Skocz do zawartości

Do wszystkich posiadaczy rusków


Paolo350
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądajac sobie tego Dnieprasa, no co dniepr jak dniepr, zauwżyłem że masz na rejerce BHA. To są numery z mojego miasta :biggrin: Idąc dalej z pewnością jest to rusek kupiony u Mirka zwanego "czarnym" na "Łodzi" lub bezpośrednio u niego. Czy dobrze myśle?? Z pewnością tak :biggrin:

Bingo :clap: Bardzo porządny gość z niego, polecam :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest moja maszyna :]

http://img187.imageshack.us/img187/7559/dsc01um8.jpg

http://img187.imageshack.us/img187/1313/dsc02ct2.jpg

 

Kupilem w sierpniu i od tamtej pory nakręciłem już ze 2 tys kilometrów, głównie w terenie. Niestety potrzebny jest remont silnika, bo od nowości nic nie było grzebane, z jednej strony i dobrze ale wał stuka jakby ktoś młotkiem po żeberkach napierdzielał. Mam zamiar go rozebrać aby na sezon silnik był igła, ale za 2 miesiące mam mature a nawet uczyć się jeszcze nie zaczęłem a zdana matura to obecnie mój priorytet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze emke mozesz miec ?

emki nie ma na stanie, ale zapytam

 

nie rozumiem Cie granat, uwazasz ze przeplacilem?

Alez bron boże!!!!bo mozna przeciez kupic o wiele drożej, ale mozna i taniej, ale trzeba miec czas zeby łazic i pytac, wiec bez urazy:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej! Kurde . przecież bardzo wiele zależy od stanu w jakim motorek został nabyty drogą kupna i od drogi jaką trzeba było go doprowadzić do nowego opiekuna . Granat sam wiesz że czasem diabeł tkwi w szczegółach bo też się naszukałeś kontrolki czy że przypomnę akcję "licznik" .Każdemu się może zdarzyć a czasem warto zapłacić żeby nie obgryzać paznokci do łokci z nerwów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porzadku granat :bigrazz: a tak troche po za tematem: miales mi wyslac instrukcje WFM na CD :icon_biggrin:

 

Ej! Kurde . przecież bardzo wiele zależy od stanu w jakim motorek został nabyty drogą kupna i od drogi jaką trzeba było go doprowadzić do nowego opiekuna . Granat sam wiesz że czasem diabeł tkwi w szczegółach bo też się naszukałeś kontrolki czy że przypomnę akcję "licznik" .Każdemu się może zdarzyć a czasem warto zapłacić żeby nie obgryzać paznokci do łokci z nerwów .

 

Dokladnie Prince :crossy: Uwazam ze kupilem naprawde dobrze, Kaska nie jest "skundlona", blachy zdrowe jedynie kilka malych wgnicen (to normalne), po wyczyszczeniu gaznikow motocykl odpalil za drugim kopnieciem. Praca silnika jest rowna (az sie zdziwilem), skrzynia rowniez w porzadku, nie wydaje zadnych dzwiekow przy zmianie biegow tak samo jak dyfer. Ale to podstawa ze podczas remontu wszystko do przegladu i weryfikacji. Nie zaluje zakupu, wrecz jestem zadowolony :biggrin:

 

Pozdrawiam :crossy:

Edytowane przez pioter_gpz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...