Skocz do zawartości

Transport Motocykli z Anglii do Polski


dyrmaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OD załatwiania interesów jest Trans i TimoCom....

 

Piekarzom ciśnienie skacze i zrobią już wszystko żeby bus nie stał....

 

 

Tylko nie każdy ma dostęp.

A "piekarze" też na moto jeżdżą i traktują swoje zabawki troszkę więcej niż materialnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej JiM Transport - na jakiej zasadzie działasz? Wieziesz coś na dany adres czy trzeba odbierać skądś w PL? Wozisz tylko moto czy przy okazji "klamoty i pudła"? :biggrin: Wybieram się do PL na stałe i chciałbym co nieco wysłać do PL. Nie dużo, ogólny sprzęt domowy czyli komputer, gazety, książki, narzędzia oraz silnik do Suzuki GS500E. A miejsce docelowe to Bydgoszcz, grudzień lub przełom roku. Da radę coś ten tego? :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wozimy także klamoty, jak przeprowadzka to pod drzwi. Działamy tak, że podajesz co masz kilogramy i objętość i na kiedy to chcesz. Podajesz adres, uk to sporawa wysepka, my kalkulujemy żeby wszyscy byli zadowoleni i wozimy. Na przewożony towar masz wystawiony międzynarodowy list przewozowy CMR, a ładunek podlega ubezpieczeniu w ramach OCP przewoźnika.

Wyjeżdżamy jutro, a następny kurs jest planowany za dwa tygodnie.

podstawowe informacje o firmie znajdziesz na

www.JiMtransport.com

Pozdr.

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie każdy ma dostęp.

A "piekarze" też na moto jeżdżą i traktują swoje zabawki troszkę więcej niż materialnie.

 

Nie oznacza to że można Tutaj reklamować swoją firmę. Dla mnie jest to cwaniactwo nic więcej :banghead:

Jakoś nie widzę Cię w innych działach FM, piszesz tylko wtedy gdy oferujesz swe usługi.

To prawda że "cywile" nie mają dostępu do giełd transportowych ale mają dostęp do prasy polskojęzycznej w której firmy transportowe ogłaszają swe usługi. Jeśli Ciebie kolego nie stać na reklamę w mediach tylko robisz to w tak cwaniaczy sposób to ja osobiście nie zleciłbym Ci przewiezienia 1kg złomu.

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oznacza to że można Tutaj reklamować swoją firmę. Dla mnie jest to cwaniactwo nic więcej :banghead:

Jakoś nie widzę Cię w innych działach FM, piszesz tylko wtedy gdy oferujesz swe usługi.

To prawda że "cywile" nie mają dostępu do giełd transportowych ale mają dostęp do prasy polskojęzycznej w której firmy transportowe ogłaszają swe usługi. Jeśli Ciebie kolego nie stać na reklamę w mediach tylko robisz to w tak cwaniaczy sposób to ja osobiście nie zleciłbym Ci przewiezienia 1kg złomu.

 

Pozdro all :flesje:

Klapek wez wyluzuj. Ten temat jest własnie po to abyś mogł sobie zorganizowac tranasport. Aż tak cie to razi, ze ktoś na tym zarabia, czy poprostu to zwykła polska zawiść?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę Cię w innych działach FM, piszesz tylko wtedy gdy oferujesz swe usługi.

 

Bo kolega TYLKO informuje ze zajmuje sie transportem rzeczy z UK do Polski, wiec .... po co ma sie udzielac w innych dzialach ? :eek:

 

[...]ze ktoś na tym zarabia

 

No bo nie kazdy chcial przewiezc motocykl za 90 funtow :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapek wez wyluzuj. Ten temat jest własnie po to abyś mogł sobie zorganizowac tranasport. Aż tak cie to razi, ze ktoś na tym zarabia, czy poprostu to zwykła polska zawiść?

 

pzdr

 

Idąc tym tokiem za chwilę wywalę:

Transport motocykli z Francji do PL

Transport motocykli z Hiszpanii do PL

Transport motocykli z Włoch do PL

... z Austrii do PL

... z Holandii ...

