwa i dla niektorych kolegow sa nie wystarczajace.

 

Marek jesli kogos cytujesz odnos sie do tego o czym bylo pisane. W szkole uczyli czytac ze zrozumieniem

Te dwa linki zawierają treść z jednego źródła, więc jeśli ktoś się gdzieś pomylił to poszła plotka dalej:)

Ja tam nie wiem jak z tymi zaworami jest - jeśli chcesz to udowodnić to proponuje Tobie - podzwonić, popytać itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze problem jest zadny bo jesli sa vs 6 i 8 zaworowe ta sa i nikt do 3 zaworowej glowicy nie wlozy 4 zaworu. Jesli chodzi o luz na zaworze to o 1 setke sprzeczac sie nie bede bo to by bylo smieszne.

Ja mam 8 zaworowego vs i pracuje bardzo ladnie jak napisalem wyzej kilka postow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopaki ale macie problem, czy to ważne ile który ma zaworów i ile max pojedzie ? Dlamnie ważne jest tylko to że go mam, że jestem z niego zadowolony i żeby był bezawaryjny, a prędkości v-max są mało ważne, to nie są motory do ścigania sie , a jak was interesuje prędkość to źle wybraliście motory chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na www.bikez.com VS 750 i VS 800 mają po 4 zawory.

 

Innytruder ->Licznik mógł pokazać 190 km/h ale liczniki w motocyklach zawyżają. A w VSach to już całkiem. Mam znajomków co twierdzili, że jechali 61 KM wersją 1.4 200 km/h :)

 

Oj chłopaki ale macie problem, czy to ważne ile który ma zaworów i ile max pojedzie ? Dlamnie ważne jest tylko to że go mam, że jestem z niego zadowolony i żeby był bezawaryjny, a prędkości v-max są mało ważne, to nie są motory do ścigania sie , a jak was interesuje prędkość to źle wybraliście motory chyba

 

Mylisz się Ty i inni którzy tak mówią :wink: . Jest bardzo ważne ile który pojedzie. Fajnie jest mieć lepszy/ładniejszy/szybszy motocykl niż inni :bigrazz: Jak ktoś rozpowiada, że chopper służy do jazdy 80km/h to nie rozumie idei choppera :clap: :wink: . Ważne jest też żeby wiedzieć ile zaworów ma silnik w Twoim motocyklu i czego się można po nim spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się Ty i inni którzy tak mówią :wink: . Jest bardzo ważne ile który pojedzie.

E tam. Jesli ktos chce wspolzawodnictwa tego typu, to niech staje na biezni, i zasuwa na 100, na 400, a potem juz kilometry.. dopoki nie zdechnie :);)

 

Fajnie jest mieć lepszy/ładniejszy/szybszy motocykl niż inni :bigrazz:

A ja mam zaj*bisty scyzoryk z logo MB, niepowtarzalny :wink:.. motocykl tez mam, i tez niepowtarzalny :D

 

:clap: :wink:

 

BTW: Co do licznikow i zawyzania km - w samochodach tez to ma miejsce. Im szybciej jedziesz, tym coraz wiekszy blad :D No i jeszcze na rajdach zawsze pojawia sie problem zliczania kilometrow, zawsze sie znajdzie jakas maruda, ktorej licznik inaczej pokazuje, niz stoi w itinererze :D

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innytruder ->Licznik mógł pokazać 190 km/h ale liczniki w motocyklach zawyżają. A w VSach to już całkiem. Mam znajomków co twierdzili, że jechali 61 KM wersją 1.4 200 km/h :)

 

Chlopaki sam bylem w szoku jak doszedl do takiej predkosci. Dlatego sprawdzalem z innymi motocyklami obok mnie jechala cbr 600 rr i vl 1500. vl zostal po przekroczeniu 170 a cbr jechal kolo mnie. na umowiony znak odczyt predkosci i po mierzeniu. 190 jak w mo...de strzelil.

 

dodam ze kompresja wynosi 14 kg/cm2 na pierwszym i drugim garnku.

 

Pompka znalazlem to www.bikez.com

http://www.bikez.com/bike/index.php?bike=4093

 

w brefie i dowodzie mam wpisane 45 KW i moze o to chodzi

Edytowane przez Innytruder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...