Skocz do zawartości

Do wszystkich posiadaczy rusków


Paolo350
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zapowiadam na jutro prezentacje urala rhotaxxa.

miodzio- chodz tyle napisze :)

 

Goska

 

No troszkę z terminem nie wyszło... Ural już Jeździ, została jeszcze kosmetyka... Miałem na dzień dobry mały zgrzyt ze skrzynią - obecnie może robić jako dzwonnica (dziękuję jednemu gościowi za fajny patent z wyciskiem sprzęgła :) ), ale dzięki Gośce jakoś z tego wybrnąłem... Jeszcze dzisiaj zamieszczę zdjęcia :(

 

Tak na nawiasie: potrzebuję skrzyni z Urala ze wstecznym. Może ktoś ma na zbyciu?

Edytowane przez Rhotaxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w planach umieścić na nim jeszcze oznaczenia 2 dywizji pancernej SS i być może MG34 :icon_rolleyes:

ale to za parę dni...

Zajefajna maszina:-) ale z oznaczeniami to juz nie przesadzaj, BMW to nigdy nie bedzie,wiadomo burak sie nie połapie, ale kazdy kto choc troche łapie militarne klimaty bedzie polewał, zostaw tak jak jest i tak jest super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo Rhotaxx - pogratulowac sprzęta; :)

Fajnie wygląda, ale i podobno fajnie chodzi - szczerze mówiąc jestem ciekaw jak się prezentuje na żywo - a i może niedługo wpadne do was (albo wy do mnie) i "będzie mi dane" obejrzeć "to cudo" :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. co do emblematow to beda dobrze sie prezentowac, robilismy zobrazowanie w komputerze.

nie chodzi o to by uralec mial udawac "beeme" z piekna magda, ale dla klimatu.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pie****ę . To coś pod klamkami... czeszesz to? Może dorzuć do "Jak pomalować motorynke ?"

Rzebyś ty misiu choć fragment pojecia miał o tym jakim ja sprzetem musiałem sie posługiwac to bys głupot nie pierdolił. Pistolet pamietajacy Jaruzelskiego , hujowy kompresor , przeróba z jakiegos stara i do tego rzygajacy olejem od czasu do czasu do powietrza, swietlówka wiszaca na koszulce , 3 w nocy i te j*b.. ćmy tak, ze 2 to mi sie wkomponowały w strukture. A frędzle z nudów :clap:

 

Przypierdalac to sie kazdy potrafi ...

 

PS.

Nie mam nawet jak zrobic wiecej fotek bo moje moto sie komus do łap przykleiło(ze 2 lata temu). Aktualnie, powoli i delikatnie namierzam typa który maczał w tym łapska.

 

PS2

Prince a potrafiłbys skonstruowac elektroniczny regler (13,4V betonowo przez cały czas no ale alternator do czegos zobowiazuje :flesje: ) i zapłon(tranzystorowy ze stabilizacją prądu maksymalnego cewki) do tego wszysko schowac tak zeby wygladalo jak oryginał.Postojówki tez se zrobiłem , a to wszystko na stacyjce od jawy i najlepsze na koniec - ta moja rzeźba w elektryce przejechała 4000km bezawaryjnie wiec raczej sie nie spieprzy.

Pozdro.

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. co do emblematow to beda dobrze sie prezentowac, robilismy zobrazowanie w komputerze.

nie chodzi o to by uralec mial udawac "beeme" z piekna magda, ale dla klimatu.

 

Goska

Kochana Gosiu, a czy wiesz ze polskie jak i europejskie prawo uznało SS za organizacje zbrodnicza, i uzywanie wszelkich emblematów i symboli nazistowskich a tym bardziej SS jest surowo zabronione? I pisze taz zupełnie powaznie, bo dla mnie jest to temat bardzo powazny. Inaczej sie to ma na zlotach i reaktywacjach, jestem to w stanie zrozumiec, chociaz i tak mnie szlag trafia jak na zlotach w anglii paraduje cały batalion SS(złorzony z 90% neonazistów-skinheadów) i zawsze sa zadymy na dyskotekach, bo nikt ich nie lubi, a tym bardziej w polsce gdzie nazisci narobili niezłego bigosu jakos gloryfikuje sie takie jednostki, a jeszcze przypomne co zrobił pułk "Der Fuhrer" z 2dyw.panc. "Das Reich" w Oradour-sur-Glane i na wschodzie z ruskimi. Mozna powiedziec -była wojna, nie przecze ale....

Z drugiej strony jeszcze gorzej by wygladała na moto jakas ruska elitarna jednostka NKWD, tego sobie juz nie wyobrazam, chyba bym walnoł z pancerfausta, ale nam sie sojusznicy trafili. A przy okazji wieceie ze unia europejska nie uznała zborni komunistycznych za zbrodnie przeciwko ludzkosci? Bo j*b....Putin sie skrzywił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...