... z Belgii ...

... z Szwajcarii ...

... z Węgier ...

... z Rumunii ...

... z Bułgarii ...

... z Grecji ...

... z Słowenii ...

Codziennie mam tam auta które przywiozą motocykle, samochody, paczki, dorobek życia, itd.

Czy wg Ciebie Mycior mogę codziennie zamieszczać nowe posty w których będę zgłaszał gdzie i kiedy mam auta?

Chyba nie...

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: qurim, ja tez sie bede zbieral z Londka. ogolnie mam taki plan, mam kupiony bilet na samolot na 4 stycznia do Londka i chce sie juz ze wszystkim stad zabrac. Potrzebuje transportu do Wroclawia od 5 stycznia......

 

nie wiem czy to dla Ciebie nie za pozno ale jak cos to daj znac.

 

Ogolnie wyslalem kilka maili do innych firm transporotwych i mam kilka odpowiedzi. Jakby co to oczywiscie chetnie sie zabiore rowniez z JiM, dla mnie to obojetenie komu place, jesli transport jest ok. to a propos reklam na forum, mysle ze ten temat jest jak najbardziej na miescu kolego klapek

 

oprocz moto mam rower i kilka pudelel z klamotami i ciuchami, ogolnie pewnie nie wiecej niz 50 kg.

 

jak cos to na priv.

 

dzieki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem za chwilę wywalę:

Czy wg Ciebie Mycior mogę codziennie zamieszczać nowe posty w których będę zgłaszał gdzie i kiedy mam auta?

 

Idac tym tropem .............. zaloz jeden temat i napisz ze mozesz zorganizowac transport ze WSZYSTKICH krajow EU i postkomunistycznych. :buttrock: :clap:

Proste ? :buttrock:

Nie szukaj dziury w calym w temacie ktory powstal dla osob kursujacych UK - Polska - UK

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie za czesto :lalag:

Ja sam z racji tego ze ktos kiedys pamietal ze w UK siedzialem, dostaje pytania co i jak mozna sciagnac z UK do Polski i daje namiary na Ciebie :clap: i odsylam do tego tematu :lalag:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... napisałem wczoraj i mi neta zjadło :/

 

IMO za często. wystarczy raz, z informacjami logistycznymi (kontakt, trasa). cała reszta po prostu śmieci i zaciemnia temat, bo i tak jak ktoś będzie zainteresowany, to musi się porozumieć - nie ustawi się przecież przy drodze licząc na to, że zabierzesz jadąc

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem za chwilę wywalę:

Transport motocykli z Francji do PL

Transport motocykli z Hiszpanii do PL

Transport motocykli z Włoch do PL

... z Austrii do PL

... z Holandii ...

... z Belgii ...

... z Szwajcarii ...

... z Węgier ...

... z Rumunii ...

... z Bułgarii ...

... z Grecji ...

... z Słowenii ...

Codziennie mam tam auta które przywiozą motocykle, samochody, paczki, dorobek życia, itd.

Czy wg Ciebie Mycior mogę codziennie zamieszczać nowe posty w których będę zgłaszał gdzie i kiedy mam auta?

Chyba nie...

 

Pozdro all :flesje:

 

No to napisz temat - komuś sie moze przydac. Co do zamieszczania tematu codziennie to było by to conajmniej głupie. W twoim poprzednim poscie tez nie w tym kierunku podbijałes do kolegi - tego tyczyła moja uwaga. Temat UK jest teraz na czasie ( 2 mln ludzi tam jest podobno), wiec na pewno sie to komuś przyda lub juz przydało.W sumie to i tak lepiej zeby JiM napisał w teamcie który do tego służy, niż mieć kilka postów ludzi którzy szukają transportu z UK.

 

 

ps

Jakbyś nie miał firmy transportowej to tez by Ci ten temat przyszkadzał??

ps 2

Jak dal mnie to sprawa jest wporządku wiec ja bym sie juz nie rozpisywał w tym temacie - bo szkoda tu smiecić,

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...