Skocz do zawartości

Transport Motocykli z Anglii do Polski


dyrmaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

Poszukuje wszelkich informacji na ten temat , mianowicie chcialem sprowadzic sobie do Angli motocykl, bo nie mam czasu po niego pojechac. Moze ktos z Was wie cokolwiek na ten temat? jest jakas firma ktora moglibyscie polecic? jakie kwoty wchodza w gre, ktos juz to robil?

 

POZDRO

Edytowane przez dyrmaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce sie tez zorientowac m.in ile kosztuje taka impreza

 

(wolalbym sam na nim smignac-i nie wykluczone ze tak sie nie stanie, choc na dzien dzisiejszy w gre wchodzi tylko transport-jesli cenowo wyglada podobnie to zdecyduje sie na transport)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

Poszukuje wszelkich informacji na ten temat , mianowicie chcialem sprowadzic sobie do Angli motocykl, bo nie mam czasu po niego pojechac. Moze ktos z Was wie cokolwiek na ten temat? jest jakas firma ktora moglibyscie polecic? jakie kwoty wchodza w gre, ktos juz to robil?

 

POZDRO

 

 

Siemka :crossy:

Jakis czas temu zalozylem temat z kontaktem do kolesia co moze Ci motra sprowadzic do iz Anglii. Jezdzi busem i wozi ludzi do pracy

Poszukaj a jak nie znajdziesz to podaje Ci telefon do goscia:

606739268 Adas i powiedz ze dzwoniosz od Michała z Anglii :flesje: :crossy:

Czuwaj :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info, a co do wymiarow Leo to nie mam paczki, a wymiary motocykla...? nie mam go pod reka zeby pomierzyc ale jest to CBRka 900 z 99 roku.No i skrzyni nie mam do niej, wiec tak jak stoi bym go wysylal.pzdr

Z POLSKI (Boleslawiec lub okoilice do 50-100km) do Anglii (londyn lub cardif lub Gloucester-gdzie najtaniej-moze byc nawet dover)

Edytowane przez dyrmaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez wymiarów i wagi to Ci nie pomogę, organizuje wysyłki drobnicy do GB, ale musze mieć te dane inaczej nie oszacuję stawki. Najtaniej będzie pewnie do Londynu.

Jeszcze zapytam moich lasek z centrali czy w ogóle pojazdy zabierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym " taniutkie" to bym nie przesadzał :banghead:

I zalezy jeszcze gdzie ....

Na pewno tansze niz w Polsce, ale nie takie strasznie tanie. 2-3 tysiaki max, ale to zawsze juz cos :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym " taniutkie" to bym nie przesadzał :)

I zalezy jeszcze gdzie ....

Na pewno tansze niz w Polsce, ale nie takie strasznie tanie. 2-3 tysiaki max, ale to zawsze juz cos :P

Zgoda, ty masz lepsze rozeznanie. Jestes na miejscu. Ja sie opieram tylko na tym co widze na brytyjskim ebay'u. Ale tak wlasciwie mialem na mysli to co napisales. Te kilka tysiakow to sporo, nie mowiac o roznicy w zarobkach :flesje:.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odniose sie do kilku wczesniejszych tu postow:

 

przwozilem moto z angli sam. wynajcecie wana kosztowalo jakies 1300zl, paliwa poszlo 250 litrow w dwie strony. dzwonilem tez do jednej z firm kurierskich kiedys (sorki ale nie pamietam juz ktora) powiedzieli mi ze moto nie biora bo im sie kiedys poprzewracaly i same problemy byly.

do vana o dlugosci (paka) 3,5m i szer 1,8m weszly 3 moto. 4 moze by sie zmiescil ale tzreba by juz jeden na drugim i pookladac poduszkami, ale 3 staly normalnie, przywiazane do podlogi.

 

teraz cos o cenach w angli. patrzac na ceny polskie np alegro i jakas gazeta z ogloszeniami to ceny w angli wcale nie sa duzo lepsze. coprawda moto w lepszym stanie w uk kupisz i duza szansa ze koles na nim normalnie jezdzil (tesknie za tymi autostradami) a nie jak w polsce wszyscy chca miec R1 180 koni a potem pod blokiem gume na nich pala bo nie ma jak tej mocy wykorzystac.

bez obrazy ale w polsce wiekszosc maszynek jest niezle katowana i nie chodzi tu o sportowa jazde ale o nadmierna ilosc jazd na kole i zuzytych gum.

 

alegro: jak ktos chce to moge opisac jakie waly na alegro angielskim chodza. nie snilo sie wam nawet hehe

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...